Na dobre i na złe: Hania odchodzi z serialu? Marta Żmuda Trzebiatowska musiała podjąć ciężką decyzję

i

Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe: Hania odchodzi z serialu? Marta Żmuda Trzebiatowska musiała podjąć ciężką decyzję

Na dobre i na złe: Hania odchodzi z serialu? Marta Żmuda Trzebiatowska musiała podjąć ciężką decyzję

2021-05-19 20:49

Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Hania Sikorka z "Na dobre i na złe" podjęła bardzo ważną decyzję życiową! We wzruszającym wpisie, opublikowanym na Instagramie aktorka pożegnała się ze swoimi fanami i kolegami po fachu i zapowiedziała, że odchodzi z bardzo ważnego projektu! W ostatnim czasie Martę Żmudę Trzebiatowską możemy oglądać w wielu produkcjach i przez nawał pracy, aktorka musiała z czegoś zrezygnować! Czy to oznacza, że już nie zobaczymy jej w roli doktor Sikorki w "Na dobre i na złe"?

Czy Marta Żmuda Trzebiatowska odejdzie z "Na dobre i na złe"?

Marta Żmuda Trzebiatowska od trzech lat wciela się w postać doktor Hani Sikorki w "Na dobre i na złe". Ostatnio ze względu na ciążę aktorki jej postać w "Na dobre i na złe" zeszła na drugi plan. Przypomnijmy, że w 783 odcinku "Na dobre i na złe" Hania nie stawiła się na dyżur w Leśnej Górze i zaginęła bez słowa. Zdesperowany Michał (Mateusz Janicki) rozpoczął poszukiwania ukochanej, a nawet zgłosił jej zaginięcie na policję. W 785 odcinku "Na dobre i na złe" okazało się, że Hania miała tragiczny wypadek i trafiła do szpitala w ciężkim stanie! Na szczęście doktor Sikorkę udało się uratować! Niedawno, bo w 798 odcinku "Na dobre i na złe" Hania ponownie pojawiła się w Leśnej Górze! Czy to oznacza, że po tak krótkim czasie już miałaby odejść?

Zwłaszcza, że jej wątek w "Na dobre i na złe" dopiero zacznie się rozkręcać! Na drodze Hani w 812 odcinku "Na dobre i na złe" stanie przystojny inspektor Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), który wciągnie ją w niebezpieczny pościg za groźnym bandytą, gdzie poleje się krew! W 812 odcinku "Na dobre i na złe" Korban własnym ciałem okryje Sikorkę przed strzałami! Zdumiona Hania będzie pod wielkim wrażeniem policjanta i wybierze się z nim na kawę! Czy przystojny inspektor zagości w jej życiu na dłużej i sprawi, że Sikorka porzuci Michała?

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 812: Hania rzuci Michała dla boskiego policjanta! To zdjęcie mówi wszystko o jej związku z Piotrem - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 812: Nowy bohater Roznerskiego odbije Michałowi Hanię? Uroczy samotnik podbije serca wszystkich i ślubu nie będzie

Marta Żmuda Trzebiatowska łączy pracę aktorską z teatrem. Oprócz wspomnianej roli Hanny Sikorki w "Na dobre i na złe" możemy podziwiać ją w roli weterynarz Sylwii Kubus w "Blondynce". Ostatnio aktorka pojawiła się również w nowych produkcjach Polsatu. Gościnnie mogliśmy ją oglądać w serialu "Piękni i bezrobotni", zaś niedługo zobaczymy ją w nowym serialu "Kuchnia". żmuda Trzebiatowska od wielu lat udziela się również w Teatrze Kwadrat. Tak spory natłok zajęć spowodował, że gwiazda "Na dobre i na złe" musiała z czegoś zrezygnować! Smutną decyzją podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie, dziękując im za wspólnie spędzone lata!

Aktorka poinformowała, że po 11 latach odchodzi z Teatru Kwadrat! We wzruszającym wpisie przypomniała role, które mogła odgrywać na deskach teatru, a także podziękowała ludziom, których spotkała na swojej drodze i fanom, dla których mogła występować! Żmuda Trzebiatowska nie powiedziała jednak do widzenia na stałe i zapewniła, że w przyszłości, gdy nadarzy się taka okazja z pewnością chętnie wróci na scenę!

"...Właśnie odeszłam z zespołu Teatru i chcę podziękować wielu cudownym ludziom, których przez te 11 lat spotkałam na swojej zawodowej drodze. Przepraszam, że tu - ale nie wiem kiedy w końcu się zobaczymy... Dziękuję wszystkim, z którymi miałam przyjemność pracować i się od nich uczyć: Aktorkom i Aktorom, całemu cudownemu zespołowi technicznemu (będę za Wami tęsknić dziewczyny i chłopaki!!!), wszystkim pracownikom biura. Dziękuję dyrektorowi Edmundowi Karwańskiemu - za zaproszenie do zespołu i dyrektorowi Andrzejowi Nejmanowi - za każdy dzień wspólnej przygody w Kwadracie. Jednak przede wszystkim dziękuję Wam, WIDZOM, że przez te 11 lat, kiedy otwierała się wieczorem kurtyna, mogłam dla Was grać. Będę za Wami tęsknić, choć mam nadzieję, że jeszcze dla Was zagram...❤️❤️❤️..."

Zatem uspokajamy wszystkich fanów "Na dobre i na złe"! Losy doktor Sikorki nadal będziemy mogli śledzić na antenie TVP2!

Zobacz również: Koniec Na dobre i na złe. Wielki powrót Wiktorii do Leśnej Góry w ostatnim 813 odcinku! Urodzi bliźniaki, ale zostawi ojca dzieci

Najnowsze