Na dobre i na złe, odcinek 798: Sensacyjny powrót Hani Sikorki do Leśnej Góry. Dostanie dziwny prezent od Michała

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 798: Sensacyjny powrót Hani Sikorki do Leśnej Góry. Dostanie dziwny prezent od Michała

Na dobre i na złe, odcinek 798: Sensacyjny powrót Hani Sikorki do Leśnej Góry. Dostanie dziwny prezent od Michała

2021-01-27 21:33

W 798 odcinku "Na dobre i na złe" wróci Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)! Ten powrót naprawdę można nazwać sensacyjnym - Sikorka ucieszy się najbardziej wcale nie z tego, że znów jest blisko Michała (Mateusz Janicki)... Ale i ukochany też ją zaskoczy - przygotuje dla Hani niezwykle dziwny prezent! Sprawdź co już wiemy o pierwszym dniu Hani w Leśnej Górze po długiej przerwie w 798 odcinku "Na dobre i na złe"!

"Na dobre i na złe" odcinek 798 - 17.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 798 odcinku "Na dobre i na złe" po długiej przerwie do Leśnej Góry wróci Hania! Michał powita ukochaną wielką radością i bardzo dziwnym prezentem. Ale sam będzie nie mniej zaskoczony - nie o nim będzie myślała Sikorka w pierwszej kolejności... 

- Chciałabym jak najszybciej poznać doktor Fisher (Katarzyna Skrzynecka)! Właśnie do mnie dotarło, jak bardzo tęskniłam za Leśną Górą, za pracą - powie szczęśliwa Hania Michałowi w pierwszych słowach.

- Tak? - zapyta zaskoczony Michał 

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - powrót Hani do Leśnej Góry nie musi oznaczać jej powrotu do Michała. Na profilu Żmudy Trzebiatowskiej na Instagramie widać często jej zdjęcia z planu "Na dobre i na złe" bez obecności ukochanego. Z kolei Mateusz Janicki opublikował zdjęcie, z komentarza którego wynika, że jest o nią wyraźnie zazdrosny. Jak potoczą się dalsze losy Hani i Michała?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1566: Iza po nocy z Michałem uwierzy, że zdradziła Marcina. Bosacki będzie kłamał jak najęty

Powrót Falkowicza do Na dobre i na złe. Przyjmie poród, dobierze się do siostry żony i spadną na niego straszne wieści o córce!

- Za tobą też, głuptasie - Hania rozładuje atmosferę w 798 odcinku "Na dobre i na złe" pięknym śmiechem.

- Nie zapominaj mi o tym przypominać - poprosi Michał.

Ale ostatecznie Michał wniesie ukochaną do domu na rękach w 798 odcinku "Na dobre i na złe". Hania jednak będzie utrzymywała dystans nawet podczas tak podniosłej chwili! A może po prostu wzruszenie będzie chciała ukryć żartem? 

- Nie przesadzasz? Wróciłam ze Zgierza, nie z zaświatów - powie Hania.

- Niech żyje Zgierz - miasto miłości! - rzuci szczęśliwy Michał. 

I w tym momencie 798 odcinka "Na dobre i na złe" Sikorka zauważy prezent powitalny od Michała. Na podłodze będzie widać niedokończony napis "KOCH" z bardzo dziwnych "składników"..

- "KOCH“ z bandaży? Bardzo romantycznie - oceni Hania.

- Na tyle mi wystarczyło. Miały być płatki róż, ale operacja się przedłużyła i nie zdążyłem... - wyjaśni szybko Michał.

Michał w 798 odcinku "Na dobre i na złe" będzie miała dla ukochanej jeszcze jedną niespodziankę. W szpitalu w Leśnej Górze w imieniu ukochanej zaprosi lekarzy i pielęgniarki na powitalny tort... 

Ujawniamy, że Hania wróci również natychmiast do pracy przy stole operacyjnym. Jak informuje "Świat Seriali"  z chęci do pracy Sikorki bardzo ucieszy się doktor Konica (Robert Koszucki), który powie z wyraźną ulgą: - Nareszcie ktoś, kto chce mi ująć obowiązków, a nie dołożyć. Proszę zdecydować, które operacje pani przejmie. 

Powrót Hani na pewno cieszy fanów "Na dobre i na złe", którzy pod każdym zdjęciem aktorki z planu piszą pełne tęsknoty komentarze. 

- Tęsknimy za Panią!?

- Doktor Sikorka, najlepsza postać w serialu? Już nie mogę się doczekać aż w końcu będzie w odcinkach bo bardzo jej brakuje?

- Bardzo tęsknimy za tą Panią Doktor! Nie mogę się doczekać nowych odcinków z Hanią i Matołkami?❤️ Miłej pracy i pięknego dnia❤?

- Czekam na nowe odcinki z tobą❤️

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek przyłapie Pawła w łóżku z Franką. To będzie przełomowa chwila dla Zduńskich

Najnowsze