Na dobre i na złe: Hania wróci do Leśnej Góry, ale nie do Michała. Żmuda Trzebiatowska ujawnia szczegóły

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe: Hania wróci do Leśnej Góry, ale nie do Michała. Żmuda Trzebiatowska ujawnia szczegóły

Na dobre i na złe: Hania wróci do Leśnej Góry, ale nie do Michała. Żmuda Trzebiatowska ujawnia szczegóły

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" w szpitalu w Leśnej Górze nareszcie pojawi się długo wyczekiwana przez fanów, Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska). Z tęsknoty za Sikorką szaleje też serialowy Michał (Mateusz Janicki) - niestety, na razie nic nie wskazuje na to, aby para miała dostać kolejną szansę na wspólne życie. Warto przypomnieć, że Hania dosłownie "ulotniła się" z "Na dobre i na złe" podczas ślubu jednej z byłych narzeczonych ukochanego. Czy długa nieobecność i dramatyczna walka o życie dadzą Hani dystans, aby wybaczyć wszystko Michałowi? Marta Żmuda Trzebiatowska na swoim profilu na Instagramie ujawnia szczegóły na temat powrotu swojej bohaterki do serialu!

"Na dobre i na złe". Hania nie wróci do Michała? Żmuda Trzebiatowska zdradziła dlaczego wraca do Leśnej Góry 

Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Hania w "Na dobre i na złe" zdradziła na swoim profilu na Instagramie szczegóły swojego powrotu do szpitala w Leśnej Górze. Gwiazda nie pozostawia żadnych wątpliwości - musiała wrócić. Ale czy scenarzyści pozwolą Sikorce na szczęśliwe życie u boku Michała?

Gwiazda "Na dobre i na złe" opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać uśmiechniętą panią doktor Sikorkę. Fani zauważyli tez jeden bardzo ważny szczegół, który umknął produkcji.  Żmuda Trzebiatowska wyraźnie cieszy się z powrotu do swojej serialowej Hani. Jednak nigdzie w jej otoczeniu nie widać Michała! Czy to zapowiedź końca tej miłości?

Na dobre i na złe. Hania Sikorka wróci do Leśnej Góry. Znów zagra ją Żmuda Trzebiatowska. Jeden ważny szczegół

Michał w "Na dobre i na złe" dosłownie szalał, kiedy Hania zniknęła, przestała odbierać telefony i nie pojawiła się na dyżurze. W końcu zaczął osobiste śledztwo w jej sprawie, bo zgłoszenie zaginięcia Sikorki na policji nie przyniosło żadnych efektów. W końcu Michał dowie się o poważnym wypadku ukochanej i zdalnie przeprowadzi jej operację, korzystając z pomocy kolegi po fachu, w małym szpitalu w Branowie. 

Jednak w życiu kochliwego doktora w "Na dobre i na złe" pojawi się kolejna dziewczyna i on nie będzie umiał jej się oprzeć... Dla 17-letniej narkomanki Niny (Emilia Rostek) Michał rzuci wszystko, nawet Hanię po operacji i wpakuje się w poważne kłopoty. I tego Sikorka już raczej nie wytrzyma. 

Żmuda Trzebiatowska zdradza, że musiała wrócić do roli Hani w "Na dobre i na złe", bo bardzo się za nią stęskniła! - Dzień dobry! Hania Sikorka wróciła ??‍⚕️?❤️ - napisała gwiazda na swoim profilu na Instagramie, oznaczając post #tesknilam.

Fani "Na dobre i na złe" mają jednak ciągle nadzieję, że między Hanią a Michałem wszystko dobrze się ułoży. 

- Nareszcie!!!! Mam nadzieję, że pogodzisz się z narzeczonym i będziecie żyć długo i szczęśliwie.

Czy Hania wróci po kolejnym wyskoku do Michała, czy jednak na zawsze się rozstaną, przekonamy się najwcześniej w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" na początku 2021 roku. Taką datę podaje "Świat Seriali" jako najbardziej prawdopodobną.  

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze