Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Łukasz wyjedzie z Kasią na Sycylię. Bolesne pożegnanie z Paulinką

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Łukasz wyjedzie z Kasią na Sycylię. Bolesne pożegnanie z Paulinką

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Łukasz wyjedzie z Kasią na Sycylię. Bolesne pożegnanie z Paulinką

2021-06-07 16:08

Wielka zmiana w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021! Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) odważą się na wielki krok i postanowią wspólnie wyjechać na Sycylię. Niestety rodzina nie zareaguje na tę wiadomość najlepiej. O ile Kasia złoży ojcu pewną propozycję, tak Łukasz nie będzie w stanie wyjaśnić swoich planów małej Paulince (Lena Jastrzębska). W "Barwy szczęścia" 2021 dziewczynka wpadnie w taką histerię, że cała podróż stanie pod znakiem zapytania. Sadowski wybierze córkę czy żonę?

Wyprowadzka Kasi i Łukasza w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021

Kasia i Łukasz z "Barwy szczęścia" bardzo długo żyli osobno. Mieli kontakt jedynie telefoniczny, bo Górka wybrała życie poza Polską, gdzie rozkręcała interes. Sadowski nie zawsze radził sobie w kraju. Zrezygnował nawet z pracy dziennikarza, na rzecz bycia kurierem, by zarobić na rodzinę.

Pod nieobecność Kasi w "Barwy szczęścia" wydarzyło się mnóstwo ważnych momentów. Dla Łukasza było to przede wszystkim uzyskanie formalnych praw do opieki nad Paulinką. Stal się jej pełnoprawnym ojcem, a dziewczynka stała się z tego powodu szczęśliwa. Kasia i Łukasz w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 zaburzą życie rodziny i obwieszczą, że planują wyjazd na Sycylię, by znów nie doszło do sytuacji, że przez długi czas żyją osobno. 

Przeczytaj: Aneta z M jak miłość pokazała prawdziwą twarz. Ilona Janyst długo nie mogła dojść do siebie. Poszło o jeden wpis na Instagramie - WIDEO

W "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 Kasia oznajmi Stefanowi (Krzysztof Kiersznowski), że znów wyjeżdża. Ojciec bardzo za nią tęsknił, kiedy córka była poza Polską. Dlatego też, Kasia złoży mu propozycję.

- Łukasz i ja zdecydowaliśmy się przeprowadzić na Sycylię. Chcielibyśmy, żebyś pojechał razem z nami - powie do seniora.

Nie wiadomo jeszcze, czy Stefan podejmie się wyprowadzki, ani czy w ogóle dojdzie do wyjazdu. Paulinka w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 będzie zdruzgotana informacją o planowanej przeprowadzce. Łukasz nie będzie mógł patrzeć na jej histerię. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2462: Słodka zemsta Klary na podłej macosze. Zrówna Irenę z ziemią i nie da o sobie zapomnieć

Paulinka w "Barwy szczęścia" poczuje, że znów traci ojca. 

- Nie chcę, żebyście wyjeżdżali - wyszlocha cała we łzach.

Łukaszowi nieomal pęknie serce i cały wyjazd stanie pod znakiem zapytania. Z jednej strony Sadowskiego czekałoby życie przy Kasi i prawdopodobnie lepsze warunki, z drugiej nie będzie chciał opuszczać dziecka. Jego ostateczna decyzja może być bardzo zaskakująca. Tego, co się wydarzy, dowiemy się już w nowych odcinkach "Barwy szczęścia".

Najnowsze