Barwy szczęścia, odcinek 2355: Brutalna walka Łukasza o Paulinkę. Iza już nie będzie matką

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2355: Brutalna walka Łukasza o Paulinkę. Iza już nie będzie matką

Barwy szczęścia, odcinek 2355: Brutalna walka Łukasza o Paulinkę. Iza już nie będzie matką

2020-12-18 15:04

W 2355 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) nie wytrzyma skrajnie głupiego zachowania Izy (Agnieszka Warchulska) i posunie się do ostatecznych kroków. Kiedy odkryje, że kobieta (pomimo obietnic i zapewnień) wciąż zadaje się z ćpunem Adamem (Dariusz Majchrzak), wpadnie w szał i wytoczy jej wojnę. W 2355 odcinku "Barw szczęścia" ogłosi, że ma zamiar walczyć z nią w sądzie o prawa nad opieką Paulinki (Lena Jastrzębska). Będzie gotowy na najostrzejszą batalię!

"Barwy szczęścia" odcinek 2355 - środa, 30.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 2355 odcinku "Barw szczęścia" Iza obwieści, że nie ma już kontaktu z Adamem. Ćpun ciągnął ją na dno i przez niego zaczęła nadużywać alkoholu, brać narkotyki i zaniedbywać Paulinkę. Na jej zaproszenie Łukasz i Paulinka pojadą do Nowej Huty, gdzie Iza pracuje nad projektem artystycznym. Na miejscu okażę się, że kłamała, bo narkoman Adam znów do niej przyjdzie!

- Potrzebuję kasy. Chcę iść na odwyk... Nie wyrzucaj mnie... Możemy razem wiele osiągnąć, wiesz o tym... - zacznie ją manipulować. 

W 2355 odcinku "Barw szczęścia" czułe słówka Adama usłyszy Łukasz, który wpadnie w szał. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2354: Koniec hotelu Stańskich. Bożena i Bruno zbankrutują?

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2355 odcinku "Barw szczęścia" Iza z przerażeniem odkryje, że Łukasz ma serdecznie dość jej durnych pomysłów i w końcu przesadziła.

- Co on tu robi? - zapyta wściekły Sadowski

- Nie rób mi kazań. Przysięgam, że go tutaj nie zapraszałam... - zacznie się tłumaczyć kobieta

Tłumaczenia Izy w 2355 odcinku "Barw szczęścia" będą na nic, bo Sadowski podejmie decyzję o walkę o Paulinkę. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1553: Ula wypędzi rodzinę Bartka z siedliska. Przez nią Marzenka i Andrzejek stracą dom - ZDJĘCIA

W 2355 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz rzuci jej w twarz, że będzie walczył o dziecko.

- Chcę być ojcem Paulinki. Formalnie - powie wprost. - A jak skończysz tę robotę, ruszamy z procedurą ojcostwa. Nie chcę z tym zwlekać - doda. 

Iza nie będzie zachwycona tym pomysłem, ale zobaczy, że Łukasz jest gotowy na wszystko, byleby tylko zdobyć prawa do opieki nad dzieckiem. Oznacz to jedno - albo się jakoś dogadają, albo czeka ich prawdziwa batalia sądowa. W 2355 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, że Iza nie jest odpowiedzialna i kolejny raz zadała się z ćpunem, więc wiele wskazuje na to, że Łukasz przejmie opiekę nad Paulinką, a ona nie będzie już jej matką! 

Najnowsze