Aneta z M jak miłość pokazała prawdziwą twarz. Ilona Janyst długo nie mogła dojść do siebie. Poszło o jeden wpis na Instagramie - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Aneta z M jak miłość pokazała prawdziwą twarz. Ilona Janyst długo nie mogła dojść do siebie. Poszło o jeden wpis na Instagramie - WIDEO

Aneta z M jak miłość pokazała prawdziwą twarz. Ilona Janyst długo nie mogła dojść do siebie. Poszło o jeden wpis na Instagramie - WIDEO

Aneta z "M jak miłość" pokazała na swoim profilu na Instagramie twarz, która do złudzenia przypomina jej serialową bohaterkę! Ilona Janyst też ma niezły charakterek... Gwiazdę poruszył jeden wpis na Instagramie, ale do tego stopnia, że zaczęła nawet pytać, co będzie dalej z jej małżeństwem! Do tego Aneta z "M jak miłość" pokazała się bez makijażu i z dziwną, raczej dziecinną ozdobą na głowie... Gdyby zobaczył ją taką Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" znów zacząłby narzekać, że ma żonę "wariatkę"... Zobacz koniecznie na WIDEO jaką aferę rozkręciła Ilona Janyst w wirtualnej rzeczywistości Instagrama!

Aneta z "M jak miłość" pokazała jaka jest naprawdę! Ilona Janyst naprawdę się wkurzyła

Na oficjalnym profilu Anety z "M jak miłość" aż zawrzało! Ilona Janyst zdenerwowała się niczym jej serialowa bohaterka - okazuje się, że jest jedna rzecz, której gwiazda naprawdę nie toleruje. I to do tego stopnia, że publicznie pokłóciła się o to ze swoim mężem, Pawłem! Dokładnie w ten sam sposób postąpiłaby Aneta z Olkiem - i pani doktor Chodakowska i grająca ją aktorka mają bardzo podobny temperament. O co poszło tym razem?

Ilona Janyst zareagowała na internetową burzę, którą wywołali krytycy Agnieszki Kaczorowskiej-Pela. Tancerka opublikowała swoje zdjęcie w codziennej stylizacji z podpisem: "Moda na brzydotę". Agnieszka dopisała jeszcze długie wyjaśnienie swojego stanowiska: 

- Natomiast obserwuję obecnie modę na brzydotę. Trochę wydaje mi się, że wynika z chęci przeciwstawieniu się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy, a z drugiej ze zbyt skrajnego pojmowania takich haseł jak #bodypositive. W świecie Instagrama również zapanowała na niektórych profilach moda na brzydotę. I nie podoba mi się to, bo liderzy, czyli osoby z kontami o największych zasięgach, powinny motywować i zachęcać do rozwoju i wzrastania. 

I natychmiast posypały się na Instagramie komentarze, że Pani jest megalomanką i nie powinna się w ogóle wypowiadać, bo się na niczym nie zna. A do całego hejtu odniosła się własnie sama Ilona Janyst! Po której stanęła stronie? 

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2021. Majka załatwi Zduńskich na całego. Weźmie ich na litość, a potem pokaże prawdziwą twarz?

Aneta z M jak Miłość pokazała prawdziwą twarz. Ilona Janyst długo nie mogła dojść do siebie. Poszło o jeden wpis na Instagramie - WIDEO
M jak miłość: Ilona Janyst (Aneta)

i

Autor: Instagram

Aneta z "M jak miłość" pokazała się na swoim materiale WIDEO na Instagramie bez makijażu i z zabawnymi uszami Myszki Mickey na głowie. I natychmiast ruszyła z ciętym językiem, który tak dobrze znamy w wykonaniu żony Olka. Co dokładnie powiedziała?

- To jest jednak trochę głupie. Nie mogę przestać cały dzień myśleć o tym poście, o którym huczy cały Instagram. I myślę sobie, że ja też nie jestem od tego  całkowicie wolna. Tzn. nie pokazuję się jakoś bardzo dużo, nie pokazuję swoich pryszczy z bliska, raczej staram się wyglądać bardziej korzystnie, niż mniej na tych zdjęciach i nagraniach... Ale chcę tylko powiedzieć, że jeżeli jest tu chociaż jedna osoba, która po przejrzeniu już być może całego internetu w tym temacie w dalszym ciągu uważa, że to jest w porządku - że pokazywanie naturalności to jest "promocja brzydoty" i ze to złe...To NIE WIERZCIE W TO!

Ale do sporu włączył się też mąż Ilony, znany fotograf, Paweł Janyst i okazało się, że ma zupełnie inne zdanie, niż jego piękna żona! Najpewniej człowiek, który zawodowo na co dzień uwiecznia i pokazuje światu piękno również uważa, że epatowanie twarzą bez makijażu to zło. I Ilona Janyst, zupełnie jak zrobiłaby to Aneta z "m jak miłość", zareagowała na to natychmiast!

- @pjanyst mi własnie powiedział, że on się właśnie zgadza z tym postem (Agnieszki Kaczorowskiej). I nie wiem co teraz będzie z naszym małżeństwem! Bo skoro ja się nie zgadzam na "ekspansję jego pięknoty to..." ;p

Na szczęście wygląda na to, że kolejna internetowa burza raczej nie zagrozi małżeństwu państwa Janyst. Zupełnie jak nic, ani nikt nie jest w stanie rozdzielić Anety i Olka Chodakowskich w "M jak miłość"!

Zobacz także: Lilka z M jak miłość pierwszy raz o ciąży. Monika Mielnicka pokazała też chłopaka, znanego sportowca! - ZDJĘCIA

M jak miłość: Ilona Janyst (Aneta)

i

Autor: Instagram
M jak miłość: Ilona Janyst (Aneta)

i

Autor: Instagram
M jak miłość: Ilona Janyst (Aneta)

i

Autor: Instagram
M jak miłość: Ilona Janyst (Aneta)

i

Autor: Instagram
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze