Lilka z M jak miłość pierwszy raz o ciąży. Monika Mielnicka pokazała też chłopaka, znanego sportowca! - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram Lilka z M jak miłość pierwszy raz o ciąży. Monika Mielnicka pokazała też chłopaka, znanego sportowca! - ZDJĘCIA

Lilka z M jak miłość pierwszy raz o ciąży. Monika Mielnicka pokazała też chłopaka, znanego sportowca! - ZDJĘCIA

2021-06-06 22:37

Monika Mielnicka, czyli Lilka z "M jak miłość" odeszła z serialu tuż przed zakończeniem sezonu, a jej bohaterka wywołała spory skandal w Grabinie. Nawiązała romans ze starszym wdowcem, milionerem z Australii, została matką jego córki, a tego porzuciła Mateusza (Krystian Wieczorek). Prywatnie u Moniki Mielnickiej też sporo się dzieje. 21-letnia aktorka z "M jak miłość" ogłosiła radosną nowinę na Instagramie. Pierwszy raz pokazała zdjęcie chłopaka, którym jest znany sportowiec, medalista pięcioboju nowoczesnego, Oskar Paradowski. Pochwaliła się wszystkim, że wyjeżdża z Polski z ukochanym. A do tego wspomniała o ciąży i dziecku! Tak szczera gwiazda "M jak miłość" jeszcze nie była.

Monika Mielnicka na Instagramie szczerze o ciąży, dziecku, chłopaku, zdradzie

Monika Mielnicka odeszła z "M jak miłość", ale podjęła świadomą decyzję o pożegnaniu z obsadą i rolą Lilki Mostowiak ze względu na zmiany jakie niebawem zajdą w życiu 21-letniej aktorki. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że zdecydowała się na wyjazd z Polski i wcale nie rezygnuje z aktorstwa. Choć Mielnicka studiuje psychologię i chce zdobyć zawód, który pozwoli jej przetrwać na wypadek, gdyby nie dostawała żadnych propozycji, to przed nią także główna rola w filmie i kilka ofert z innych seriali. O do tego gwiazda "M jak miłość" odważyła się na odważny krok i wyjeżdża za granicę. Zabiera ze sobą chłopaka, Oskara Paradowskiego.

Nie przegap: Lilka odeszła z M jak miłość, a teraz Monika Mielnicka zdradziła jak znana nestorka z serialu traktowała wszystkich! Awantury na planie i brutalny atak na ludzi

- Bez mojego ukochanego nigdzie się nie ruszam! Lubię żartować, że Oskara już zdobyłam. Cała reszta zależy tylko ode mnie i od szczęścia! - żartowała w rozmowie z Agencją W-Impact. Niestety nie ujawniła czy wyrusza na podbój Hollywood czy wybrała inny kierunek, by spełniać swoje marzenia i realizować się jako aktorka.

Życie prywatne aktorki z "M jak miłość" trochę przypomina wątek Lilki Mostowiak, która też wyjechała z rodzinnej Grabiny, by realizować wielkie plany i coś osiągnąć. Tyle tylko, że wątek żony Mateusza, która go zdradziła, wdała się w romans z bogatym wdowcem, została matką jego córki odbiega znacznie od tego, co się dzieje u Mielnickiej prywatnie. Gwiazda "M jak miłość" ostatnio na Instagramie wspomniała jednak o dziecku i ciąży. Dlaczego akurat teraz? Bo jedna z fanek zadała je bardzo intymne pytanie: "Gdybyś teraz zaszła w ciążę?"

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

Sprawdź też: Przerażająca przemiana gwiazdy M jak miłość. Co się stało z twarzą Laury Samojłowicz? - ZWIASTUN

- Nie zdziwiłabym się! Nie no żart, żarcik, żartowałam.Hmm to byłoby nieodpowiedni czas na taką dużą odpowiedzialność - odpowiedziała szczerze Mielnicka, która dopiero co ujawniła, że jest zakochana, w szczęśliwym związku ze sportowcem, Oskarem Paradowskim. Ale dziecka najwyraźniej nie planuje w tak młodym wieku. Zdjęcie Mielnickiej z chłopakiem na Instagramie sprowokowało kolejne, niedyskretne pytanie - tym razem o zdradę chłopaka, co by zrobiła gdyby się teraz o tym dowiedziała. - Podam Wam adres, załatwimy go. A tak na serio, to po co rozważać taką sytuację i kusić los? - wyznała ekranowa Lilka z "M jak miłość".

Najnowsze