Barwy szczęścia, odcinek 2395: Nagły powrót Kasi Górki z Sycylii! Zaskoczy wszystkich swoją decyzją

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2395: Nagły powrót Kasi Górki z Sycylii! Zaskoczy wszystkich swoją decyzją

Barwy szczęścia, odcinek 2395: Nagły powrót Kasi Górki z Sycylii! Zaskoczy wszystkich swoją decyzją - ZWIASTUN

2021-02-25 20:53

Kasia Górka (Katarzyna Glinka) wraca do serialu "Barwy szczęścia" i od razu nieźle namiesza! Nie było jej sporo w kraju, ale w końcu podejmie decyzję o powrocie i podzieli się nią ze Stefanem (Krzysztof Kiersznowski). W 2395 odcinku "Barw szczęścia" Kasia pojawi się w serialu i zaskoczy swoimi decyzjami. Niebywale zainteresuje się losem Aldony (Elżbieta Romanowska) i Borysa (Jakub Wieczorek), którzy stracili dorobek życia. Wpadnie na szalony pomysł. Zobaczcie ZWIASTUN 2395 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2395 - piątek, 26.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Kasia z "Barwy szczęścia" długo nie pojawiała się w serialu. Przebywała na Sycylii, tym samym zostawiając samego Łukasza (Michał Rolnicki) z trudami walki o Paulinkę (Lena Jastrzębska). W 2395 odcinku "Barwy szczęścia" to Stefan porozmawia z Kasią o jej powrocie do Polski, który szykuje się już niedługo. Tymczasem jeszcze będąc za granicą, zainteresuje się losem Grzelaków i ich spalonym gospodarstwem. 

- No jasne, że widziałam koncert, naprawdę daliście czadu! Byłam pod wrażeniem. (...) Jejku, jak ja za tobą tęsknię. Jak tylko to będzie możliwe, to przyjadę do domu - wyzna Górka. 

- No właśnie, a kiedy to będzie? - Stefan od razu podejmie temat. 

- Jeszcze nie wiem...

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 93: Ula pobije Marka na oczach dzieci, bo nie wybaczy jej zdrady - ZWIASTUN

Kasia w 2395 odcinku "Barwy szczęścia" poinformuje ojca, że poważnie przymierza się do powrotu do kraju.

- A Ksawcio? Przecież rok szkolny już niedługo - przypomni Stefan. 

- Ksawery pójdzie do szkoły w Polsce. 

- (...) A czemu nie mówisz co u was?

- Wiesz co, mam pewien pomysł na biznes z Aldoną i Borysem w ramach ich sklepów.

- Mówisz o zdrówku? Chyba zamknęli...

Kasia z "Barwy szczęścia" będzie miała pomysł jak rozkręcić interes w Polsce, jednocześnie pomagając Grzelakom. Tego nikt się nie spodziewał!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1571: Iza zostawi Marcina i ukryje się u Mostowiaków! Będzie brnęła w kolejne kłamstwa, a Aneta jej pomoże

Stefan w imieniu Kasi w 2395 odcinku "Barwy szczęścia" zaproponuje biznes Grzelakom. 

- Wymiana polsko włoska. (...) Wy im dżemy, ogórki, zakwasy i co tam macie najlepszego, oni wam - oliwę, sery, pesto i co tam tu będzie schodzić. Wszystko z certyfikatami, sto procent eko. Co wy na to? - zapyta.

Aldona i Borys z "Barwy szczęścia" bardzo spodoba się pomysł. Wygląda na to, że powrót Kasi spowoduje wiele zmian, a jej decyzje będą zaskakujące. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze