BrzydUla 2, odcinek 93: Ula pobije Marka na oczach dzieci, bo nie wybaczy jej zdrady - ZWIASTUN

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 93: Ula pobije Marka na oczach dzieci, bo nie wybaczy jej zdrady - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 93: Ula pobije Marka na oczach dzieci, bo nie wybaczy jej zdrady - ZWIASTUN

2021-02-25 20:26

W 93 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) straci nad sobą panowanie, a Marek (Filip Bobek) na własnej skórze odczuje do czego jest zdolna jego żona, której zdrady wciąż nie może jej wybaczyć i darować. Tuż przed wyjazdem Uli i dzieci na wakacje do Grecji w domu Dobrzańskich dojdzie do bójki. Zaczną ją Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski), by ukarać ojca za kolejne spóźnienie. Ale do akcji wkroczy także Ula w 93 odcinku "BrzydUli", która wyładuje całą swoją złość na ukochanego i na oczach dzieci pobije Marka. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 93 - piątek, 26.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Rozstanie Uli i Marka w 93 odcinku "BrzydUli" będzie coraz bliżej. Wyjazd Dobrzańskiej z trójką dzieci i Alą (Dorota Pomykała) na wakacje do Grecji bez męża oznacza prawdziwy sprawdzian dla ich rodziny. Skłóceni małżonkowie postanowili, że dopiero po powrocie powiedzą dzieciom o rozwodzie, a do tego czasu będą ukrywali prawdę o tym, że się rozstaną. Jednak kiedy w 93 odcinku "BrzydUli" Marek wróci do domu tuż przed wyjazdem rodziny zobaczy przerażający list, że nigdy więcej nie zobaczy dzieci!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 94: Smutne rozstanie Uli i Marka! Poleją się łzy kiedy zostawi męża samego

Chwilę potem Julka i Kuba w 93 odcinku "BrzydUli" rzucą się na Marka z karimatami i poduszkami. Urządzą sobie rodzinną bitwę, by ukarać go za kolejne spóźnienie! Wspólne szaleństwo zbliży sprawi, że będzie się wydawało, że rodzinę Uli i Marka uda się jeszcze uratować. - Za spóźnienie! Za nieobecności - zaczną się przekrzykiwać dzieciaki. - Ciałem i duchem! - doda Dobrzańska do siebie. - Za nieodbieranie - rzuci Julka. - Za nierozmawianie! - krzyknie też Ula i w 93 odcinku "BrzydUli" będzie coraz mocniej bić ukochanego poduszką.

Brzydula 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek rozstaną się! Paulina Febo zajmie miejsce Uli u boku męża

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 93: Dramatyczne pożegnanie Marka z dziećmi. Nie zobaczy więcej Julki i Kuby - ZWIASTUN

Z pozoru niewinna zabawa Dobrzańskich w 93 odcinku "BrzydUli" będzie miała ukryte znaczenie. Bo w ten sposób Ula odreaguje całą złość na męża. "Za niewybaczanie! Za rozwód! Za wszystko" - powie w myślach Ula przy kolejnych ciosach. Dopiero Julka i Kuba w 93 odcinku "BrzydUli" powstrzymają ją przed dalszym atakiem. - Mamo, już ma nauczkę - zwrócą jej uwagę widząc furię w jej oczach. Także Marek zorientuje się, że Ula w ten sposób chce się na nim odegrać za wszystko, co się między nimi dzieje.

BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze