BrzydUla 2, odcinek 93: Ula pobije Marka na oczach dzieci, bo nie wybaczy jej zdrady - ZWIASTUN

2021-02-25 20:26 ag
 BrzydUla 2, odcinek 93: Ula pobije Marka na oczach dzieci, bo nie wybaczy jej zdrady - ZWIASTUN
Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 93: Ula pobije Marka na oczach dzieci, bo nie wybaczy jej zdrady - ZWIASTUN

W 93 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) straci nad sobą panowanie, a Marek (Filip Bobek) na własnej skórze odczuje do czego jest zdolna jego żona, której zdrady wciąż nie może jej wybaczyć i darować. Tuż przed wyjazdem Uli i dzieci na wakacje do Grecji w domu Dobrzańskich dojdzie do bójki. Zaczną ją Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski), by ukarać ojca za kolejne spóźnienie. Ale do akcji wkroczy także Ula w 93 odcinku "BrzydUli", która wyładuje całą swoją złość na ukochanego i na oczach dzieci pobije Marka. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 93 - piątek, 26.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Rozstanie Uli i Marka w 93 odcinku "BrzydUli" będzie coraz bliżej. Wyjazd Dobrzańskiej z trójką dzieci i Alą (Dorota Pomykała) na wakacje do Grecji bez męża oznacza prawdziwy sprawdzian dla ich rodziny. Skłóceni małżonkowie postanowili, że dopiero po powrocie powiedzą dzieciom o rozwodzie, a do tego czasu będą ukrywali prawdę o tym, że się rozstaną. Jednak kiedy w 93 odcinku "BrzydUli" Marek wróci do domu tuż przed wyjazdem rodziny zobaczy przerażający list, że nigdy więcej nie zobaczy dzieci!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 94: Smutne rozstanie Uli i Marka! Poleją się łzy kiedy zostawi męża samego

Chwilę potem Julka i Kuba w 93 odcinku "BrzydUli" rzucą się na Marka z karimatami i poduszkami. Urządzą sobie rodzinną bitwę, by ukarać go za kolejne spóźnienie! Wspólne szaleństwo zbliży sprawi, że będzie się wydawało, że rodzinę Uli i Marka uda się jeszcze uratować. - Za spóźnienie! Za nieobecności - zaczną się przekrzykiwać dzieciaki. - Ciałem i duchem! - doda Dobrzańska do siebie. - Za nieodbieranie - rzuci Julka. - Za nierozmawianie! - krzyknie też Ula i w 93 odcinku "BrzydUli" będzie coraz mocniej bić ukochanego poduszką.

Brzydula 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek rozstaną się! Paulina Febo zajmie miejsce Uli u boku męża

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 93: Dramatyczne pożegnanie Marka z dziećmi. Nie zobaczy więcej Julki i Kuby - ZWIASTUN

Z pozoru niewinna zabawa Dobrzańskich w 93 odcinku "BrzydUli" będzie miała ukryte znaczenie. Bo w ten sposób Ula odreaguje całą złość na męża. "Za niewybaczanie! Za rozwód! Za wszystko" - powie w myślach Ula przy kolejnych ciosach. Dopiero Julka i Kuba w 93 odcinku "BrzydUli" powstrzymają ją przed dalszym atakiem. - Mamo, już ma nauczkę - zwrócą jej uwagę widząc furię w jej oczach. Także Marek zorientuje się, że Ula w ten sposób chce się na nim odegrać za wszystko, co się między nimi dzieje.

BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)
Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)
Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze