BrzydUla 2, odcinek 94: Smutne rozstanie Uli i Marka! Poleją się łzy kiedy zostawi męża samego

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 94: Smutne rozstanie Uli i Marka! Poleją się łzy kiedy zostawi męża samego

BrzydUla 2, odcinek 94: Smutne rozstanie Uli i Marka! Poleją się łzy kiedy zostawi męża samego

2021-02-27 7:07

W 94 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) rozstaną się! Niestety Dobrzańscy nie pogodzą się przed wyjazdem Uli z Alą (Dorota Pomykała) i dziećmi na wakacje do Grecji. Mało tego, rozwód będzie nadal wisiał w powietrzu, bo Marek nie wybaczy żonie zdrady. Mimo to, ze względu na dzieci w 94 odcinku "BrzydUli" będzie udawał, że wszystko jest w porządku. Odwiezie Ulę z Julką (Maria Włodkowska), Kubą (Jakub Rutkowski) i Antosiem (Szymon i Wojciech Gmerek) na lotnisku. Podczas pożegnania z Markiem załamana Ula zaleje się łzami. I czule uściska męża. Co on na to?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 94 - poniedziałek, 1.03.2020, o godz. 20.00 w TVN7

W 94 odcinku "BrzydUli" Ula zabierze trójkę dzieci i razem z Alą wyjedzie na wakacje. Marek do samego końca nie zmieni zdania! Pozwoli żonie i dzieciom wyjechać na długo wyczekiwany przez Julkę i Kubę urlop do Grecji, lecz nie pojedzie z nimi. Tylko Ali wyjaśni, że nie może jechać ze względu na ciążące na nim zarzuty, ale prawda będzie taka, że nadal nie zdoła wybaczyć żonie zdrady. Dlatego zgodzi się, by Ula zabrała dzieci na rodzinny odpoczynek razem z Alą.

Tuż przed rozstaniem z mężem w 94 odcinku "BrzydUli" Ula nie zmruży nawet oka. Całą noc będzie przyglądać się śpiącemu Markowi i dzieciom. Myśląc o tym, czy to już naprawdę koniec, czy Marek naprawdę chce rozwodu i znów zbliżył się do Pauliny (Maja Hirsch). Nagle w środku nocy pod dom Dobrzańskich podjedzie samochód. To Józef (Marek Włodarczyk) w 94 odcinku "BrzydUli" przywiezie Alę. Wczesnym rankiem Ula obudzi dzieci na samolot. Marek odwiezie rodzinę na lotnisko. I tam nastąpi bardzo smutne pożegnanie.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 99: Marek spotka się z kochankiem Uli. Przeczyta pamiętnik żony i zada Arturowi ważne pytanie

Szczęśliwi Kuba i Julka w 94 odcinku "BrzydUli" nawet przez chwilę nie zorientują się, że między rodzicami dzieje się coś złego. Zapewnią ojca, że będą nagrywali filmiki z wakacji i wysłali do niego, tak żeby był z nimi chociaż duchem. Marek zapewni dzieciaki o tym, jak bardzo będzie tęsknił. Do Uli jednak nie powie ani słowa.

Brzydula 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek rozstaną się! Paulina Febo zajmie miejsce Uli u boku męża

Nie przegap: BrzydUla 2 sezon. Totalna metamorfoza Uli. Wróci z wakacji zupełnie odmieniona! Nowy wygląd wystarczy, żeby zatrzymać Marka?

To ona, zrozpaczona całą sytuacją w 94 odcinku "BrzydUli" nie wytrzyma i ze łzami w oczach rzuci się Markowi na szyję. Przytuli męża w nadziei, że być może podczas rozłąki wybaczy jej zdradę i uda się jeszcze uratować ich małżeństwo. Przecież oboje nadal się kochają! Co zrobi Marek w 94 odcinku "BrzydUli" w reakcji na wybuch uczuć Uli i ten czuły gest? Także ją przytuli, pierwszy raz od chwili kiedy dowiedział się, że zdradziła go z Arturem (Karol Pocheć). Po pożegnaniu z Ulą i dziećmi w 94 odcinku "BrzydUli" wróci sam do pustego domu. I przypomni sobie słowa Julki i Kuby przed wyjazdem, że zginie bez rodziny...

BrzydUla 2 odc. 94. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 94. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
Najnowsze