BrzydUla 2, odcinek 87: Marek przerwie milczenie w sprawie Uli. Przyzna się Ali dlaczego zostawi żonę i dzieci

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 87: Marek przerwie milczenie w sprawie Uli. Przyzna się Ali dlaczego zostawi żonę i dzieci

BrzydUla 2, odcinek 87: Marek przerwie milczenie w sprawie Uli. Przyzna się Ali dlaczego zostawi żonę i dzieci

2021-02-19 9:07

W 87 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) wreszcie przyzna się do tego, dlaczego zostawia Ulę (Julia Kamińska) i dzieciaki. Wiadomo już, że żona go zdradziła, a on nie może jej wybaczyć, ale sytuacja jest bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać. Dobrzański wpakował się w wielkie kłopoty, a relacja z Ulą się rozpada. W 87 odcinku "BrzydUla 2" tylko Ali (Dorota Pomykała) zwierzy się z tego, co czuje. Co wyzna Marek?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 87 - czwartek, 18.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Marek i Ula w "BrzydUla 2" od jakiegoś czasu przechodzą poważny kryzys. Wszystko przez to, że kobieta zdradziła męża z kochankiem Arturem (Karol Pocheć), czego ten nie może jej wybaczyć. Oboje mają też koszmarne problemy w firmie, spowodowane złymi decyzjami Marka. Walczą z panem Hu (Nam Bui Ngoc) i mają kilka niewyjaśnionych i podejrzanych interesów. Dlatego też Marek w "BrzydUla 2" oddala się od rodziny, ale wreszcie przyzna się Ali dlaczego nie dotrzyma słowa danego dzieciom i Uli. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3187: Ucieczka Marysi i Michała z Julką do Czech zmieni się w koszmar. Bezwzględny Edward dopadnie ich na kempingu - ZDJĘCIA

Brzydula 2 ZWIASTUN. Marek wreszcie przyzna dlaczego nie wybaczy Uli zdrady! Ich życie będzie zagrożone

W 87 odcinku "BrzydUla 2" Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) będą myśleli tylko o wakacjach. Niestety pomimo błagań, ojciec z nimi nie poleci. Cała sytuacja wstrząśnie Alą i zapyta się zięcia dlaczego nie ma zamiaru spędzić czasu z rodziną.

- Przepraszam, że się wtrącam, ale możesz mi powiedzieć czy ty jedziesz na tę wycieczkę, bo nie możesz i nie możesz jechać, czy że nie chcesz? - zapyta zatroskana Ala.

- Nie mogę. Poza tym Ula aż tak bardzo mnie nie potrzebuje - podsumuje Dobrzański.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 99: Marek spotka się z kochankiem Uli. Przeczyta pamiętnik żony i zada Arturowi ważne pytanie

W 87 odcinku "BrzydUla 2" wyjdzie na jaw, że może i Marek pojechałby z rodziną i doszłoby wtedy do pogodzenia się z żona, ale on nie może opuszczać kraju. W związku z tym, że jest podejrzany o szemrane interesy i kradzieże, nie powinien opuszczać Polski. W 87 odcinku "BrzydUla 2" Marek odbierze niepokojący telefon od Uli, która wyzna, że ktoś ją śledzi! Widać będzie, że mężczyźnie nadal na niej zależy bo od razu przystąpi do działania. Czy Ula i Marek wreszcie się pogodzą? Dowiemy się już niebawem. 

Najnowsze