BrzydUla 2, odcinek 87: Ula i Violetta na celowniku bandytów? Marek odbierze straszny telefon od żony - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 87: Ula i Violetta na celowniku bandytów? Marek odbierze straszny telefon od żony - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 87: Ula i Violetta na celowniku bandytów z mafii? Marek odbierze straszny telefon od żony - ZWIASTUN

2021-02-17 14:11

W 87 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Violetta (Małgorzata Socha) przeżyją chwile grozy i znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Po wygraną przez Violettę ustawionym przetargu, wartym miliony złotych wokół nich zaczną się kręcić podejrzani "bandyci". Zwykle spokojna i opanowana Dobrzańska spanikuje widząc, że ktoś ich śledzi. Natychmiast w 87 odcinku "BrzydUli" zadzwoni do Marka (Filip Bobek). Przerażający telefon Uli sprawi, że Marek od razu pośpieszy jej z pomocą. Zobaczcie ZWIASTUN.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 87 - czwartek, 18.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 87 odcinku "BrzydUli" Ula i Violetta po wygranym przez firmę Kubasińskiej wartego duże pieniądze przetargu na 2 mln skarpet dla wojska stanie się, że pan Hu (Nam Bui Ngoc) nie daruje żonie, że sprzątnęła mu z nosa ten interes. W końcu po to zastąpił Violettę jej "przyjaciółką" Gośką Poznachowską (Aleksandra Kisio), żeby to ona się za nią podpisała na przetargu, ale podejrzany biznesmen z Chin chciał wszystko zgarnąć dla siebie!

Współpraca firmy Violetty z F&D będzie ratunkiem dla upadającej firmy Dobrzańskiego i Febo! Pojawią się jednak spore komplikacje, bo w 87 odcinku "BrzydUli" Viola nie będzie nic wiedziała o własnym interesie. Wszystko przecież załatwiał pan Hu! Pomimo chęci Kubańska nie będzie potrafiła odpowiedzieć na pytania Uli, które okaża się dla niej… za trudne. Ale Ula w 87 odcinku "BrzydUli" i tak się nie podda.

Patrz też: BrzydUla 2 sezon. Totalna metamorfoza Uli. Wróci z wakacji zupełnie odmieniona! Nowy wygląd wystarczy, żeby zatrzymać Marka?

Kiedy przyjaciółki w 87 odcinku "BrzydUli" wyjdą z biura F&D ktoś z oddali będzie ich obserwował. A potem śledził! Tymczasem Marek w domu zajmie się Antosiem. Poświęci najmłodszemu synowi całą swoją uwagę, żeby odetchnąć trochę od ostatnich wydarzeń. Nie będzie to jednak łatwe! Na ratunek w 87 odcinku "BrzydUli" przyjdzie mu Ala (Dorota Pomykała).

Żona teścia Marka skorzysta z okazji, żeby wybadać, jak się mają sprawy w jego małżeństwie. W 87 odcinku "BrzydUli" zapyta też wprost dlaczego nie jadą razem na rodzinne wakacje. - Nie mogę jechać... Poza tym Ula aż tak bardzo mnie nie potrzebuje...

Brzydula 2 ZWIASTUN. Marek wreszcie przyzna dlaczego nie wybaczy Uli zdrady! Ich życie będzie zagrożone

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 94: Marek zostanie sam! Ula zabierze dzieci i wyjedzie z dala od męża

Niespodziewanie w 87 odcinku "BrzydUli" przerwie im telefon od przerażonej Uli – ktoś śledzi ją i Violettę! - Marek nie wiem co robić. Ktoś nas śledzi! Nie wiem od kiedy. W pewnym momencie zorientowałam się, że za nami jadą!- Kto?- Czarny samochód z czarnymi szybami. Nie widać kto jest w środku!- Ula jesteś pewna? - Skręcałam specjalnie parę razy w jakieś uliczki. Oni ciągle za nami...- Myślisz, że Hu? - Violetta twierdzi, że nie...- Ula, spokojnie mógł wypożyczyć!- No w sumie mógł...- Gdzie jesteście? - Niedaleko kancelarii, pod sklepem...- Słuchaj, zostań tam! Zadzwoń po Fica, niech też tam jedzie!

Zanim Marek w 87 odcinku "BrzydUli" popędzi Uli na pomoc, zjawi się mecenas Fic (Michał Sitarski). Adwokat Dobrzańskich i Violetty z przerażeniem będzie słuchał, że kobiety są na celowniku mafii!

BrzydUla 2 odc. 87. Ula (Julia Kamińska), Violetta (Małgorzata Socha)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 87. Ula (Julia Kamińska), Violetta (Małgorzata Socha)
BrzydUla 2 odc. 87. Ula (Julia Kamińska), Violetta (Małgorzata Socha)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 87. Ula (Julia Kamińska), Violetta (Małgorzata Socha)
BrzydUla 2 odc. 87. Marek (Filip Bobek), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), Ala (Dorota Pomykała)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 87. Marek (Filip Bobek), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek), Ala (Dorota Pomykała)
Najnowsze