BrzydUla 2 sezon. Totalna metamorfoza Uli. Wróci z wakacji zupełnie odmieniona! Nowy wygląd wystarczy, żeby zatrzymać Marka?

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon. Totalna metamorfoza Uli. Wróci z wakacji zupełnie odmieniona! Nowy wygląd wystarczy, żeby zatrzymać Marka?

BrzydUla 2 sezon. Totalna metamorfoza Uli. Wróci z wakacji zupełnie odmieniona! Nowy wygląd wystarczy, żeby zatrzymać Marka?

2021-02-16 20:26

Na ten moment w serialu "BrzydUla" 2 czekali wszyscy! Metamorfoza Uli (Julia Kamińska) stanie się faktem, a jej wyjazd na wakacje z dziećmi będzie przełomową chwilą w życiu Dobrzańskiej. Spektakularna przemiana Uli nie będzie efektem żadnej diety, ale stresu i intensywnego trybu życia związanego z walką o Marka (Filip Bobek) i uratowanie firmy F&D. Już od jakiegoś czasu w "BrzydUli" było widać jak Ula powoli się zmienia, ostatnio bardzo schudła. Nowy wygląd Uli w kolejnych odcinkach "BrzydUli" w marcu zrobi na Marku oszałamiające wrażenie. Czy wystarczy, żeby wybaczył jej zdradę?

Jak się zmieni Ula w "BrzydUli" 2? Czy Ula i Marek wreszcie się pogodzą?

Ula i Marek z "BrzydUli" rozstaną się na jakiś czas! Na rodzinne wakacje z trójką dzieci Dobrzańska pojedzie bez męża. Po tym jak sprawy w firmie F&D zaczną się powoli układać, dzięki wygranemu przez Violettę Kubasińską (Małgorzata Socha) przetargowi z ministerstwem na 2 miliony skarpet dla wojska, nadejdzie czas, w którym Ula postanowi poświęcić się dzieciom. Wyjazd do Grecji z Julką (Maria Włodkowska), Kubą (Jakub Rutkowski) i Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek) w 94 odcinku "BrzydUli" doprowadzi do tego, że Marek będzie miał okazję zatęsknić za żoną i wszystko przemyśleć. Czy podtrzyma swoją decyzję o rozstaniu?

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

Wkrótce w "BrzydUli" 2 Marek podejmie ostateczną decyzję w kwestii rozwodu z Ulą. Stanie się to w jednym z nowych odcinków "BrzydUli" w marcu. Akurat wtedy z wakacji wróci Ula, totalnie odmieniona! Metamorfoza Uli w "BrzydUli" 2 wstrząśnie Markiem. Bo Dobrzańska będzie wygląda zupełnie inaczej - szczupła, opalona i pełna nadziei na lepsze jutro! O które będzie musiała jednak walczyć! Tak jak o Marka, przy którym zacznie się kręcić coraz bardziej była narzeczona Paulina Febo (Maja Hirsch).

Nowa prezeska firmy F&D po wyjeździe Uli w "BrzydUli" 2 wciąż będzie chciała odzyskać Marka. Nie spocznie, póki nie odzyska dawnego narzeczonego. Małymi krokami zacznie dopinać swego… Zwłaszcza, że udowodni wszystkim, iż naprawdę zależy jej na dobru firmy F&D. Przekona do siebie coraz bardziej samotnego Marka, który ubzdura sobie, że romans Uli i Artura (Karol Pocheć) nadal trwa.

Brzydula 2 ZWIASTUN. Marek wreszcie przyzna dlaczego nie wybaczy Uli zdrady! Ich życie będzie zagrożone

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 94: Marek zostanie sam! Ula zabierze dzieci i wyjedzie z dala od męża

Metamorfoza Uli w "BrzydUli" 2 pomoże jej odzyskać Marka, sprawi, że mąż wybaczy jej zdradę? Niestety nowy wygląd Uli nie wystarczy, by Marek zmienił zdanie w sprawie rozwodu. Nie wszystko będzie jednak stracone, bo Ula przy każdej okazji będzie udowadniać ukochanemu, że żałuje tego co zrobiła i chce być tylko z nim.

W nowych odcinkach "BrzydUli" dzięki wygranemu przetargowi firmy Violetty na skarpety dla wojska, F&D wyjdzie na prostą i uniknie bankructwa. Co prawda zlecenie nie będzie szczytem marzeń prestiżowej firmy, ale z pewnością da szansę na odzyskanie płynności finansowej. Niestety, radość pracowników nie potrwa długo, bo dojdzie do zuchwałej kradzieży. Oczy wszystkich skierują się natychmiast na jednego z właścicieli...

BrzydUla 2 sezon. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 88. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 88. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)
Najnowsze