M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

2021-02-16 20:27

W 1574 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) załamie się po tym jak Marcin (Mikołaj Roznerski) oskarży ją o zdradę i odejdzie w środku nocy! Chodakowski porzuci nie tylko żonę, ale i dzieci. Będzie bowiem przekonany, że Iza ma romans z Michałem (Paweł Deląg). Zobaczy nagraną seks taśmę, na której naga Iza leży w łóżku obok swojego szefa w hotelu w Krakowie. To przeleje czarę goryczy, bo Marcin uwierzy w rzekomą zdradę Izy. Nie będzie mógł tego znieść, więc wyjedzie do Grabiny. Dla Izy to będzie cios prosto w serce. Zdruzgotana, porzucona przez męża w 1574 odcinku "M jak miłość" będzie mogła liczyć tylko na Anetę (Ilona Janyst).

"M jak miłość" odcinek 1574 - poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin z "M jak miłość" rozstaną się z powodu "zdrady", w którą wrobił ją kolega z wydawnictwa, Jana Bosacki (Dariusz Kordek). Żądny zemsty na Chodakowskim zrealizuje swój plan zniszczenia jego małżeństwa. A Iza mu w tym pomoże, bo przez długi czas nie przyzna się Marcinowi co zaszło między nią i Michałem w Krakowie. Słowem nie wspomni o nocy z Ostrowskim, narkotykach w drinku i utracie pamięci. Zacznie kłamać, a swoje dziwne zachowanie zrzuci na traumę z przeszłości! Bo wkrótce w "M jak miłość" w całą sprawę Iza wmiesza jeszcze psychola Artura (Tomasz Ciachorowski) i jego ciotkę, Skalską (Agata Rzeszewska).

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1573: Marcin odejdzie od Izy! Zobaczy seks taśmę z Michałem i uwierzy w zdradę żony

Wszystko się wyda kiedy Marcin w 1573 odcinku "M jak miłość" dostanie od Bosackiego nagranie z Izą i Michałem w łóżku! To będzie dla niego wystarczający dowód zdrady ukochanej. Uwierzy w to co zobaczy na nagraniu. Bosacki postara się o to, by oprócz śpiących "kochanków" zmontować dla Chodakowskiego ujęcia z ich wspólnej zabawy w Krakowie! Serce Marcina w 1573 odcinku "M jak miłość" rozpadnie się na kawałki na widok Izy i Michała nago w hotelu! Nie będzie chciał słuchać żadnych wyjaśnień żony.

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1571: Koszmarne kłamstwo Izy o gwałcie. Wykorzysta sprawę z przeszłości, żeby manipulować Marcinem

W 1574 odcinku "M jak miłość" Iza zupełnie się załamie kiedy o poranku nie zastanie Marcina w mieszkaniu. Odejście ukochanego będzie dla niej ciosem prosto w serce. A do tego będzie musiała jakoś wyjaśnić dzieciom, Szymkowi (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska) nieobecność taty. W tej trudnej chwili wsparciem dla Izy będzie Aneta. Przyjaciółka, a zarazem szwagierka Chodakowskiej jako jedyna pozna kulisy jej nocy z Michałem. Tylko jej Iza zwierzy się, że chyba zdradziła Marcina. To właśnie Aneta poradzi jej, żeby za nic w świecie się nie przyznawała do tego, co się stało.

Jednak w 1574 odcinku "M jak miłość" Iza pożałuje, że jej posłuchała. Marcin odejdzie i przestanie się odzywać do żony. Dla Izy stanie się jasne,że to już koniec... Jedynie Aneta będzie w stanie znaleźć jakieś wyjście z tej sytuacji.

M jak miłość, odcinek 1566, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1566, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński)
M jak miłość, odc. 1479. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1479. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, odc. 1479. Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1479. Iza (Adriana Kalska)
Najnowsze