M jak miłość, odcinek 1571: Trauma Izy po nocy z Michałem! Wciągnie ciotkę Artura w swoje kłamstwa, żeby zmylić Marcina

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1571: Trauma Izy po nocy z Michałem! Wciągnie ciotkę Artura w swoje kłamstwa, żeby zmylić Marcina

M jak miłość, odcinek 1571: Trauma Izy po nocy z Michałem! Wciągnie ciotkę Artura w swoje kłamstwa, żeby zmylić Marcina

2021-02-11 16:50

W 1571 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) będzie musiała się zmierzyć z traumą po nocy spędzonej z Michałem (Paweł Deląg). Przekonana, że zdradziła Marcina (Mikołaj Roznerski) z szefem znajdzie się na skraju psychicznego załamania. Jak wtedy kiedy przeżywała koszmar z powodu psychopaty Artura (Tomasz Ciachorowski). Teraz jednak będzie jeszcze gorzej, bo w 1571 odcinku "M jak miłość" nadal nie powie Marcinowi co się stało w Krakowie. A do tego okłamie męża, że jej złe samopoczucie to efekt spotkania z ciotką Artura, Skalską (Agata Rzeszewska). Jednak Marcin będzie coś podejrzewał.

"M jak miłość" odcinek 1571 - wtorek, 2.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Izy z Michałem w "M jak miłość" to tylko efekt podłego planu Bosackiego (Dariusz Kordek), by zniszczyć małżeństwo Chodakowskiego, tak jak on zrujnował związek Jana z milionerką Anną Bosacką (Małgorzata Sadowska). Potworna intryga, której ofiarami na służbowym wyjeździe do Karkowa padli Iza i Michał będzie miała dramatyczny ciąg dalszy! Bo żona Marcina ukryje przed nim bolesną prawdę. Przekonana, że zdradziła go z Michałem, po tym jak oboje zostali odurzeni narkotykami, wpadnie w pułapkę czarnych myśli, spekulacji co tak naprawdę zaszło między nią a Ostrowskim.

Bliska obłędu Iza wkrótce w "M jak miłość" tylko jednej osobie przyzna się co zrobiła. Aneta (Ilona Janyst) stanie się powierniczką tajemnicy Izy. I to ona namówi przyjaciółkę, by o wszystkim zapomniała i pod żadnym pozorem nie mówiła Marcinowi co się stało w Krakowie! Zdaniem Anety o żadnej zdradzie nie może być mowy.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1568: Koniec Anety. Olek wywiezie ją za granicę. Dostanie od ordynatora Argasińskiego zakaz operowania

Jednak zachowanie Izy w 1571 odcinku "M jak miłość" stanie się mocno podejrzane. Odsunie się od Marcina, w nocy będą ją budziły senne koszmary. A do tego będzie płakała, co z kolei zauważy nawet 6-letni Szymek (Staś Szczypiński). Wreszcie Chodakowski dojdzie do wniosku, że żona coś przed nim ukrywa, że w Krakowie wydarzyło się coś złego. Szybko bowiem ustali, że gwałtowna zmiana nastroju Izy nastąpiła właśnie po powrocie ze służbowego wyjazdu. Niestety Iza nie wyzna mu prawdy, przerażona perspektywą rozpadu małżeństwa po zdradzie.

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1568: Iza tylko Anecie przyzna się co strasznego zrobiła z Michałem w Krakowie. Podejmie ostateczną decyzję!

W 1571 odcinku "M jak miłość" Chodakowska wymyśli niezłe kłamstwo, żeby Marcin uwierzył w jej wersję. Oszuka męża, że podczas pobytu w Krakowie spotkała ciotkę Artura, co przywołało traumę z przeszłości, przypomniało jej horror jaki przeżyła u boku psychopaty.

- W Krakowie spotkałam przypadkiem ciocię Artura. To nie była miła rozmowa... Oskarżyła mnie, że zniszczyłam Arturowi życie... Że przeze mnie nie może mu nawet świeczki na grobie zapalić, bo nie wie, gdzie jest pochowany... To było koszmarne. Cała trauma... to wszystko do mnie wróciło...Przepraszam, że od razu ci nie powiedziałam... - Iza w 1571 odcinku "M jak miłość" będzie brnęła w kolejne kłamstwa.

Detektyw jednak skonfrontuje się ze Skalską i w 1571 odcinku "M jak miłość" ustalali, że Iza nie mówi mu prawdy, że żadnego spotkania nie było.

- Kiedy ostatni raz widziałam Izę? Zdaje się, w sądzie... Tak, to było na ogłoszeniu wyroku... - przypomni sobie ciotka Artura. - Zamknęłam tę bolesną sprawę, nie chcę już do tego wracać... Artur był bardzo chory, wyrządził tyle zła... Ale nie można tego ciągle rozpamiętywać. 

- Przepraszam, ale czy nie spotkała pani Izy mniej więcej dwa tygodnie temu w Krakowie? Przypadkowe spotkanie na ulicy? - dopyta jeszcze Marcin.

- W Krakowie? W Krakowie nie byłam od lat... - usłyszy w odpowiedzi. W ten sposób w 1571 odcinku "M jak miłość" będzie miał dowód na kłamstwo Izy.

Tymczasem Bosacki w 1571 odcinku "M jak miłość" odsłoni wszystkie karty przed Michałem! Nie wyśle seks taśmy z Izą i Ostrowskim do Marcina, ale zacznie szantażować szefa. Pokaże Michałowie nagranie z hotelu, na którym leży nago w łóżku z Izą i zażąda 30 tysięcy złotych za milczenie. W przeciwnym razie wyśle filmik mężowi Izy. Wzburzony Ostrowski w 1571 odcinku "M jak miłość" domyśli się, że cyniczny oszust wszystko ukartował i to on dosypał im narkotyków do drinków. Nie będzie miał jednak na to żadnych dowodów.

M jak miłość, odcinek 1566, Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1566, Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)
M jak miłość, odcinek 1566, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1566, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński)
Najnowsze