M jak miłość, odcinek 1568: Iza tylko Anecie przyzna się co strasznego zrobiła z Michałem w Krakowie. Podejmie ostateczną decyzję!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1568: Iza tylko Anecie przyzna się co strasznego zrobiła z Michałem w Krakowie. Podejmie ostateczną decyzję!

M jak miłość, odcinek 1568: Iza tylko Anecie przyzna się co strasznego zrobiła z Michałem w Krakowie. Podejmie ostateczną decyzję!

2021-02-07 14:30

W 1568 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) nadal nie przypomni sobie co działo się w Krakowie, kiedy spędziła noc z Michałem (Paweł Deląg)! Jednak świadomość tego, że mogła zdradzić Marcina (Mikołaj Roznerski) doprowadzi ją na skraj obłędu. Załamie się do tego stopnia, że Marcin zauważy, że dzieje się z nią coś złego. Ze strachu przed reakcją męża nie powie mu co wydarzyło się między nią i Michałem. Tylko Aneta (Ilona Janyst) w 1568 odcinku "M jak miłość" pozna całą prawdę. Bo właśnie jej Iza przyzna się co zrobiła podczas służbowego wyjazdu kiedy ktoś jej podał narkotyki do drinka!

"M jak miłość" odcinek 1568 -poniedziałek 22.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Izy w "M jak miłość" to efekt intrygi Bosackiego (Dariusz Kordek), który podczas wyjazdu do Krakowa z Chodakowską i Michałem tak wszystko zaplanuje, by tych dwoje wylądowało razem w łóżku. W 1565 odcinku "M jak miłość" dosypie im narkotyków do drinka, a kiedy naćpani Iza i Michał stracą kontakt z rzeczywistością i padną nieprzytomni na łóżko, Bosacki rozbierze ich i nagra seks taśmę. A wszystko po to, żeby zemścić się na Marcinie, pokazać mu jak jego żona zabawia się z szefem i ostatecznie zniszczyć małżeństwo Chodakowskich.

Po powrocie do Marcina i dzieci w 1566 odcinku "M jak miłość" Iza nie będzie pamiętała co zaszło między nią i Michałem. Stanie się dla niej jasne, że była odurzona narkotykami. Ale zacznie też podejrzewać Ostrowskiego, że podle ją wykorzystał! Ta fatalna noc Izy i Michała zmieni wszystko w ich relacjach. Umówią się, że nikt nie może się dowiedzieć o tym, co się stało w Krakowie. Dlatego Iza będzie okłamywać męża. I zacznie plątać się w swoich wersjach tego, co się działo na służbowym wyjeździe.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1568: Koniec Anety. Olek wywiezie ją za granicę. Dostanie od ordynatora Argasińskiego zakaz operowania

Aż wreszcie w 1568 odcinku "M jak miłość" Iza nie wytrzyma napięcia i ukrywania mrocznej tajemnicy przed Marcinem. Nie będzie mogła też znieść bliskich kontaktów z Michałem w jego wydawnictwie. Podejmie ostateczną decyzję i wręczy Michałowi wypowiedzenie. Zaskoczony Ostrowski poradzi przyjaciółce, by nie podejmowała pochopnych decyzji. Zapewni ją, że muszą o tym zapomnieć, żeby normalnie żyć, bo na pewno nic między nimi się nie stało. Inaczej coś by pamiętali!

Ale to nie uspokoi Izy! Wręcz przeciwnie, w 1568 odcinku "M jak miłość" nadal będzie ją dobijała myśl, że zdradziła Marcina z Michałem. Trauma po nocy, z której będzie miała tylko strzępki wspomnień sprawi, że Iza postanowi przerwać milczenie. Spotka się z Anetą i wyzna, co wydarzyło się w Krakowie. Jak piła drinka z Michałem w barze, a potem urwał jej się film i nic nie pamięta. Rankiem obudziła się nago obok Michała.

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1566: Naćpany Michał nie będzie pamiętał co zrobił z Izą! Zgłosi to na policję?

Aneta w 1568 odcinku "M jak miłość" będzie zszokowana jej opowieścią. Uza jednak, tak jak Michał, że najlepiej będzie zostawić całą sprawę za sobą. I poradzi przyjaciółce, by nic nie mówiła mężowi. Zachowanie Izy wzbudzi jednak podejrzenia Marcina, który coraz bardziej będzie się martwił o ukochaną. Spróbuje dowiedzieć się, co ją gryzie. Przypomni żonie, że obiecali niczego przed sobą nie ukrywać. W 1568 odcinku "M jak miłość" Iza nie przyzna się jednak Marcinowi co wydarzyło się między nią i Michałem w Krakowie.

M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)
M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska)
Najnowsze