M jak miłość, odcinek 1566: Naćpany Michał nie będzie pamiętał co zrobił z Izą! Zgłosi to na policję?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1566: Naćpany Michał nie będzie pamiętał co zrobił z Izą! Zgłosi to na policję?

M jak miłość, odcinek 1566: Naćpany Michał nie będzie pamiętał co zrobił z Izą! Zgłosi to na policję?

2021-02-15 20:52

W 1566 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Michał (Paweł Deląg) będą leżeli nago w hotelowym pokoju, nieświadomi tego co się stało minionej nocy! Nie dość, że nie będą pamiętali czy się ze sobą przespali, to jeszcze dotrze do nich, że zaniki pamięci to skutek zażycia narkotyku. Poprzedni wieczór żona Marcina (Mikołaj Roznerski) spędzi z szefem i Janem Bosackim (Dariusz Kordek) przy drinku i będzie się tak dobrze bawić, że nie zauważy, że kolega coś dosypuje im do kieliszków. Oboje naćpani stracą świadomość. A do tego Iza w 1566 odcinku "M jak miłość" będzie podejrzewała Michała o najgorsze.

"M jak miłość" odcinek 1566 - poniedziałek, 15.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Co zajdzie między Izą i Michałem w "M jak miłość", że w 1566 odcinku obudzą się nago w jednym łóżku w hotelowym pokoju w Krakowie? Zarówno Chodakowska jak i Ostrowski nie będzie pamiętała wydarzeń poprzedniego wieczoru, kiedy świętowali w barze przy drinku razem z Janem Bosackim. Korzystając z chwili ich nieuwagi Bosacki dosypie im narkotyki do kieliszków, żeby zrealizować swój plan zniszczenia małżeństwa Marcina!

Wystarczy kilka łyków, by w 1565 odcinku "M jak miłość" Iza i Michał stracili kontrolę nad tym co się dzieje. To szef Izy zaprowadzi ją do pokoju, położy do łóżka i padnie nieprzytomny. Bosacki postara się, żeby wszystko wyglądało na zdradę.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1566: Iza po nocy z Michałem uwierzy, że zdradziła Marcina. Bosacki będzie kłamał jak najęty

O poranku w 1566 odcinku "M jak miłość" Izę i Michała czeka brutalne zderzenie z rzeczywistością! W pierwszych odruchu, kiedy obudzą się obok siebie nago, będą pewni, że uprawiali seks. Ale oboje nie będą niczego pamiętali. Jak podaje "Świat Seriali" Ostrowski pocieszy żonę Marcina, że na pewno do niczego nie doszło, bo przecież coś by zapamiętali z tej nocy.

Roztrzęsiona i skołowana Iza w 1566 odcinku "M jak miłość" uświadomi sobie, że wypiła tylko jednego, słabego drinka, więc coś na pewno było nie tak. Z kolei Michał przyzna, że czuje się jakby miał gigantycznego kaca, a wypił niewiele więcej od niej. W pewnej chwili Chodakowska spojrzy na szefa w taki sposób jakby podejrzewała go o złe zamiary. - Chyba nie myślisz, że ja? - zapyta Michał z niedowierzaniem.

- Nie wiem już, co myśleć! - wyzna załamana żona Marcina.

M jak miłość. Naćpana Iza w ramionach Michała. To będzie zemsta za to, że Marcin zniszczy małżenstwo jej kolegi Jana Bosackiego

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1567: Janek wyjdzie ze szpitala, ale zostawi Sonię i zamieszka u matki! Nie pogodzi się z tym, że nie będzie chodził

Strzępki wspomnień w 1566 odcinku "M jak miłość" podsuną Michałowi myśl, że ktoś dosypał im do drinków jakiś narkotyk. Ostrowski będzie chciał zgłosić to na policję, ale Iza się nie zgodzi. Zupełnie jakby uwierzyła, że mogła zdradzić Marcina z szefem. Strach przed tym co naprawdę się stało sprawi, że Iza przestanie myśleć logicznie. - Nie! Nikt... Boże, Michał... Nikt nie może się o tym dowiedzieć! Proszę cię, nie! - zaprotestuje Chodakowska.

Sprzeciw Izy sprawi, że w 1566 odcinku "M jak miłość" Michał obieca jej, że o wszystkim zapomną. Wrócą do Warszawy do swojego życia, jakby nic się nie stało. Jednak dla Izy to rozwiązanie oznacza kolejną traumę, z którą będzie musiała sobie poradzić sama. W tajemnicy przed Marcinem! Co więcej w 1566 odcinku "M jak miłość" okłamie ukochanego, że nic takiego się nie stało w Krakowie.

M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)
M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek
Najnowsze