M jak miłość, odcinek 1566: Kłamstwo Izy. Nie przyzna się Marcinowi co zrobiła z Michałem w Krakowie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1566: Kłamstwo Izy. Nie przyzna się Marcinowi co zrobiła z Michałem w Krakowie

M jak miłość, odcinek 1566: Kłamstwo Izy. Nie przyzna się Marcinowi co zrobiła z Michałem w Krakowie

2021-01-26 10:48

W 1566 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) okłamie Marcina i nie powie mu co zaszło między nią i Michałem (Paweł Deląg) podczas wyjazdu do Krakowa. Spędzi noc z Ostrowskim, ale nie będzie pamiętała co zrobiła i czy dopuściła się zdrady. Zda sobie bowiem sprawę, że podczas świętowania sukcesu w barze przy drinkach ktoś jej podał jej narkotyk. Także Michał zacznie to podejrzewać, ale w 1566 odcinku "M jak miłość" nie zgłoszą się na policję. Żeby zapomnieć o wspólnej nocy postanowią oszukiwać Marcina! Ale Bosacki (Dariusz Kordek), który nakręci ich seks taśmę będzie miał dowód zdrady Izy.

"M jak miłość" odcinek 1566 - poniedziałek, 15.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Michał z "M jak miłość" zostaną kochankami podczas służbowej delegacji do Krakowa? Na pierwszy rzut oka tak to będzie wyglądało kiedy w 1566 odcinku "M jak miłość" obudzą się razem w łóżku w hotelowym pokoju. Żadne z nich nie będzie pamiętało wydarzeń poprzedniej nocy. Ale ponieważ będą rozebrani ogarnie ich przerażenie, że uprawiali seks. Dla Izy to będzie taki wstrząs, że z trudem pogodzi się z myślą, że pod wpływem alkoholu mogła zdradzić Marcina. Tyle tylko, że w 1566 odcinku "M jak miłość" ani Iza ani Michał nie będą wiedzieli jak mogło do tego dojść, jak wylądowali razem w łóżku!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki nakręci seks taśmę Izy i Michała. Będą całkiem nago w łóżku - WIDEO

Podczas szczerej rozmowy Chodakowska i Ostrowski w 1566 odcinku "M jak miłość" dojdą do wniosku, że luki w pamięci to nie tylko objaw nadużycia alkoholu, lecz także zażycia narkotyków. Żadne z nich nie będzie podejrzewało, że za wszystkim stoi Jan Bosacki! To kolega Izy z wydawnictwa zainstaluje w jej pokoju kamerę, a później odurzy ją narkotykami, które doda do drinka. Na cel weźmie także Michała, by pomógł mu w zemście na Marcinie. Bo w ten właśnie sposób w "M jak miłość" Bosacki będzie realizował swój podły plan zniszczenia Chodakowskiemu życia. Później Bosacki nagra seks taśmę Izy i Michała, żeby mieć dowód zdrady!

M jak miłość. Naćpana Iza w ramionach Michała. To będzie zemsta za to, że Marcin zniszczy małżenstwo jej kolegi Jana Bosackiego

Po powrocie do męża i dzieci Iza w 1566 odcinku "M jak miłość" Iza okłamie Marcina, że nic złego nie wydarzyło się w Krakowie. Wręcz przeciwnie! Przyzna, że ona, Michał i Bosacki odnieśli kolejny sukces. Czule go pocałuje na powitanie, a później zapewni jak bardzo go kocha. W rzeczywistości Chodakowska załamana tym, że mogła zdradzić męża z Michałem!

A bezwzględny Bosacki w 1566 odcinku "M jak miłość", którego nikt nie będzie podejrzewał o złe intencje zmontuje seks taśmę z udziałem Izy i Michała, żeby wysłać ją Marcinowi...

Najnowsze