M jak miłość, odcinek 1557: Marcin zniszczy małżeństwo bogatej Anny Bosackiej! Ściągnie na siebie zemstę jej męża. Nie będzie wiedział z kim zadziera - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1557: Marcin zniszczy małżeństwo bogatej Anny Bosackiej! Ściągnie na siebie zemstę jej męża. Nie będzie wiedział z kim zadziera - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1557: Marcin zniszczy małżeństwo bogatej Anny Bosackiej! Ściągnie na siebie zemstę jej męża. Nie będzie wiedział z kim zadziera - WIDEO

2021-01-05 17:24

W 1557 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) podpadnie bardzo wpływowemu facetowi (Dariusz Kordek) - zniszczy jego małżeństwo z milionerką (Małgorzata Sadowska)! Nowym, żądnym zemsty draniem, w życiu Marcina i Izy (Adriana Kalska) okaże się niejaki Jan Bosacki, bogaty wydawca, kumpel Michała (Paweł Deląg) i - co najgorsze - "uczynny kolega" z pracy Izy. A jego zemsta za stratę mionów w "M jak miłość" będzie okrutna - zobacz koniecznie WIDEO!

Marcin w "M jak miłość" narazi rodzinę na ogromne niebezpieczeństwo! Podpadnie bardzo bogatemu draniowi 

W 1557 odcinku "M jak miłość" Marcin i Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) przyjmą nową klientkę, która wyda im się "wygraną na loterii". I, fakt trafi do nich nieziemsko bogata Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska), ale jej niewierny mąż okaże się bardzo podejrzanym typem. I nie daruje Marcinowi, że zniszczył mu małżeństwo, czyli interes życia!  

- Marcin odkrył swoje powołanie. Ale pojawiają się w nim takie myśli, że ludzie strasznie sobie życie lubią komplikować - mówi o pracy i nowej klientce agencji Marcina Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość". - Marcin ma trochę mieszane uczucia, ale widzi zrozpaczoną kobietę, to będzie się starał pomóc jak najlepiej potrafi - dodaje aktor.  

Kochanie! - Jan Bosacki zaczai się na swoją żonę w nocy pod jej domem w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

- Nie, nie wierzę - odpowie zaskoczona Anna Bosacka z szerokim uśmiechem.

Ta radość na twarzy zdradzanej żony w "M jak miłość" pojawi się w wyniku działań... Marcina! W agencji detektywistycznej jeszcze zobaczymy ją zrozpaczoną, z oczami pełnymi łez. Ale kiedy Olewicz (Tomasz Dedek) wkroczy do akcji i zdobędzie dowody na Jana, Anna Bosacka odzyska dobry humor. Za to Marcin może stracić wszystko! Dlaczego?

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 795: Falkowicz wróci i odbierze poród na kwarantannie! WIDEO

M jak miłość. Naćpana Iza w ramionach Michała. To będzie zemsta za to, że Marcin zniszczy małżenstwo jej kolegi Jana Bosackiego
M jak miłość: Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm

Wyjaśnia to dalszy ciąg rozwoju wydarzeń między Anną i Janem Bosackimi w nowych odcinkach "M jak miłość". A w "Kulisach" serialu rąbka tajemnicy uchylają grające nowych bohaterów gwiazdy.  

- Anna Bosacka szuka dowodów, a przede wszystkim faktów i prawdy. Nie chce czuć się oszukaną - zdradza w "Kulisach M jak miłość" Małgorzata Sadowska, grająca milionerkę Bosacką - Czegoś już się spodziewa, bo skoro idzie do agencji detektywistycznej, to musza być jakieś powody - dodaje aktorka. 

- Chodziło mu tylko o moje pieniądze - będzie szlochać w agencji Marcina Anna Bosacka w 1557 odcinku "M jak miłość". 

- Bosacki jest ofiarą swoich instynktów, swojego ego może nawet trochę - ujawnia grający go Dariusz Kordek w "Kulisach M jak miłość".  

- Z jej strony to było rzeczywiście głębokie i prawdziwe uczucie. Nie mogła przypuszczać, że ktoś ją może w ten sposób wykorzystać - dodaje Sadowska w "Kulisach M jak miłość". 

- Wynoś się z mojej posesji! Z rozumiałeś? - Anna wystawi Janowi walizki w jednym z nowych odcinków "M jak miłość".

- Marcin jest zaskoczony: po pierwsze tak szybkim rozwiązaniem sprawy - ujawnia Roznerski w "Kulisach M jak miłość". - Ale po drugie okazuje się, że mężem, który jest podejrzany o zdradę jest Bosacki, czyli współpracownik Izy - dodaje aktor. 

To ostatnie odkrycie zmieni nastawienie Marcina w "M jak miłość" do sprawy, którą zleciła mu milionerka. Jednak sprawy potoczą się już swoim trybem i choć on spróbuje zawalczyć o jej zakończenie, będzie już za późno. Niestety, nowa klientka Marcina i jej wiarołomny mąż mogą zniszczyć nie tylko życie Marcina, ale całej jego rodziny! A do swoich podłych planów Jan Bosacki "użyje" właśnie kruchej i nieco zbyt łatwowiernej Izy...

Jan Bosacki w "M jak miłość" okaże się na tyle przebiegły, że zanim dokona ostatecznej zemsty, użyje działań Marcina do... manipulacji Iza. Jak to zrobi? Będzie sie jej skarżył na Marcina!

- Moja żona się ze mną rozwodzi - zwierzy się Izie Bosacki w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". - Rozumiem, że twój mąż nie powiedział ci jak się do tego przyczynił

Czy Marcin zdoła naprawić swój błąd i ocali rodzinę? Dowiemy się już niebawem w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA  

M jak miłość: Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze