M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki nakręci seks taśmę Izy i Michała. Będą całkiem nago w łóżku!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki nakręci seks taśmę Izy i Michała. Będą całkiem nago w łóżku!

M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki nakręci seks taśmę Izy i Michała. Będą całkiem nago w łóżku - WIDEO

2021-01-25 21:49

Intryga Bosackiego (Dariusz Kordek) z "M jak miłość" może zniszczyć życie Izie (Adriana Kalska) i Michałowi (Paweł Deląg). W ramach zemsty na Marcinie (Mikołaj Roznerski) w 1565 odcinku "Mmjak miłość" postanowi nagrać seks taśmę z jego żoną w roli głównej! Naćpa Izę i Michała, którzy pójdą do pokoju. Zainstalowana w apartamencie kamera nagra ich całkiem nago, a oni nie będą pamiętać kompletnie nic! Jeśli Bosacki w 1565 odcinku "M jak miłość" wstawi wideo do internetu, oboje będą skończeni, a Marcin (Mikołaj Roznerski) dowie się o zdradzie Izy. Zobaczcie WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1565 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1565 odcinku "M jak miłość" Bosacki okrutnie zemści się na Marcinie za to, że ten prowadził śledztwo w jego sprawie. To Chodakowski dostarczył żonie Jana informacje, że ten ją zdradza. Właśnie dlatego Bosacki opracuje plan, który zniszczy życie jego żonie. W 1565 odcinku "M jak miłość" zacznie upijać Izę i Michała, po czym doda im do drinków narkotyki.

- Nie wiem, co mi się stało... - powie z niepokojem Iza.

- Ja chyba też przesadziłem z tym świętowaniem, chociaż wcale tak dużo nie wypiłem... To, co? Odprowadzę cię do pokoju... - Michał spróbuje zachować trzeźwy umysł, ale to się nie uda.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Janek zatai przed Sonią najważniejszą informację o sobie. Nie będzie jej na tyle ufał

M jak miłość. Naćpana Iza w ramionach Michała. To będzie zemsta za to, że Marcin zniszczy małżenstwo jej kolegi Jana Bosackiego

W 1565 odcinku "M jak miłość" Iza i Michał całkowicie stracą kontrolę. Nie będą świadomi, że cwany Bosacki zainstalował w pokoju kamerę i nagra ich całkiem nago! Oboje będą tak odurzeni narkotykami, że nie będą wiedzieć co się dzieje. Jan zatriumfuje i włączy sobie nagranie całkiem nagiej Izy i Michała. Wygląda na to, że Bosacki z "M jak miłość" będzie chciał nakręcić seks taśmę, którą pewnie zechce wysłać Marcinowi.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1565: Szalony seks Łukasza i Patrycji, a jej mąż Argasiński za drzwiami. Przyłapie ich? - WIDEO

Nie wiadomo jeszcze, co Jan z "M jak miłość" zrobi z ostrym nagraniem. Możliwe, że będzie chciał całkowicie upokorzyć Izę i wrzuci wideo do Internetu. Wtedy kobieta straciłaby wszystko. Wiele wskazuje na to, że chory plan z 1565 odcinka "M jak miłość" się powiedzie, a odurzeni Iza i Michał będą szantażowani. Jedno jest pewne, Marcin na pewno tak tej sprawy nie zostawi.

M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek
M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek
Najnowsze