BrzydUla 2, odcinek 94: Marek zostanie sam! Ula zabierze dzieci i wyjedzie z dala od męża

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 94: Marek zostanie sam! Ula zabierze dzieci i wyjedzie z dala od męża

BrzydUla 2, odcinek 94: Marek zostanie sam! Ula zabierze dzieci i wyjedzie z dala od męża

2021-02-13 13:41

W 94 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) rozstaną się! Ich rodzinny wyjazd na wakacje do Grecji nie wypali, a Dobrzański zrozumie, że jest samotny jak nigdy wcześniej. Niestety ziści się czarny scenariusz w małżeństwie tej pary - Ula wyjedzie bez Marka, zabierając ze sobą trójkę dzieci. Na szczęście zdąży się z nim pożegnać i spędzą razem szalony czas. To jednak nie zmieni faktu, że w 94 odcinku "BrzydUli" Marek wróci do pustego domu, bez żony, rodziny, a dojmująca samotność szybko da mu się we znaki.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 94 - poniedziałek, 1.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Rozstanie Uli i Marka w 94 odcinku "BrzydUli" 2 stanie się niezaprzeczalnym faktem! Nie dość, że Dobrzańscy się nie pogodzą, to jeszcze nie wyjadą razem na wakacje, o których tak marzyły ich dzieci. Tuż przed wylotem do Grecji między Ulą i Markiem dojdzie do kolejnego spięcia z powodu jej byłego kochanka Artura (Karol Pocheć). Obecność rywala sprawi, że Marek zupełnie straci głowę i źle odczyta wiadomość, że już nigdy więcej nie zobaczy dzieci. Przecież Ula nigdy nie dopuściłaby do tego, by Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) stracili ojca. Nawet jeśli nie unikną rozwodu!

Patrz też:BrzydUla 2, odcinek 93: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Nigdy więcej nie zobaczy dzieci - ZDJĘCIA

Pożegnanie Marka z dzieciakami przed długą rozłąką będzie w ich wykonaniu niezłym popisem szaleństwa! Ale także wyrazem szczególnej więzi, jaka wciąż łączy ich rodzinę. Aż wreszcie w 94 odcinku "BrzydUli" Marek zostanie sam. Rankiem odwiedzie Ulę, Julkę, Kubę i Antosia (Szymon i Wojciech Gmerek) na lotnisko. Po powrocie do pustego domu zda sobie sprawę, że tak będzie wyglądało jego życie po rozwodzie.

BrzydUla 2. Tak naprawdę wygląda dom Uli i Marka. Nie uwierzycie, co się kryje w sypialni na piętrze

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1567: Koniec siedliska Uli. Marzenka i Andrzejek wyrzuceni z domu na bruk. Kim będzie nowy właściciel?

Ucieczką dla samotnego Marka w 94 odcinku "BrzydUli" będzie praca. Jednak kiedy dotrze do biura F&D, natknie się na Sebastiana (Łukasz Garlicki), który uprzedzi przyjaciela, że w firmie panują bojowe nastroje i szykuje się bunt po przejęciu władzy przez Paulinę (Maja Hirsch) i Aleksa (Mariusz Zaniewski) Febo. Dodatkowo w gabinecie Dobrzańskiego pojawi się niespodziewany gość. W tej sytuacji Marek wyśle Paulę na misję specjalną!

Zajęty kryzysem w firmie Marek w 94 odcinku "BrzydUli" myślami będzie jednak wciąż z rodziną. Stęskniony za Ulą i dziećmi będzie czekał na jakąkolwiek wiadomość od nich! Być może ta rozłąka uświadomi Markowi, że powinien wybaczyć Uli zdradę i zacząć wszystko od początku.

BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 93. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 93. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)
Najnowsze