BrzydUla 2, odcinek 93: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Nigdy więcej nie zobaczy dzieci - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 93: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Nigdy więcej nie zobaczy dzieci - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 93: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Nigdy więcej nie zobaczy dzieci - ZDJĘCIA

2021-02-12 9:32

W 93 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Marek (Filip Bobek) będzie miał kolejny powód, żeby podejrzewać, że Ula (Julia Kamińska) nadal go zdradza z Arturem (Karol Pocheć). Sporo w tym winy Uli, która zamiast pogodzić się z mężem, dostarczy mu kolejnych dowodów na romans z lekarzem ich dzieci. Bo kiedy Artur w 93 odcinku "BrzydUli" zjawi się u Dobrzańskich tuż przed ich wyjazdem na wakacje, Ula nie zdoła się go tak szybko pozbyć. A do tego Marek zauważy coś bardzo niepokojącego. Po powrocie do domu będzie na niego czekała druzgocąca wiadomość - nigdy nie zobaczy dzieci. To Artur będzie za tym stał, czy Ula?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 93 - piątek, 26.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula i Marek z "BrzydUli" 2 jeszcze długo będą udawali przed dziećmi, że są kochającą, szczęśliwą rodziną. Ostatnią szansą na pogodzenie Dobrzańskich będzie ich wspólny wakacyjny wyjazd do Grecji, na który szczególnie czekają Julka i Kuba. Nadejdzie moment, w którym Marek spojrzy na Ulę nieco inaczej, doceni jej walkę o firmę F&D i ich małżeństwo, a Ula odzyska nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Po czym sama w 93 odcinku "BrzydUli" wszystko między nimi zepsuje! I to zanim zdążą się pogodzić przed rodzinnymi wakacjami. A powodem kolejnego konfliktu będzie znów Artur. Były kochanek Uli zjawi się u Dobrzańskich w najmniej spodziewanym momencie.

Patrz też: M jak miłość: Łukasz będzie walczył o rozwód Patrycji! Argasiński załatwi go jednym ruchem i zostanie całkiem sam - WIDEO

W 93 odcinku "BrzydUli" Ula tuż przed wyjazdem przypomni sobie, że zapomniała o recepcie dla cierpiącego na alergię Kuby. Okaże się jednak, że nowy lekarz rodzinny nie będzie mógł jej przyjąć. Zamiast załatwić sprawę przez internet, Ula zdecyduje się na odważny krok. Zwróci się z prośbą o pomoc, bo byłego kochanka, który jest na każde jej wezwanie. Artur oczywiście zgodzi się pomóc Uli i Kubie!

Tymczasem w 93 odcinku "BrzydUli" małżeństwo Dobrzańskich spróbuje ratować Ania (Monika Fronczek), która zacznie przekonywać Marka, że on i Ula to coś więcej niż para zakochanych, która przeszła razem niejedną ciężką próbę. Uświadomi mu, że potrzebuje Uli nie tylko jako żony, matki trójki dzieci, ale też wiernego przyjaciela, który zawsze stanie w jego obronie, który pomoże mu wyjść z największych tarapatów.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1567: Sonia dostanie szału, kiedy dowie się, że Janek kazał Rafałowi zabrać wszystko do matki!

Wszystko popsuje telefon od Kuby i Julki, którzy w 93 odcinku "BrzydUli" będą chcieli wiedzieć czy ojciec zwolnił mamę do domu, żeby mogli się wreszcie spakować przed wyjazdem.  Kiedy skończą rozmowę w domu Dobrzańskich pojawi się Artur. Marek zacznie podejrzewać najgorsze. Będzie miał powód do zazdrości o żonę, bo w 93 odcinku "BrzydUli" dostanie od Kubu relację z przygotowań do wyjazdu. Jego uwagę szczególnie przekuje rekwizyt w ręku Artura.

Wściekły Marek nie zdoła skupić się na pracy, a kiedy spóźniony w 93 odcinku "BrzydUli" wróci do domu dostanie złe wieści. Na miejscu będzie czekała na niego wiadomość - nigdy więcej nie zobaczy już dzieci! To Ula odetnie Marka od dzieci? A może Artur w 93 odcinku "BrzydUli" posunie się do porwania Kuby, Julki i najmłodszego Antosia (Szymon i Wojciech Gmerek)? Wszystko wyjaśni się już wkrótce w kolejnych odcinkach "BrzydUli"!

BrzydUla 2 odc. 93. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 93. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 93. Ula (Julia Kamińska), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 93. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Artur Szczęsny (Karol Pocheć), Ala (Dorota Pomykała)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 93. Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Artur Szczęsny (Karol Pocheć), Ala (Dorota Pomykała)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze