BrzydUla 2, odcinek 92: Ula nakryje Marka z Pauliną. Usłyszy od niej słowa wsparcia, które zwalą ją z nóg - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 92: Ula nakryje Marka z Pauliną. Usłyszy od niej słowa wsparcia, które zwalą ją z nóg - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 92: Ula nakryje Marka z Pauliną. Usłyszy słowa wsparcia, które zwalą ją z nóg - ZWIASTUN

2021-02-20 17:51

W 92 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) będzie chciała wyznać Markowi (Filip Bobek) miłość przed wyjazdem na wakacje z dziećmi, ale na jej drodze stanie Paulina (Maja Hirsch). Nie dość, że przyłapie męża z jego byłą narzeczoną, to jeszcze Paula wmówi jej, że między nią i Dobrzańskim coś jest. Zrobi to w wyjątkowo perfidny sposób! Najpierw w 92 odcinku "BrzydUli" okaże Uli wsparcie przed rozwodem, a potem wspomni o przyjaźni z nową partnerką Marka. Co na to Ula? Pocieszanie Pauliny doprowadzi ją do rozpaczy. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 92 - czwartek, 25.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 92 odcinku "BrzydUli" między Ulą i Marka wkroczy Paulina, która wykorzysta okazję, że kryzys u Dobrzańskich może doprowadzić ich do rozwodu. Była narzeczona Marka będzie miała tylko jeden cel - odzyskać dawnego ukochanego. W chwili kiedy pojawi się promyk nadziei, że Ula i Marek wreszcie się pogodzą, że przed jej wyjazdem z dziećmi na wakacje do Grecji wyjaśnią sobie wszystko, w 92 odcinku "BrzydUli" Paulina pokaże na co ją stać. Ula wyjdzie już z firmy F&D, ale wróci do biura, żeby wyznać mężowi miłość.

"Jeszcze nic straconego! Jeszcze dzieci nie wiedzą, jeszcze nie ma żadnego rozwodu! Jeszcze się nie wydarzyło najgorsze! Nie pojadę na żadne wakacje, dopóki ci nie powiem, żebyś zaczekał, żebyś ze wszystkim się wstrzymał. Ty kochasz mnie! Ja kocham ciebie! Ja nie mam nikogo i ty też..." - ułoży sobie w głowie dokładnie co powie Markowi.

I wtedy nagle w 92 odcinku "BrzydUli" zobaczy Marka z Pauliną w jego gabinecie. Roześmianych, blisko siebie nie jak zwykli przyjaciele. To Paula przywita Ulę w drzwiach, a jej powitanie zwali Dobrzańską z nóg. - Jeszcze nie pojechałaś?- Muszę porozmawiać z Markiem! - Ula będzie chciała zajrzeć do męża, lecz Paulina na to nie pozwoli.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 99: Marek spotka się z kochankiem Uli. Przeczyta pamiętnik żony i zada Arturowi ważne pytanie

Sprytnie wyprowadzi Ulę z firmy, po drodze wciskając jej kolejne kłamstwa o tym co się dzieje między nią i Markiem. W 92 odcinku "BrzydUli" Ula usłyszy, że ukochany już załatwia ich rozwód, że jest ze swoją byłą bliżej niż kiedykolwiek, a jej nie pozostanie nic innego, jak tylko się z tym pogodzić.

Brzydula 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek rozstaną się! Paulina Febo zajmie miejsce Uli u boku męża

- Nie teraz... To nie jest najlepszy moment! Marek rozmawia teraz z adwokatem o waszym rozwodzie. Ula, ja wiem, że to jest trudne, to jest trudne dla was obojga. Marek też jest tym bardzo poruszony, ale uwierz mi, wierzę, że poukłada się między wami tak jak między mną a Markiem. Na początku było ciężko, a teraz... No proszę przyjaźnimy się! Ula z wami też tak będzie! Jestem pewna, że zaprzyjaźnisz się z kolejną partnerką Marka... Tak to się życie plecie, jak ludzie nie do końca pasują do siebie... - rzuci Paulina, a Ula w 92 odcinku "BrzydUli" odejdzie w żaden sposób nie protestując.

Nie przegap: BrzydUla 2 sezon. Totalna metamorfoza Uli. Wróci z wakacji zupełnie odmieniona! Nowy wygląd wystarczy, żeby zatrzymać Marka?

Przy windzie spotka się jeszcze z Markiem, który w 92 odcinku "BrzydUli" da żonie wyraźnie do zrozumienia, że powinna jechać z dziećmi na wakacje, bo już jej nie potrzebuje! Ula zaleje się łzami.

BrzydUla 2 odc. 92. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 92. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 92. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 92. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Paulina (Maja Hirsch)
BrzydUla 2 odc. 92. Ula (Julia Kamińska), Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 92. Ula (Julia Kamińska), Paulina (Maja Hirsch)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze