Barwy szczęścia, odcinek 2462: Słodka zemsta Klary na podłej macosze. Zrówna ją z ziemią i nie da o sobie zapomnieć

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2462: Słodka zemsta Klary na podłej macosze. Zrówna ją z ziemią i nie da o sobie zapomnieć

Barwy szczęścia, odcinek 2462: Słodka zemsta Klary na podłej macosze. Zrówna Irenę z ziemią i nie da o sobie zapomnieć

2021-06-07 16:34

Klara (Olga Jankowska) z "Barwy szczęścia" wydaje się zawsze rozważna i opanowana. Pokaże jednak, że jak ktoś z nią zadrze, nie będzie miała litości. Podła Irena (Małgorzata Krzysica) zacznie trwonić majątek jej zmarłego ojca i uciekać się do nędznych sztuczek. Klara jednak nie da sobą pomiatać! W 2462 odcinku "Barwy szczęścia" zaplanuje zemstę, która będzie dla macochy ciosem poniżej pasa. Dostanie szału kiedy dowie się, co zrobiła pomysłowa pasierbica. Klara chyba jeszcze nigdy nie zagrała tak ostro.

"Barw szczęścia" odcinek 2462 - poniedziałek, 7.06.2021, o godz. 20.05 w TVP2

Klara w 2462 odcinku "Barwy szczęścia" dowie się, że podstępna Irena trwoni majątek jej zmarłego ojca. Najpierw oszukiwała ją, że ten zostawił same długi, a dopiero potem wyszło na jaw, że prowadził restaurację, która przynosi niemałe zyski. Klara uda się pod lokal i przekona się, że cwana Irena wyprzedaje sprzęt, w który zaopatrzony był lokal. Tego będzie za wiele i między kobietami dojdzie do ostrego starcia. 

- Wpadłaś coś kupić? To wchodź, rozejrzyj się... Ale ostrzegam: zostało już niewiele! - powie Irena z satysfakcją w 2462 odcinku "Barwy szczęścia", a Pyrka będzie w szoku.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2465: Zmowa Oliwki i Patryka przeciwko Agacie. Zrobią z Pyrki głupią

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Klara i Irena w 2462 odcinku "Barwy szczęścia" wymienią kilka dosadnych zdań.

- Pozbywa się pani wyposażenia? Jakim prawem?! - A takim... To moje sprzęty i to ja mam prawo nimi rozporządzać! - Trwa postępowanie spadkowe… - Otóż to! I dopóki się nie skończy, mogę z lokalem robić, co mi się żywnie podoba! - niemal wykrzyczy Irena. 

Klara postanowi się zemścić i wiedząc, że kobieta będzie chciała wynajmować lokal, skontaktuje się z ewentualnym najemcą i zacznie nagadywać mu na Irenę, że ma nie robić z nią żadnych interesów! 

Przeczytaj: Lilka z M jak miłość pierwszy raz o ciąży. Monika Mielnicka pokazała też chłopaka, znanego sportowca! - ZDJĘCIA

W 2462 odcinku "Barwy szczęścia" macocha Klary dowie się o tym, co ta wyprawia za jej plecami.  Zadzwoni do dziewczyny z pogróżkami!

- To twoja robota?! - O czym pani mówi? - Wiesz doskonale, rozmawiałaś z nim. - Z kim? - Z człowiekiem, który miał ode mnie wynająć restaurację, z panem Jackiem. Zadzwonił i dopytywał o skan aktu własności, a potem zrezygnował, bo ponoć jakaś miła, młoda pani, ostrzegła go przed interesami ze mną. No nie zaprzeczysz chyba? - Nie, nie zaprzeczę. - (...) Myślisz, że nie potrafię się zrewanżować, że jesteś taka sprytna? - To groźba? - Nazwij to sobie jak chcesz. Uważaj na siebie kochanie.

Klara zemści się na Irenie, ale nie wiadomo jeszcze, co za podstęp wymyśli podła macocha. 

Najnowsze