Barwy szczęścia, odcinek 2465: Zmowa Oliwki i Patryka przeciwko Agacie. Zrobią z Pyrki głupią

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2465: Zmowa Oliwki i Patryka przeciwko Agacie. Zrobią z Pyrki głupią

Barwy szczęścia, odcinek 2465: Zmowa Oliwki i Patryka przeciwko Agacie. Zrobią z Pyrki głupią

2021-06-06 17:03

w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) przeżyje koszmar. Po powrocie z Francji wyda się, że jego rodzina to oszuści, a on może iść siedzieć! Ale nie to będzie dla niego najgorsze. W 2465 odcinku "Barwy szczęścia" Justin (Kacper Sołtysiewicz) namówi kolegę, by ten skontaktował się z ukochaną. I faktycznie, Jezierski wykona telefon, ale do Oliwki, nie do Agaty! Zacznie obgadywać byłą narzeczoną, a koleżanka przekaże mu dotąd nieznaną prawdę. Potem będzie już tylko gorzej.

"Barw szczęścia" odcinek 2465 - piątek, 11.06.2021, o godz. 20.05 w TVP2

W 2465 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk załamie się nad tym, w co wrobiła go własna rodzina. Nie dość, że ma wielki problem z Agatą, z którą jest ostro skłócony, to jeszcze może pójść siedzieć! Zwierzy się Justinowi, że Kornel (Jakub Bohosiewicz) i Jowita (Magdalena Żak) załatwili go na całego. 

- To słaba akcja.(...) Powiedziałeś staremu, że rzucasz robotę? - zapyta się Justin. - A co miałem zrobić? Uczestniczyć w tym przekręcie? - Masz moje poparcie... Też nie chcę się w tym babrać! - obaj w "Barwy szczęścia" stwierdzą, że nie mają zamiaru brać udziału w całym przekręcie. 

Przeczytaj: Lilka z M jak miłość pierwszy raz o ciąży. Monika Mielnicka pokazała też chłopaka, znanego sportowca! - ZDJĘCIA

TzPY7LAYF5k

W 2465 odcinku "Barwy szczęścia" Justin zacznie nakłaniać kolegę, by ten odezwał się do ukochanej. Patryk sięgnie po telefon, ale odezwie się do Oliwki!

- Słuchaj, głupio mi pytać, ale była ostatnio u ciebie Agata?  - zapyta Patryk Oliwki. - Tak, była, kilka dni temu... - Ale była sobie zrobić paznokcie, tak?  - Nie, Patryk, twoja dziewczyna... - Ex dziewczyna. - Ok, ex dziewczyna. W każdym razie ona przyszła tutaj rozmawiać o tobie... - No ale tak wprost? - No tak no, jest o ciebie zazdrosna i chyba bardzo cię kocha - wyzna koleżanka w 2465 odcinku "Barwy szczęścia".

Przeczytaj: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZDJĘCIA

Patryk i Oliwka w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" będą gadać za plecami Pyrki, a ona pogrąży się w coraz większym załamaniu. Nie będzie miała pojęcia, że jej były już narzeczony zamiast skontaktować się z nią, rozmawia o niej z Oliwką. W końcu Patryk siądzie i na spokojnie przemyśli całą sytuację.

- Agata, tęsknię za tobą... - napisze smsa, ale szybko go wykasuje i nie wyśle. Dostanie za to wiadomość od dziewczyny. - Kiedy zabierzesz swoje rzeczy? - przeczyta i odpisze - Jak będę miał czas. 

Te przepychanki słowne chyba nie prowadzą do niczego dobrego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze