Barwy szczęścia, odcinek 2465: Agata w depresji po odejściu Patryka! Desperacki krok Pyrki - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2465: Agata w depresji po odejściu Patryka! Desperacki krok Pyrki - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2465: Agata w depresji po odejściu Patryka! Desperacki krok Pyrki - ZDJĘCIA

2021-06-04 16:04

W 2465 odcinku "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) nie poradzi sobie z odejściem Patryka (Konrad Skolimowski), który porzucił wszystko i wyjechał do Francji. Narzeczeństwo miało brać ślub, a okazje się, że w ogóle może do niego nie dojść. W końcu Agata w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" będzie miała serdecznie dość swojej sytuacji i straty chłopaka. Posunie się do desperackiego kroku, który w konsekwencji ma wstrząsnąć Patrykiem. Jej stan będzie naprawdę tragiczny.

"Barw szczęścia" odcinek 2465 - piątek, 11.06.2021, o godz. 20.05 w TVP2

W 2465 odcinku "Barwy szczęścia" Agata będzie załamana swoim życiem. Zostanie całkiem sama, bez Patryka, który będzie przebywał we Francji. Między nimi doszło do zbyt wielu nieporozumień i sprzeczek. Oboje popełnili masę błędów. Patryk za bardzo zainteresował się młodszą koleżanką Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) i to jej poświęcał czas. Zaczął też interesu z Justinem (Kacper Sołtysiewicz) oraz wplątał się w problemy Kornela (Jakub Bohosiewicz). 

Niestety w 2465 odcinku "Barwy szczęścia"  cała ta sytuacja odbije się na psychice Agaty, która nie będzie miała pojęcia, czy narzeczony kiedykolwiek do niej wróci. W końcu będzie tak zdesperowana, że odważy się na desperacki krok. 

Przeczytaj: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2021 - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W 2465 odcinku "Barwy szczęścia" Agata nie będzie miała już sił na kłótnie i życie w zawieszeniu. W końcu sięgnie po telefon i odezwie się do Patryka.

„DŁUŻEJ TAK NIE MOGĘ. TĘSKNIĘ...” - napisze dziewczyna. Nie wyśle jednak wiadomości od razu. Będzie się wahać czy w ogóle odzywać się do narzeczonego. Nie wiadomo jeszcze, jaką podejmie decyzję. Jeśli jednak nie odważy się skontaktować z młodym Jezierskim, sprawa może zajść za daleko i para nigdy się nie dogada! 

Przeczytaj: Śmierć Kasi Górki w Barwy szczęścia. Pożegna się z rolą ginąc pod gruzami wielkiego wybuchu po wakacjach 2021?

Tymczasem Patryk w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" będzie załamany tym, co wyprawia jego ojciec. Dowie się, że został wciągnięty w nielegalny handel alkoholem!

- Jesteśmy oszustami!(...) Nie mogę uwierzyć, że historia z wypadkiem na budowie niczego cię nie nauczyła... Nie minęło pół roku, a ty organizujesz kolejny przekręt! - wrzaśnie Patryk w 2465 odcinku "Barwy szczęścia".

- Nie mogłem stracić klientów! Przecież musimy z czegoś żyć... Zrobiłem to dla rodziny!

- Zrobiłeś to, bo lubisz żyć w luksusie, ale nie masz zamiaru na to uczciwie pracować! 

To nie będzie łatwy czas dla Agaty i Patryka.

Najnowsze