Koniec Barw szczęścia. Regina obrazi się na świadkową w ostatnim 2465 odcinku! Ryzykowna decyzja tuż przed ślubem

i

Autor: Artrama Koniec Barw szczęścia. Regina obrazi się na świadkową w ostatnim 2465 odcinku! Ryzykowna decyzja tuż przed ślubem

Koniec Barw szczęścia. Regina obrazi się na świadkową w ostatnim 2465 odcinku! Ryzykowna decyzja tuż przed ślubem

2021-06-11 13:38

W ostatnim 2456 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami Regina (Kamila Kamińska) mocno zdenerwuje się na Arletę (Grażyna Brodzińska) za to, co zrobiła za jej plecami dzień przed ślubem! Nauczycielka wyjawi jej największą tajemnicę, co pożądanie zirytuje Reginę, gdyż wieści szybko się rozejdą i trafią nie do tej osoby, co trzeba. Czy w ostatnim 2456 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną Regina postanowi zemścić się na Arlecie i w ostatniej chwili znajdzie sobie inną tym razem już wierną świadkową?

"Barwy szczęścia" odcinek 2465 ostatni przed wakacjami - piątek, 11.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W ostatnim 2456 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami będą trwały ostatnie przygotowania do długo wyczekiwanego ślubu Reginy i Franka (Mateusz Banasiuk). Niestety nie wszystko będzie się układać po myśli państwa młodych. Na początku w ostatnim 2456 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną mały Stefanek (Eryk Martyński) pobrudzi ślubny garnitur Franka kredą, ale na szczęście uda się go doprowadzić do porządku. Następnie do mieszkania wejdzie Regina, która zobaczy go w ślubnej kreacji, a on zobaczy jej suknię! Później do Franka odezwie się Carina (Divine Kitenge-Martyńska), która dzień przed ślubem zabierze narzeczonym Stefanka, aby na spokojnie mogli przeżyć najważniejszy dzień w ich życiu. Jednak najgorsze ostatnim 2456 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami dopiero się wydarzy!

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Były kochanek Reginy zniszczy jej ślub z Frankiem! Nikt nie zauważy jak się zakradnie do hotelu

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

W ostatnim 2456 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami Regina zjawi się w klubie fitness, gdzie dość nieoczekiwanie zobaczy swojego byłego Remka (Piotr Sędkowski), który będzie próbował wyciągnąć jak najwięcej szczegółów dotyczących ich ślubu od Celiny (Oriana Krajewska). Jednak w ostatnim 2456 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjna przyjaciółka nie zdradzi Reginy i nic mu nie powie, ale okaże się, że niestety Remek i tak wie o ich ślubie i to od najbliższej osoby Czapli!

- Co ty tu robisz? – zapyta zaniepokojona Regina.

- A dlaczego nie odbierasz ode mnie telefonu? – odpowie jej pytaniem, jednak, gdy nie usłyszy odpowiedzi będzie kontynuował i wytłumaczy jej, dlaczego zjawił się w fitness klubie – Wiem od Arlety, że ty i ten twój strażak bierzecie ślub – powie z przekąsem.

- Dobre wieści szybko się rozchodzą – odburknie zirytowana.

- Tylko proszę Cię, nie miej jej za złe, że mi powiedziała – powie z uśmiechem na twarzy Remek.

- Trochę mam – odpowie niezadowolona Czapla.

- Może chciała, abym dał Ci spokój? – spyta.

- O! Dobra rada. Ja też myślę Remek, że lepiej będzie jak dasz nam spokój i…już sobie pójdziesz! – ten pomysł od razu spodoba się Reginie.

- Dobrze, pójdę sobie. Tylko najpierw, albo nie nie, przecież nie będę ci teraz gratulował. Zrobię to jutro z pompą. W dniu twojego ślubu – powie zadowolony i złapie Reginę za ręce.

Zobacz także: Koniec Barw szczęścia. Agata i Patryk rozstaną się przez jeden idiotyczny błąd w ostatnim 2465 odcinku! Tego się nie da naprawić

Następnie w ostatnim 2456 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami zirytowana Regina poprosi, go, aby nie przychodził, jednak Remek jej nie posłucha i z uśmiechem na ustach powie, że nie odpuści sobie takiej okazji!

- Przepraszam cię Remek, ale ja nie chcę abyś przychodził. Franek będzie zły. Nie psuj nam tej uroczystości – poprosi go Czapla

- Przykro mi, ale nie odmówię sobie takiej przyjemności – powie zadowolony, po czym pożegna się z nią i wyjdzie, wprawiając Reginę w osłupienie.

W ostatnim 2456 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną Regina będzie wściekła na Arletę, że powiedziała Remkowi o jej ślubie z Frankiem. Tak bardzo nie chciała, aby się o tym dowiedział i nie pojawił się na jej ślubie, aby nie psuć relacji ze swoim narzeczonym. A jej świadkowa po prostu ją wydała! Zdenerwowana ostatnim 2456 odcinku „Barw szczęścia”  przed wakacjami wyżali się Celinie, że znając Remka dobrze wie, że jest zdolny do wszystkiego i z pewnością jej nie odpuści i zepsuje najważniejszy dzień w jej życiu, którego świadkami będziemy już w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

 Spójrz również: Koniec Barw szczęścia. Matka Patryka zaciągnie Justina do łóżka w ostatnim 2465 odcinku! Jest jeden warunek

Najnowsze