Koniec Barw szczęścia. Regina i Franek stracą dziecko dzień przed ślubem w ostatnim 2465 odcinku

i

Autor: Artrama Koniec Barw szczęścia. Regina i Franek stracą dziecko dzień przed ślubem w ostatnim 2465 odcinku

Koniec Barw szczęścia. Regina i Franek stracą dziecko dzień przed ślubem w ostatnim 2465 odcinku

2021-06-09 13:36

W ostatnim 2465 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami świat Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk) załamie się tuż przed ich ślubem. Niestety narzeczonych spotka olbrzymia tragedia, gdyż na chwilę przed najważniejszym dniem w ich życiu stracą dziecko! W ostatnim 2465 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną narzeczeni będą załamani, gdyż w jednej chwili ich mieszkanie stanie się puste i smutne! Jak ta tragedia wpłynie na ich dalsze losy? Czy dojdzie do ślubu Reginy i Franka w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach?

"Barw szczęścia" ostatni 2465 odcinek przed wakacjami - piątek, 11.06.2021, o godz. 20.05 w TVP2

W ostatnim 2465 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami Regina i Franek będą przygotowywać się do ślubu, który w związku z meczem polskich siatkarzy w Lidze Narodów zobaczymy dopiero jako pierwszy odcinek nowego sezonu „Barw szczęścia” po wakacjach. W ostatnim 2465 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną Czapla będzie przygotowywała się do swojego wieczoru panieńskiego, jaki zaplanowały jej Aldona (Elżbieta Romanowska) i Mariola (Agnieszka Mrozińska), z kolei Franek będzie spędzał czas ze swoim synem Stefankiem (Eryk Martyński). Czapla będzie zastanawiała w co się ubrać, jednak jej kreacje nie spodobają się zazdrosnemu Frankowi, który zasugeruje, żeby ubrała golf do kostek! Na szczęście w ostatnim 2465 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami Regina szybko uspokoi Franka, że przecież nikt nie będzie podrywał panny młodej w dodatku ciężarnej. Wtedy Franek zmieni zdanie i pozwoli jej założyć sukienkę. Miłą atmosferę w ich mieszkaniu zaburzy SMS, jaki otrzyma Franek od Cariny (Divine Kitenge-Martyńska)!

Patrz też: Koniec Barw szczęścia. Matka Patryka zaciągnie Justina do łóżka w ostatnim 2465 odcinku! Jest jeden warunek

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Kasia pokona śmierć na Sycylii! Będzie umierająca, ale te ujęcia z planu mówią wszystko

W ostatnim 2465 odcinku „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną Carina odezwie się do Franka, że niebawem zjawi się po Stefanka. "Cześć, będę za pół godziny po Stefanka, ok" – przeczyta wiadomość Franek, który nie będzie krył swojego zakłopotania!

- O nie no, mama napisała. Zaraz będzie. I co ja oddam takie dziecko brudne, takie brudne – powie do synka Franek, który zareaguje śmiechem na jego słowa.

Następnie w ostatnim 2465 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami Carina zabierze Stefanka, ale nie zapomni o ślubie swojego byłego partnera i podaruje im prezent! Jednak w domu Reginy i Franka zrobi się straszliwie pusto i smutno nad czym oboje będą ubolewać, jednak po chwili postanowią wykorzystać okazję i dadzą się ponieść miłosnym uniesieniom!

- Smutno tu jakoś bez Stefanka – powie smutnym głosem Regina.

- Tak pusto – westchnie Franek, po czym doda - Ale nie będziemy zbyt długo sami, więc może warto to wykorzystać?

- Masz jakiś pomysł? – zapyta zaintrygowana Regina

- No pewnie, że mam – powie zadowolony i zacznie całować Reginę.

Zobacz także: Koniec Barw szczęścia. Tajemnicza przesyłka do Basi od syna bandyty w 2465 odcinku. Adam i Sara cały czas ich śledzą

Niestety w ostatnim 2465 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami Stefanek nie wróci już do narzeczonych. Prawdopodobnie nie będzie go również ślubie w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach, gdyż skoro Carina dała im prezent wcześniej, to raczej nie spotka się z nimi na ślubie, a tym samym nie odda im Stefanka. Jednak z pewnością w kolejnych odcinkach nowego sezonu „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Stefanek się u nich pojawi, gdyż Regina bardzo chciała go zabrać na ich wspólną podróż poślubną, co nie do końca spodobało się Frankowi, który sądził, że Stefanek będzie im tylko przeszkadzał! Aczkolwiek Regina była nieugięta i postawiła na swoim!

Spójrz również: Koniec Barw szczęścia. Patryk w ostatniej chwili zamieni Agatę na Oliwkę w 2465 odcinku. Nie będzie już czego zbierać

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze