​​​​​​Barwy szczęścia, odcinek 2382: Waleria nigdy nie wróci do Stefana! Wybierze nową rodzinę w Norwegii

i

Autor: Artrama ​​​​​​Barwy szczęścia, odcinek 2382: Waleria nigdy nie wróci do Stefana! Wybierze nową rodzinę w Norwegii

​​​​​​Barwy szczęścia, odcinek 2382: Waleria nigdy nie wróci do Stefana! Wybierze nową rodzinę w Norwegii

W 2382 odcinku "Barw szczęścia" do Stefana (Krzysztof Kiersznowski) dotrze straszna wiadomość: jego ukochana Waleria (Ewa Ziętek) już nigdy do niego nie wróci! Ale przyjaciele pomogą mu odnaleźć w tym jakąś szansę.... czy Stefan pogna za żoną za granicę? To mogłoby oznaczać, że Waleria i oddany jej bezgranicznie Stefan na zawsze znikną z "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 2382 - wtorek 9.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2382 odcinku "Barw szczęścia" Stefan niespodziewanie wróci wcześniej z wizyty u żony w Norwegii. I choć spędzi jakiś czas z rodziną, po powrocie będzie jeszcze bardziej smutny, niż przed wylotem. I okaże się, że ma poważne powody!

Przypomnijmy - Waleria wyjechała do Norwegii na jakiś czas, ale sprawy między małżonkami skomplikował jej niespodziewany powrót. Żona Stefana zastała w swoim domu bezdomną chwilowo Żabcię (Hanna Klepacka) i uznała, że mąż ją zdradza! Stefan dwoił się i troił, aby wyjaśnić sytuację, ale Waleria wróciła za granicę i od tego czasu trzymała go cały czas na dystans. Wizyta Stefa u rodziny w Skandynawii miała coś zmienić, ale w 2382 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że niestety nic nie poszło po jego myśli...

Otóż w 2382 odcinku "Barw szczęścia" poczucie samotności, tęsknoty i bezgranicznego smutku będzie tak poważne, że mąż Walerii poczuje potrzebę, aby się komuś zwierzyć. Czy Stefan znajdzie się na skraju depresji?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1567: Janek wyjdzie ze szpitala, ale zostawi Sonię i zamieszka u matki! Nie pogodzi się z tym, że nie będzie chodził

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Stefan postanowi urządzić prawie męski wieczór w 2382 odcinku "Barw szczęścia". Zbierze wszystkich swoich przyjaciół, aby wyżalić się im i poprosić o radę. Łukasz (Michał Rolnicki), Tomasz (Kazimierz Mazur) i Amelia (Stanisława Celińska) Wiśniewscy oraz Tolek(Marek Siudym) "dostaną twardy orzech do zgryzienia"....

Otóż Stefan wyzna zebranym przyjaciołom w 2382 odcinku "Barw szczęścia", że Waleria do niego nie wróci! Żona postanowiła zostać u Bartka (Bartosz Gelner) i Idy i opiekować się ich synkiem... I Stefan kompletnie nie będzie miał pojęcia jak się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Bo życia bez ukochanej Walerii po prostu sobie nie wyobraża!

Kiedy przy stole w 2382 odcinku "Barw szczęścia" zapadnie długa cisza, jako pierwszy odezwie się Tolek. To on znajdzie rozwiązanie trudnej sytuacji Stefana, w dodatku proste i tak oczywiste, że aż dziwne, że nikt wcześniej na to nie wpadł! Tolek powie, że skoro przyjaciel tak tęskni za żoną, to powinien coś z tym zrobić - a dokładnie przeprowadzić się do niej do Norwegii! 

Jeżeli Stefan uzna, że rada przyjaciela jest faktycznie najlepsza, wyemigruje do ukochanej żony i dzieci. Czy to może oznaczać, że Waleria i Stefan znikną z serialu "Barwy szczęścia"? 

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2375: Tak Iwona załatwi Marka. Nie będzie chciał jej znać

Najnowsze