Barwy szczęścia, odcinek 2375: Tak Iwona załatwi Marka. Nie będzie chciał jej znać

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2375: Tak Iwona załatwi Marka. Nie będzie chciał jej znać

Barwy szczęścia, odcinek 2375: Tak Iwona załatwi Marka. Nie będzie chciał jej znać

2021-01-29 15:43

Iwona z "Barwy szczęścia" wywinie Markowi (Marcin Perchuć) okropny numer! Od dawna im się nie układa, ale mimo to, Pyrka nie może doczekać się pierścionka zaręczynowego. Kiedy już myślała, że prawie go dostanie, Złoty znów ją zwiódł. Tym razem Marek oszaleje, kiedy na przyjęciu w jego własnym domu, zobaczy kogoś, kogo totalnie się nie spodziewał. Iwona w 2375 odcinku "Barwy szczęścia" nie będzie wiedzieć, że tym numerem właśnie przekreśla swoje małżeństwo.

"Barwy szczęścia" odcinek 2375 - piątek, 29.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2375 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona będzie myślała, że może wieczór wśród znajomych to idealny moment, kiedy Marek wyjmie długo wyczekiwany pierścionek i poprosi ją o rękę. Niestety przed tym wpadnie na pomysł zaproszenie swojego kolegi, na widok którego Marek oniemieje. Pyrka nie miała pojęcia, że Karol (Wiktor Loga), czyli jej znajomy, to też terapeuta męża! 

- Zwierzałem się twojemu kumplowi ze swoich osobistych problemów... - szepnie Marek widząc przed sobą terapeutę. 

- Marek ma racje, ta sytuacja jest naprawdę wyjątkowa... - Karol nie będzie wiedział jak wybrnąć z sytuacji...

- Wyjątkowa? Przecież to jakiś koszmar jest! 

- Niestety jedyne co mogę zrobić, to się pożegnać. Omówimy to na kolejnej sesji...

- Chyba żartujesz! - prychnie Złoty w 2375 odcinku "Barwy szczęścia".

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 73: Marek we łzach po kłótni z Ulą. Ukryje się przed żoną i nie wybaczy jej zdrady - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W 2375 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona nawet nie będzie sobie zdawała sprawy, jaki numer właśnie wywinęła partnerowi. Przecież Złoty zwierzał się Karolowi, że nie kocha kobiety i w sumie nie bardzo chce z nią być. Iwona niczego nie będzie świadoma.

- (...) Niby dlaczego miałby ze mną o tobie plotkować? Nie wygłupiaj się, przecież ja wiem o tobie wszystko! A przynajmniej tak mi się wydaje... - powie Iwona, kiedy Karol już wyjdzie. 

Złoty w  2375 odcinku "Barwy szczęścia" nie będzie jednak skory do rozmowy. Zacznie unikać Iwony, a goście od razu zorientują się, że coś jest mocno nie tak.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Koniec Kamili. Wystawi Piotrka bandytom i gorzko tego pożałuje - WIDEO

W 2375 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona zrozumie, że sprowadzenie Karola na imprezę to było za dużo. Marek wreszcie dojdzie do sedna jego problemu.

- Myślałem, że czujesz, że coś jest nie tak - powie wprost Złoty.

- Nie... Niczego nie czułam... Wiesz, ja nawet pomyślałam dzisiaj, że ty chcesz mi się oświadczyć! - wybuchnie załamana Iwona.

- Przepraszam, ja próbowałem być dobrym partnerem, bardzo chciałem cię pokochać, ale nie potrafię. Uważam, że to wszystko jest bez sensu, przepraszam.

Wygląda na to, że nie ma już dla nich ratunku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze