Barwy szczęścia, odcinek 2369: Wyrzucona przez Stawickiego Dominika padnie ofiarą kolejnej manipulacji!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2369: Wyrzucona przez Stawickiego Dominika padnie ofiarą kolejnej manipulacji!

Barwy szczęścia, odcinek 2369: Wyrzucona przez Stawickiego Dominika padnie ofiarą kolejnej manipulacji!

2021-01-19 8:41

W 2369 odcinku "Barw szczęścia" Dominika (Karolina Chapko) będzie musiała znieść kolejne upokorzenia! Ledwo podniosła się po wyrzuceniu przez Stawickiego (Piotr Borowski) z domu, a ulegnie chorej manipulacji dwójki przyjaciół! Nie będzie się spodziewała, że to właśnie od bliskich przyjmie taki cios. W 2369 odcinku "Barw szczęścia" Renata (Anna Mrozowska) i Damian (Michał Lesień) perfidnie z niej zadrwią.

"Barwy szczęścia" odcinek 2369 - czwartek, 21.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2369 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Dominika odkryje, że Renata i Damian przez ostatnie miesiące ją oszukiwali i okłamywali. Utrzymywali, że są zakochani i im na sobie zależy. Chociaż przecież mężczyzna początkowo adorował tylko Dominikę. Ona jednak weszła w związek ze Stawickim, który zaś zamknął ją w domu i zrobił z niej kucharkę i sprzątaczkę. W "Barwach szczęścia" to właśnie dlatego Damian zaprzestał podrywania kobiety i rzekomo skupił się na jej koleżance. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 78: Marek znów podejrzewa Ulę o zdradę! Rodzina dogrzebie się prawdy - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W 2369 odcinku "Barw szczęścia" Dominika odkryje, że przyjaciele zrobili z niej głupią i tylko udawali, że są sobie bliscy! 

- Udawaliście parę, żeby wzbudzić we mnie zazdrość? I żeby mnie zmusić do... walki o Damiana? - Zapyta zszokowana.

Właściwie trafnie oceni sytuację, bo faktycznie Renata i Damian kłamali ją w żywe oczy. Udawali, że są zakochani, żeby Dominika wreszcie zrozumiała, że kocha tylko jego. Myśleli, że w momencie, w którym zaczną się razem pokazywać, to wzbudzi w niej zazdrość. Renata w 2369 odcinku "Barw szczęścia" nie wytrzyma i powie przyjaciółce prawdę. 

Przeczytaj: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca

W 2369 odcinku "Barw szczęścia" Renacie będzie bardzo głupio.

- (...) Taki był plan. On ciągle się łudzi, że będziecie razem… w mniej lub bardziej odległej przyszłości. - I cały ten czas on… wszystko, co robił… - Robił z myślą o tobie! Bo cię kocha... - wyzna kobieta.

Dominika będzie w szoku, że po tylu upokorzeniach ze strony Stawickiego, przyjaciele uciekli się do podłej manipulacji. Wkrótce okaże się czy ona i Damian faktycznie będą razem w "Barwach szczęścia".

Najnowsze