Barwy szczęścia, odcinek 2343: Dominika przez Stawickiego straci wszystko! Będzie błagała Renatę o pomoc

2020-12-09 19:59
Barwy szczęścia, odcinek 2343: Dominika przez Stawickiego straci wszystko! Będzie błagała Renatę o pomoc
Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2343: Dominika przez Stawickiego straci wszystko! Będzie błagała Renatę o pomoc

W 2343 odcinku "Barw szczęścia" Dominika (Karolina Chapko), upokorzona i poniżona, zjawi się w drzwiach Renaty (Anna Morawska). Bez pieniędzy i mieszkania nie będzie miła dokąd pójść. Stawicki (Piotr Borowski) wyrzuci ja na próg jedynie z poczuciem kompromitacji. W 2343 odcinku "Barw szczęścia" załamana Dominika będzie musiała znów się upokarzać i błagać koleżankę o pomoc. Wygląda na to, że jej sytuacja stanie się jeszcze gorsza, niż znęcanie w willi Zbigniewa.

"Barwy szczęścia" odcinek 2343 - środa, 9.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2343 odcinku "Barw szczęścia" Dominika wreszcie uwolni się od tyrana Stawickiego. To jednak on wyrzuci ją z mieszkania i upokorzy, a nie ona zerwie z nim. Po tak długi czasie kobieta będzie wolna, ale to nie przyniesie ulgi. Zda sobie sprawę, że nie ma kompletnie nic. Żadnej pracy, mieszkania i pieniędzy. Zjawi się więc w drzwiach Renaty i będzie skazana na łaskę koleżanki. Renata będzie chciała znać prawdę.

- Od początku miał gdzieś moje uczucia. Sam się nie starał, a ja miałam chodzić jak w zegarku. W końcu uznał, że się nie nadaję... - wyrzuci z siebie Dominika w 2343 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2347: Okrutne oświadczyny Stawickiego. Aneta załatwi go jednym dokumentem

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Hubert Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór

W 2343 odcinku "Barw szczęścia" Renata będzie w szoku. Przecież Stawicki i Dominika uchodzili za idealną parę, a właściwie Dominika robiła wszystko, by tak to wyglądało. 

- Zdradził cię? - zapyta wprost Renata

- Zaproponował mi pieniądze, żebym sobie jakoś poradziła nie będąc na jego utrzymaniu. Miał mnie do tego stopnia gdzieś, że nawet nie pomyślał jak bardzo mnie tym upokorzył. 

- Ja bym mu dała z liścia

- Bardzo chciała to zrobić, ale teraz to już nie ma znaczenia - skwituje Dominika w 2343 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2343: Bożena zabierze narkomance Izie córkę Paulinkę

W 2343 odcinku "Barw szczęścia" Dominika nie będzie dłużej udawać. Przyzna się, że jej sytuacja jest tragiczna.

- Nie mam pieniędzy nie mam się gdzie podziać... Pomożesz mi? - zacznie błagać kobieta. 

Na szczęście Renata okaże się dobrą koleżanką i pomoże Dominice. Znów wróci do pomocy w "Feel-Good", gdzie spotka Damiana (Michał Lesiń), który wciąż szaleje za kobietą. Dominika w 2343 odcinku "Barw szczęścia" będzie jednak przekonana, że to chłopak Renaty. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze