Barwy szczęścia, odcinek 2343: Dominika przez Stawickiego straci wszystko! Będzie błagała Renatę o pomoc

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2343: Dominika przez Stawickiego straci wszystko! Będzie błagała Renatę o pomoc

Barwy szczęścia, odcinek 2343: Dominika przez Stawickiego straci wszystko! Będzie błagała Renatę o pomoc

2020-12-09 19:59

W 2343 odcinku "Barw szczęścia" Dominika (Karolina Chapko), upokorzona i poniżona, zjawi się w drzwiach Renaty (Anna Morawska). Bez pieniędzy i mieszkania nie będzie miła dokąd pójść. Stawicki (Piotr Borowski) wyrzuci ja na próg jedynie z poczuciem kompromitacji. W 2343 odcinku "Barw szczęścia" załamana Dominika będzie musiała znów się upokarzać i błagać koleżankę o pomoc. Wygląda na to, że jej sytuacja stanie się jeszcze gorsza, niż znęcanie w willi Zbigniewa.

"Barwy szczęścia" odcinek 2343 - środa, 9.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2343 odcinku "Barw szczęścia" Dominika wreszcie uwolni się od tyrana Stawickiego. To jednak on wyrzuci ją z mieszkania i upokorzy, a nie ona zerwie z nim. Po tak długi czasie kobieta będzie wolna, ale to nie przyniesie ulgi. Zda sobie sprawę, że nie ma kompletnie nic. Żadnej pracy, mieszkania i pieniędzy. Zjawi się więc w drzwiach Renaty i będzie skazana na łaskę koleżanki. Renata będzie chciała znać prawdę.

- Od początku miał gdzieś moje uczucia. Sam się nie starał, a ja miałam chodzić jak w zegarku. W końcu uznał, że się nie nadaję... - wyrzuci z siebie Dominika w 2343 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2347: Okrutne oświadczyny Stawickiego. Aneta załatwi go jednym dokumentem

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Hubert Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór

W 2343 odcinku "Barw szczęścia" Renata będzie w szoku. Przecież Stawicki i Dominika uchodzili za idealną parę, a właściwie Dominika robiła wszystko, by tak to wyglądało. 

- Zdradził cię? - zapyta wprost Renata

- Zaproponował mi pieniądze, żebym sobie jakoś poradziła nie będąc na jego utrzymaniu. Miał mnie do tego stopnia gdzieś, że nawet nie pomyślał jak bardzo mnie tym upokorzył. 

- Ja bym mu dała z liścia

- Bardzo chciała to zrobić, ale teraz to już nie ma znaczenia - skwituje Dominika w 2343 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2343: Bożena zabierze narkomance Izie córkę Paulinkę

W 2343 odcinku "Barw szczęścia" Dominika nie będzie dłużej udawać. Przyzna się, że jej sytuacja jest tragiczna.

- Nie mam pieniędzy nie mam się gdzie podziać... Pomożesz mi? - zacznie błagać kobieta. 

Na szczęście Renata okaże się dobrą koleżanką i pomoże Dominice. Znów wróci do pomocy w "Feel-Good", gdzie spotka Damiana (Michał Lesiń), który wciąż szaleje za kobietą. Dominika w 2343 odcinku "Barw szczęścia" będzie jednak przekonana, że to chłopak Renaty. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze