Barwy szczęścia, odcinek 2343: Bożena zabierze narkomance Izie córkę Paulinkę

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2343: Bożena zabierze narkomance Izie córkę Paulinkę

Barwy szczęścia, odcinek 2343: Bożena zabierze narkomance Izie córkę Paulinkę

2020-12-08 10:19

W 2343 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) postanowi sama skonfrontować się z Izą (Agnieszka Warchulska). Po zostawieniu Paulinki (Lena Jastrzębska) i wyjeździe z Warszawy, Iza oddaje się alkoholowym imprezom i ćpaniem ze swoim kochankiem Adamem (Dariusz Majchrzak). Niczego nieświadoma Bożena pojedzie na spotkanie z Izą, by Paulinka choć na chwile mogła ją zobaczyć. Zastanie pijaną kobietę przy drinku, niebędącą w stanie zająć się córką. W 2343 odcinku "Barw szczęścia" Bożena podejmie radykalne kroki - odbierze jej dziecko i zagrozi policją. Iza wyląduje na odwyku?

"Barwy szczęścia" odcinek 2343 - środa, 9.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2343 odcinku "Barw szczęścia" Bożena zawiezie Paulinkę na spotkanie z matką. Iza dalej będzie utrzymywała, że ciężko pracuje przy projekcie artystycznym. Tymczasem od jakiegoś czasu oddaje się libacjom alkoholowym i "rozluźnianiu się" podejrzanymi substancjami. Do wszystkiego nakłania ją kochanek Adam, który wyniszcza kobietę, ale ona nie jest tego świadoma. W 2343 odcinku "Barw szczęścia" Stańscy będą przekonani, że Iza ucieszy się na widok dziecka, tymczasem Bożena zastanie ją pijaną przy drinku.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2347: Okrutne oświadczyny Stawickiego. Aneta załatwi go jednym dokumentem

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Hubert Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór

W 2343 odcinku "Barw szczęścia" Bożena dowie się w jakim stanie jest Iza i natychmiast zareaguje. Nie pozwoli jej spotkać się z dzieckiem. Dopiero kiedy Iza się ogarnie, zobaczą się w parku, ale i tam Stańska rzuci jej w twarz oskarżenia i powie, że dziecko zostaje z nią.

- Dlaczego nie zapytałaś mnie o zdanie? Może chciałam, żeby została ze mną?

- Nie zostawimy Paulinki - w 2343 odcinku "Barw szczęścia" Bożena postawi sprawę jasno.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2350: Gej Darek zamieszka z Gabrielą za plecami Władka! Znów zakocha się w byłej dziewczynie?

W 2343 odcinku "Barw szczęścia" Stańska nie wytrzyma i wygarnie prawdę Izie.

- Myślisz, że możesz zgrywać takiego wolnego ptaka? Ćpać, pić alkohol? Oddawać córkę kiedy tylko chcesz Łukaszowi, podrzucać? I co, zgrywać jaka jesteś wspaniała mama? (...) Zadajesz się z narkomanem, który cały czas bierze narkotyki, miałaś przyjechać do Warszawy, nie przyjechałaś. Przez dragi? Paulina ma w Warszawie stabilną sytuację, szkołę, więc albo pozwolisz nam wyjechać, albo wzywam policję - wygarnie Stańska

- Bożena, zwariowałaś. To jest moje dziecko, moje!

- Niech przyjedzie policja, zbada ci krew po wczorajszym wieczorze, myślę, że będzie pod wrażeniem. Ogarnij się, bo stracisz swoją córkę - Bożena będzie bezwzględna w 2343 odcinku "Barw szczęścia". 

Najnowsze