Barwy szczęścia, odcinek 2328: Niebezpieczny romans Izy i Adama. Kochanek wciągnie ją w narkotyki - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2328: Niebezpieczny romans Izy i Adama. Kochanek wciągnie ją w narkotyki - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2328: Niebezpieczny romans Izy i Adama. Kochanek wciągnie ją w narkotyki - ZWIASTUN

2020-11-17 14:54

W 2328 odcinku "Barw szczęścia" Iza (Agnieszka Warchulska) da się znów omotać swojemu kochankowi, który pije i ćpa! Adam (Dariusz Majchrzak) podstępem dołączył do prestiżowego projektu w Nowej Hucie, który realizuje Małek. Uzależniony od narkotyków artysta będzie chciał tylko jednego - odnowić romans z Izą! Niestety w 2328 odcinku "Barw szczęścia" potwierdzą się podejrzenia Paulinki (Lena Jastrzębska). 7-letnia córka Izy od początku była pewna, że jej mama wyjechała, żeby być z Adamem. Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2328 - środa, 18.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Niedawno w "Barwach szczęścia" Iza Małek zostawiła Paulinkę jej biologicznemu ojcu, Łukaszowi (Michał Rolnicki), bo przyjęła pracę na projektem artystycznym w Nowej Hucie. Zdolna malarka skusiła się nie tylko na duże pieniądze, ale także na pracę z Adamem. Były kochanek Izy od początku nie ukrywał, że przyjmując tą pracę chciał być blisko niej.

Z dala od córki Iza w 2328 odcinku "Barw szczęścia" zupełnie straci głowę dla niebezpiecznego Adama, który jest uzależniony od narkotyków. A najgorsze będzie to, że Małek straci kontakt z rzeczywistością, bo Paulinka nie będzie się mogła do niej dodzwonić.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2329: Intryga Agaty i Klary doprowadzi do rozpadu rodziny Pyrków! Marek znienawidzi Iwonę przez dziadków

Co będzie się działo z Izą w 2328 odcinku "Barw szczęścia"? Praca u boku Adama szybko przerodzi się w coś więcej. Malarka da się wciągnąć kochankowie w jego miłosne gierki. Adam spróbuje nawet namówić ją na seks w magazynie, gdzie wykonują projekt, ale Małek zaprotestuje. - Ja nie przyjechałam się tutaj bawić, tylko do pracy...- Ale to nie znaczy, że nie możemy się dobrze bawić...- Jasne, tylko to się dla ciebie liczy, co?! W ogóle się nie zmieniłeś! - zauważy Iza.

Powrót Kasi do Barw szczęścia. Uratuje małżeństwo z Łukaszem przed rozwodem

A kiedy w 2328 odcinku "Barw szczęścia" Adam wyciągnie skręta z marihuaną będzie już pewna czego tak naprawdę chce od niej Adam. Znów wciągnąć ją w narkotyki. Bo ich romans zaczął się właśnie w ten sposób. Małek zaczęła brać jeszcze w Krakowie, kiedy sama opiekowała się Paulinką. - Wiedziałam, że to był błąd. Znowu dałam ci się nabrać...

Tymczasem 7-letnia córka Izy i Łukasza w 2328 odcinku "Barw szczęścia" coraz bardziej zacznie odczuwać brak matki, z którą zawsze była bardzo zżyta. Sadowski zrobi wszystko, by być dobrym ojcem, ale Paulinka poczuje się u niego w mieszkaniu jakby była obca, jakby nie było tu dla niej miejsca.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2333: Ewunia wróci do miejsca gdzie zginęła Marta. Spotka ją kolejna tragedia

Najnowsze