Barwy szczęścia, odcinek 2350: Gej Darek zamieszka z Gabrielą za plecami Władka! Znów zakocha się w byłej dziewczynie?

2020-12-03 20:50 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2350: Gej Darek zamieszka z Gabrielą za plecami Władka! Znów zakocha się w byłej dziewczynie?
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2350: Gej Darek zamieszka z Gabrielą za plecami Władka! Znów zakocha się w byłej dziewczynie?

Darek (Andrzej Niemyt) z serialu "Barwy szczęścia" w 2350 odcinku podejmie decyzję, która wpłynie na jego związek z Władkiem (Przemysław Stippa). Para gejów rozstała się kiedy Władek wyjechał do Singapuru, by tam zacząć nową pracę. Niestety ukochany do niego nie dołączy! Mało tego, w 2350 odcinku "Barw szczęścia" do mieszkania Darka wprowadzi się Gabriela (Marta Juras), była dziewczyna, z którą w liceum łączyła go wielka miłość. Samotny gej znów się zakocha w Gabrysi?

"Barwy szczęścia" odcinek 2350 - poniedziałek, 21.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Kiedy w "Barwach szczęścia" wyszedł na jaw związek Darka i Gabrieli dla wielu był to szok! Co prawda zanim Janicki zrobił publiczny "coming out" i po jednym z meczów przyznał się, że jest gejem głośno było o licznych romansach znanego piłkarza. Wtedy jednak Darek nie wiedział kim jest naprawdę. Dopiero znajomość z Władkiem Cieślakiem pozwoliła mu odkryć własną orientację seksualną.

Spotkanie z Gabrysią po latach poruszyło serce Darka! Bo w 2321 odcinku "Barw szczęścia" Janicki wyznał przyjacielowi Józkowi (Patryk Pniewski), że kiedyś naprawdę był zakochany w dziewczynie, że był z Gabrysią całe liceum i potwornie ją skrzywdził.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2345: Stawicki zaciągnie Anetę do łóżka i złapie ją na dziecko! Tyran znajdzie kolejną ofiarę

Dopiero po latach w "Barwach szczęścia" Darek zdobył się na odwagę, by powiedzieć Gabrysi dlaczego z nią zerwał. Była ukochana Janickiego nie miała bowiem pojęcia o tym, że jest gejem. Wybaczyła mu jednak, że ją zostawił i okłamywał przez tak długi czas.

W 2350 odcinku "Barw szczęścia" relacja Darka i Gabrysi stanie się coraz bardziej zażyła. Do tego stopnia, że postanowią ze sobą zamieszkać! Jak do tego dojdzie skoro Janicki umówił się z Władkiem, że przyleci do niego do Singapuru? Właśnie tam Cieślak rozpoczął karierę naukową. Bał się nawet przyznać partnerowi co się stało w Singapurze!

Powrót Kasi do Barw szczęścia. Uratuje małżeństwo z Łukaszem przed rozwodem

Plan Darka, żeby dołączyć do Władka legną w gruzach w 2350 odcinku "Barw szczęścia". A u boku geja  pojawi się jego była dziewczyna. A wszystko dlatego, że Janicki stanie przed prokuratorem w sprawie łapówek i przekrętów jakie Maksymilian Szubert (Marcin Stec) robił w klubie Spartanie Warszawa. Darek będzie w to zamieszany, więc prokurator zabierze mu paszport.

Nie przegap: Barwy szczęścia. Powrót Kasi do Łukasza. Fatalne święta z mężem i synem - WIDEO

Wobec tego w 2350 odcinku "Barw szczęścia" Darek zaproponuje Gabrieli, by zamieszkali razem do czasu, gdy prokurator zwróci mu paszport i pozwoli wyjechać z kraju. Była dziewczyna Janickiego będzie chciała wynająć jego mieszkanie, bo zostanie bez dachu nad głową. I co ciekawe, Gabrysia przyjmie propozycję Darka!

Czy tych dwoje znów się w sobie zakocha? Wkrótce w nowych odcinkach "Barw szczęścia" Gabriela nawiąże gorący romans, ale nie z Darkiem, lecz z Józkiem Sałatką!

Barwy szczęścia odc. 2321. Darek (Andrzej Niemyt), Gabriela (Marta Juras)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2321. Darek (Andrzej Niemyt), Gabriela (Marta Juras)
Barwy szczęścia odc. 2321. Darek (Andrzej Niemyt), Gabriela (Marta Juras)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2321. Darek (Andrzej Niemyt), Gabriela (Marta Juras)
Najnowsze