Barwy szczęścia, odcinek 2324: Władek przyzna się Darkowi co się stało w Singapurze! Poznał kogoś? - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2324: Władek przyzna się Darkowi co się stało w Singapurze! Poznał kogoś? - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2324: Władek przyzna się Darkowi co się stało w Singapurze! Poznał kogoś? - ZWIASTUN

2020-11-13 8:29

W 2324 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Władek (Przemysław Stippa) wróci z podróży służbowej do Singapuru, a jego Darek (Andrzej Niemyt) od razu wyczuje, że partner coś przed nim ukrywa. Sam nie będzie miał żadnych tajemnic i od razu powie mu o Gabrysi (Marta Juras), byłej ukochanej, z którą się spotkał. Jednak Cieślak nie zdobędzie się na szczerość i odwagę. Początkowo w 2324 odcinku "Barw szczęścia" tylko Sabinie (Barbara Kurzaj) wyzna co się wydarzyło w Singapurze. Później postanowi przyznać się do wszystkiego Darkowi. Zdradził go i poznał innego mężczyznę? Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2324 - czwartek, 12.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Powrót Władka z "Barw szczęścia" z Singapuru będzie owiany wielką tajemnicą. Bo Cieślak w 2324 odcinku "Barw szczęścia" zacznie robić dobrą minę do złej gry od chwili kiedy wróci do Darka. Przygotuje ukochanemu śniadanie, żeby uśpić jego czujność, jednocześnie sam będzie bardzo podejrzliwy. Zauważy bowiem zdjęcia Darka z jakąś dziewczyną na tablecie.

Janicki w 2324 odcinku "Barw szczęścia" od razu się przyzna, że to jego dawna dziewczyna, jeszcze z czasów liceum, kiedy nie wiedział kim jest. Szczerze, bez owijania w bawełnę Darek opowie Władkowi o spotkaniu z Gabrysią i od ich bolesnym rozstaniu sprzed lat. Sposób w jaki zostawił Gabrysię był naprawdę okrutny. Dlatego do tej pory dręczą go wyrzuty sumienia. Zaskoczony Władek nie odpłaci partnerowi taką samą szczerością.

Patrz też: Barwy szczęścia. Powrót Kasi do Łukasza. Fatalne święta z mężem i synem - WIDEO

Powrót Kasi do Barw szczęścia. Uratuje małżeństwo z Łukaszem przed rozwodem

Tylko Sabina w 2324 odcinku "Barw szczęścia" rozszyfruje Władka i wyciągnie z niego całą prawdę o tym, co zrobił na służbowej delegacji. - Przecież widzę, że coś w sobie dusisz! Coś się wydarzyło w Singapurze?

- Nic się nie wydarzyło, okropne miejsce, nie mam zamiaru tam wracać! - utnie szybko temat Cieślak. Jednak po chwili w 2324 odcinku "Barw szczęścia" byłej żonie wyzna całą prawdę.- Co ja mam z tym wszystkim zrobić Sabina? Mam mętlik w głowie... Chciałem zapomnieć o tym, co się wydarzyło w Singapurze, ale nie potrafię- Może powiedz Darkowi prawdę...- On tego nie zrozumie...- Moim zdaniem powinieneś być z nim szczery. Szczerość to podstawa związku. - Nawet jeśli to, co się tam wydarzyło nie ma żadnej przyszłości? - Tego nie wiesz...

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2327: Iza zacznie ćpać i porzuci Paulinkę! Dawny kochanek zastąpi jej dziecko

Pod wpływem słów Sabiny w 2324 odcinku "Barw szczęścia" Władek postanowi przyznać się Darkowi do tego co zaszło za granicą. - Muszę ci o czymś powiedzieć, o czymś co się wydarzyło w Singapurze... Ale to właściwie nie ma znaczenia!

- Poznałeś kogoś? - zapyta zaniepokojony Janicki. Ukochany od razu rozwieje jego wątpliwości. Wyjaśni, że chodzi o nową propozycję pracy, badania naukowe w laboratorium dzięki, którym znów będzie mógł badaczem praktykiem. Ale to będzie oznaczało konieczność wyprowadzki na kilka miesięcy do Singapuru.  I rozstania z ukochanym...

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze