Barwy szczęścia, odcinek 2327: Iza zacznie ćpać i porzuci Paulinkę! Nowy kochanek zastąpi jej dziecko

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2327: Iza zacznie ćpać i porzuci Paulinkę! Nowy kochanek zastąpi jej dziecko

Barwy szczęścia, odcinek 2327: Iza zacznie ćpać i porzuci Paulinkę! Dawny kochanek zastąpi jej dziecko

W 2327 odcinku "Barw szczęścia" Iza po wyjeździe do Krakowa wróci do swojego "artystycznego" życia. Dawny kochanek (Dariusz Majchrzak) omami malarkę nie tylko własnym urokiem, ale i narkotykami! Iza zupełnie zatraci się i zapomni, że ma córkę, która jeszcze nie dawno bała się, że jej matka umrze... Paulinka zostanie bez matki, zdana na coraz bardziej przerażonego Łukasza (Michał Rolnicki) i życie z nienawidzącym jej bratem (Bartosz Gruchot)... Czy Iza jeszcze się opamięta i przypomni sobie w 2327 odcinku "Barw szczęścia", że ma córkę?

"Barwy szczęścia" odcinek 2327 - wtorek 17.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Iza w 2327 odcinku "Barw szczęścia" dowie się po przyjeździe do Krakowa, że prestiżowego projektu, dla którego podrzuciła Paulinkę Łukaszowi, nie będzie realizować sama. Jednak Iza nie wpadnie z tego powodu w rozpacz - artystą okaże się Adam, na punkcie którego nieźle kiedyś zwariowała... Iza przeżyła z Adamem wiele uniesień, ale i miała z jego powodu mnóstwo problemów. I zapowiada się na to, że 2327 odcinku "Barw szczęścia" sytuacja się powtórzy!

Nie od razu Iza ucieszy się na widok wspólnika w projekcie w 2327 odcinku "Barw szczęścia". Adam jednak włączy cały swój urok i zdolność manipulacji , aby znów przyciągnąć ją do siebie. Gdy nie będzie szło jak po maśle, artysta wyjmie asa z rękawa... Czy Iza skusi się i zapomni o bożym świecie, pogrążając w ćpaniu i namiętności?  

Zobacz również: Barwy szczęścia, odcinek 2328: Koniec Walerii i Stefana! Wróci z Norwegii i przyłapie go z kochanką

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

- Cieszę się, że wybrali nasz projekt - przywita się z Izą Adam. Ona jednak nic odpowie, bo do tego momentu w 2327 odcinku "Barw szczęścia" żyła w przekonaniu, że wygrał jej projekt, a nie "ich". 

- Bo to nadal jest nasz projekt, prawda? - upewni się Adam i nie czekając na odpowiedź zacznie ją przekonywać: - To nie jest robota dla jednej osoby. Potrzebujesz mnie!. Dawny kochanek Izy dodajeśli malarka nie przyjmie jego pomocy, to zawali terminy i będzie musiała płacić kary umowne.

Przestraszona Iza w końcu zgodzi się, aby Adam znów został jej partnerem. Postawi mu jednak kilka warunków w 2327 odcinku "Barw szczęścia"....

- Przyjmiesz do wiadomości, że nie jesteśmy już parą i nie będziemy. Poza tym, musimy pracować sprawnie... - powie stanowczo Iza, ale były kochanek przerwie jej. - Sprawnie, czyli dobrze. Tak, żeby nikt nie miał pretensji, że odwalamy chałturę i żeby nie było żadnych reklamacji. Ale... żeby pracować szybko, sprawnie i do tego dobrze, trzeba jakiegoś wspomagania - stwierdzi Adam i wyciągnie mały woreczek z białymi tabletkami. - Częstuj się. To da nam solidny napęd - uśmiechnie się Adam.

- Nie chcę tego świństwa! - zdenerwuje się Iza w 2327 odcinku "Barw szczęścia".

Czy były kochanek przekona Izę, żeby znów  sięgnęła po narkotyki? Czy Iza zapomni, że przez nałóg kiedyś prawie straciła córkę? Co się stanie z Paulinką w 2327 odcinku "Barw szczęścia", jeżeli Iza zatraci się w artystycznym życiu z dawnym kochankiem

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze