Barwy szczęścia, odcinek 2347: Okrutne oświadczyny Stawickiego. Aneta załatwi go jednym dokumentem

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2347: Okrutne oświadczyny Stawickiego. Aneta załatwi go jednym dokumentem

Barwy szczęścia, odcinek 2347: Okrutne oświadczyny Stawickiego. Aneta załatwi go jednym dokumentem

2020-12-07 21:51

W 2347 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki (Piotr Borowski) oświadczy się Anecie (Zofia Zborowska)! Dylska nie będzie mieć pojęcia jaki los spotkał Dominikę (Karolina Chapko) i co czeka ją za drzwiami pięknej willi doktorka. Zbigniew zaplanuje wszystko za nią. Ma rzucić pracę, zamieszkać z nim i rodzić mu dzieci. Nie wspomni, że będzie kucharką, sprzątaczką i niańką na pełen etat, tak jak wcześniej Dominika. W 2347 odcinku "Barw szczęścia" Aneta będzie się wahać, ale wymyśli sposób na Stawickiego. Rzuci mu w twarz dokumentem, który go załatwi na całego.

"Barwy szczęścia" odcinek 2347 - środa, 16.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 2347 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki uweźmie się na Anetę. Po odejściu Dominiki, nie wyobraża sobie żyć bez partnerki, która będzie mu usługiwała. Postara się użyć całego swojego uroku i wdzięku. by uwieść Anecie. Dojdzie w końcu do oświadczyn! Nie będzie to romantyczna chwila pełna uniesień. Zbigniew wprost zaproponuje ślub, potem dzieci i zajmowanie się domem. Nie będzie mowy o tym, żeby dentystka wykonywała dalej swój zawód, który przecież bardzo sobie ceni. W 2347 odcinku "Barw szczęścia" Aneta będzie w szoku, ale też dostrzeże pozytywne strony propozycji. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2350: Gej Darek zamieszka z Gabrielą za plecami Władka! Znów zakocha się w byłej dziewczynie?

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Hubert Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór

W nadchodzących odcinkach "Barw szczęścia" Dylska zwierzy się z propozycji Stawickiego Malwinie (Joanna Gleń). Ta będzie w szoku i każe spławić doktorka przyjaciółce. Aneta przyzna, że to dość osobliwa sytuacja, ale z drugiej strony czuje się bardzo samotna i potrzebuje mężczyzny. Nie będzie zdawać sobie sprawy jak naprawdę wygląda życie u boku lekarza. To ciągłe poniżanie i rozkazy. W 2347 odcinku "Barw szczęścia" Dylska uknuje plan, który miałby zapewnić jej jako taką ochronę. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Powrót Kasi do Łukasza. Fatalne święta z mężem i synem - WIDEO

W 2347 odcinku "Barw szczęścia" Aneta nie będzie działać pochopnie. Zgodzi się na romantyczną kolację ze Stawickim, który już zacznie triumfować zwycięstwo i zdobycie kolejnej naiwnej kobiety. Będzie w szoku, kiedy Aneta oznajmi mu, że ich ślub może dość do skutku, ale tylko pod pewnymi warunkami. Rzuci mu w twarz dokument, który będzie umową dotyczącą zasad w ich związku, podziału zadań itd. W 2347 odcinku "Barw szczęścia" Zbigniew będzie w szoku. Czy zgodzi się na jakiekolwiek warunki ze strony kobiety? Dowiemy się już niebawem. 

Najnowsze