Barwy szczęścia, odcinek 2341: Stawicki uwięzi Dominikę w domu! Odetnie ją od pieniędzy

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2341: Stawicki uwięzi Dominikę w domu! Odetnie ją od pieniędzy

Barwy szczęścia, odcinek 2341: Stawicki uwięzi Dominikę w domu! Odetnie ją od pieniędzy

2020-12-07 15:07

W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki (Piotr Borowski) bezceremonialnie uwięzi Dominikę (Karolina Chapko) w domu. Zabroni jej wyjść gdziekolwiek - ani zjeść czegoś na mieście, ani spotkać się z koleżanką. Zostanie więźniem w willi doktorka! Zbigniewowi takie upokorzenie nie starczy. Powie wprost, że Dominika nie zasługuje na taką ilość pieniędzy, które miała do dyspozycji. W 2341 odcinku "Barw szczęścia" wyliczy jej co do grosza ile ma wydać i na co! Dominika będzie musiała prosić się o kilka złotych na podstawowe produkty?

"Barwy szczęścia" odcinek 2341 - poniedziałek, 7.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Dominika dostanie zakaz opuszczania domu. Stawicki powie wprost, że nie życzy sobie, aby kobieta opuszczała willę. By odwrócić jej uwagę od prawdziwych powodów uwięzienia, zacznie wytykać jej, że jest niedokształcona i musi pomyśleć nad jakimiś kursami. 

- Umówię się z jakąś koleżanką na mieście. Nudzę się w domu - zacznie Dominika

- Wcale się nie dziwię 

- Czyli się zgadzasz, tak?

- Znajdź sobie jakieś zajęcie. Możesz uczyć się języków obcych online, albo skończyć kurs gotowania, jest dużo możliwości - Stawicki jak zawsze pokaże "klasę".

W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Dominika aż zaniemówi, że Zbigniew wprost sugeruje jej głupotę...

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2341: Stawicki zrobi z Dominiki obłąkaną wariatkę! Przyłapany z Anetą zacznie jej ubliżać - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki postanowi odciąć kobietę od pieniędzy. Wygarnie jej, że ma nie stołować się na mieście i unikać wydatków, bo za dużo wydaje. 

- Wyjdę tylko na chwilę, zjem lunch z Renatą - Dominika nieśmiało się przeciwstawi

- Mamy pełną lodówkę. Zrobiłaś zakupy za 1000 zł. Prosiłem cię, żebyś trochę ograniczyła nasze wydatki 

- Ta twoja wołowina była taka droga 

- Mięso kosztowało 1000 zł? Mam prośbę, żebyś zrezygnowała z tych ploteczek na mieście, to też są wydatki. Zostań w domu i znajdź sobie jakieś kursy - Stawicki w 2341 odcinku "Barw szczęścia" znów podkreśli niedouczenie Dominiki.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2343: Bożena naśle policję na naćpaną Izę! Zabierze jej córkę Paulinkę

W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Dominika ostatecznie odważy się wyjść z domu do Renaty (Anna Mrozowska). Po tym, co nagadał jej Zbigniew, nie zdecyduje się kupić nawet kawy! Dobrze, że koleżanka poczęstuje ją napojem za darmo. Stawicki tak załatwi Dominikę, że kobieta będzie się bała kupić podstawowej rzeczy, byleby mu nie podpaść. Nie dość, że doktorek zakazał jej wyjść, to jeszcze nawet nie będzie miała za co czegoś kupić. W 2341 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, dlaczego Stawicki tak żądał, by Dominika siedziała w domu. W tajemnicy przed kobietą spotka się na randkę z Anetą (Zofia Zborowska). 

Najnowsze