Barwy szczęścia, odcinek 2341: Stawicki zrobi z Dominiki obłąkaną wariatkę! Przyłapany z Anetą zacznie jej ubliżać - ZDJĘCIA

2020-12-06 9:11 mp
Barwy szczęścia, odcinek 2341: Stawicki zrobi z Dominiki obłąkaną wariatkę! Przyłapany z Anetą zacznie jej ubliżać - ZDJĘCIA
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2341: Stawicki zrobi z Dominiki obłąkaną wariatkę! Przyłapany z Anetą zacznie jej ubliżać - ZDJĘCIA

W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki (Piotr Borowski) zaprosi na randkę Anetę (Zofia Zborowska), nie zważając na fakt, że Dominika (Karolina Chapko) o niczym nie wie. Zbigniew tak omotał partnerkę, że będzie przekonany, że ta dla niego sprząta i gotuje, a on może bezceremonialnie flirtować z dentystką. W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Dominika nakryje ich na gorącym uczynku i wygarnie kochankom co o nich myśli. Zbigniew jak zwykle nie odpuści i zrobi z niej wariatkę! Takiej zniewagi i chamstwa jeszcze nigdy jej nie zaserwował.

"Barwy szczęścia" odcinek 2341 - poniedziałek, 7.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki zjawi się w gabinecie Dylskiej i zaprosi ją na randkę.

- Podoba mi się to, że jesteśmy z jednej branży... - powie Zbyszek

- Chociaż od zębów do układu moczowego jest kawałek. - zażartuje Aneta

- I jeszcze z poczuciem humoru! Zaczyna mi się to wszystko coraz bardziej podobać...

Kochankowie udadzą się do "Feel Good", ale ich świętowanie nie potrwa zbyt długo. W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Dominika przyłapie ich na ostrym flircie! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2343: Bożena naśle policję na naćpaną Izę! Zabierze jej córkę Paulinkę

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2341 odcinku "Barw szczęścia" wściekła Dominika zobaczy swojego faceta z Anetą i dostanie szału. Pierwszy raz porządnie mu nagada.

- Tak wygląda twoje „konsylium lekarskie”, o którym mi mówiłeś? Tak teraz wygląda omawianie ciężkich przypadków? A pani doktor, widzę, teraz przyjmuje też po godzinach w innym lokalu?! - zakpi Dominika.

- Nie rób cyrku!(...) Jak ty się zachowujesz przy pani doktor? Wchodzisz, przerywasz rozmowę i jeszcze jesteś złośliwa! Trochę kultury! - Stawicki będzie próbował robić z niej głupią.

- Złapałam cię na gorącym uczynku!

- Nie podnoś głosu... Nie muszę ci się z niczego tłumaczyć!(...) A ty się zachowujesz jak obłąkana, śledząc mnie!(...) Wracaj tam, gdzie twoje miejsce, czyli do domu! - Zbigniew przekroczy wszelkie granice w 2341 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2341: Bruno z kochanką doprowadzą hotel do ruiny! Bożena miała będzie miała do czego wracać

W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Dominika pierwszy raz od dawna zrozumie, że jest nikim w oczach partnera. Dość ją upokorzył i postanowi się wyprowadzić. Następnego dnia zacznie pakować swoje rzeczy.

- Naprawdę chcesz to zrobić? - spyta Zbigniewa widząc walizki.

- A jaki sens ma nasz związek? (...) Nie traktujesz mnie – i nigdy nie traktowałeś – jak partnerki. Zapewniałeś mnie, że interesuję cię jako człowiek, a teraz okazuje się, że mam być tylko posłuszną kochanką, prawda? A, jeszcze kucharką i sprzątaczką… bo partnerką do rozmów jest dla ciebie jaśnie pani stomatolog! Ja nie!

- Mamy z Anetą wspólne tematy, pracujemy przecież w tej samej branży…

Wygląda na to, że dni tej pary z "Barw szczęścia" są policzone. Nie oznacza to jednak, że Stawicki zrezygnuje ze swoich intryg. 

Najnowsze