Barwy szczęścia, odcinek 2341: Dominika przyłapie Stawickiego z Anetą! I tak ją zmusi do posłuszeństwa

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2341: Dominika przyłapie Stawickiego z Anetą! I tak ją zmusi do posłuszeństwa

Barwy szczęścia, odcinek 2341: Dominika przyłapie Stawickiego z Anetą! I tak ją zmusi do posłuszeństwa

W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Dominika (Karolina Chapko) przyłapie Stawickiego (Piotr Borowski) na zdradzie z Anetą (Zofia Zborowska)! Dentystka dopnie swego i skusi bogatego doktora na swoje wdzięki, a on nie będzie się z tym specjalnie przed "narzeczoną" ukrywał. Dominika na widok zakochanej pary wpadnie w szał, ale on tylko ją wyśmieje i po raz kolejny zmusi, aby była grzeczna i posłuszna. Czy Dominika przejrzy wreszcie na oczy kim jest dla Stawickiego w 2341 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2341 - poniedziałek, 7.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2341. odcinku serialu "Barwy szczęścia" stosunek Stawickiego do partnerki nic a nic się nie zmieni - coraz bardziej pewny siebie będzie ją nadal poniżał i traktował jak darmową służącą. Ale tym razem posunie się jeszcze dalej...

Dominika nadal w 1541 odcinku "Barw szczęścia" nadal będzie robiła "dobrą minę do złej gry" i udawała, że wszystko w jej związku jest w porządku. Jednak Stawicki zrobi coś, czego nawet najbardziej zaślepiona miłością kobieta nie daruje! 

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2341: Bruno z kochanką doprowadzą hotel do ruiny! Bożena miała będzie miała do czego wracać

Barwy szczęścia, odcinek 2332 ZWIASTUN. Pijany Stawicki zmusi Dominikę do seksu

W 2341 odcinku "Barw szczęścia" Dominika przyłapie Stawickiego z Anetą (Zofia Zborowska). Będzie tak wściekła, że urządzi kochankom publicznie awanturę! Ale bogaty doktorek potraktuje ją jak zwykle z góry, i będzie kpił z jej złości. 

Czy tak skompromitowana Dominika zobaczy kim tak naprawdę jest dla Stawickiego? Marzyła o byciu żoną, ale on nadal widzi w niej prostytutkę, tyle że bardzo drogą. Czy zdrada "ukochanego" z dentystką w 2341 odcinku "Barw szczęścia" będzie kroplą, która przeleje szalę upokorzeń Dominiki?

Najnowsze

Materiał sponsorowany