Barwy szczęścia, odcinek 2339: Dominika załatwi Anetę! Nie pozwoli, żeby odbiła jej Stawickiego

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2339: Dominika załatwi Anetę! Nie pozwoli, żeby odbiła jej Stawickiego

Barwy szczęścia, odcinek 2339: Dominika załatwi Anetę! Nie pozwoli, żeby odbiła jej Stawickiego

2020-11-30 20:40

W 2339 odcinku "Barw szczęścia" Dominika (Karolina Chapko) wreszcie znajdzie sposób jak rozdzielić Anetę (Zofia Zborowska) i Stawickiego (Piotr Borowski). Chociaż to do niej nie podobne, uknuje intrygę i załatwi dentystkę! Za plecami Zbigniewa, podstępem wedrze się do gabinetu Dylskiej, która będzie w kompletnym szoku. Tym bardziej, że po słowach Dominiki naprawę odechce jej się romansów z chirurgiem. W 2339 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki nie będzie świadomy co wyczynia Dominika, kiedy się dowie, wpadnie w szał.

"Barwy szczęścia" odcinek 2339 - czwartek, 3.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2339 odcinku "Barw szczęścia" Zbigniew będzie umówiony na kolejną wizytę do gabinetu Anety. Pech zechce, że nie będzie w stanie dotrzeć na miejsce, co od razu wykorzysta Dominika. Wystroi się w seksowną sukienkę, zrobi makijaż i włosy i pójdzie na wizytę do Anety. Dylska będzie przekonana, że zobaczy upragnionego Zbigniewa, kiedy spojrzy na Dominikę, aż zaniemówi. W 2339 odcinku "Barw szczęścia" dentystka domyśli się, że kobieta nie przyszła w miłym celu. Będzie chciała ją upokorzyć i zmusić do zaprzestania kontaktów ze Zbigniewem! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2341: Bruno z kochanką doprowadzą hotel do ruiny! Bożena miała będzie miała do czego wracać

Barwy szczęścia, odcinek 2332 ZWIASTUN. Pijany Stawicki zmusi Dominikę do seksu

W 2339 odcinku "Barw szczęścia" Dominika będzie szyderczo uśmiechała się do Dylskiej, aż w końcu przejdzie do rzeczy.

- Mój narzeczony bardzo lubi mój uśmiech. Zbyszek też ma zdrowe zęby, chociaż ostatnio przesadza i zbyt często chodzi do dentysty. Wie pani, myślę, że z nim porozmawiam i powiem mu, żeby tak często nie korzystał z pani usług. Szkoda po prostu pani czasu. (...) Znalazłam mu niedawno nową klinikę, mają świetny sprzęt, super stomatologów i rewelacyjne opinie. - Dominika w 2339 odcinku "Barw szczęścia" jasno da do zrozumienia, że to koniec kontaktów Zbyszka i Dylskiej. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2345: Stawicki zaciągnie Anetę do łóżka i złapie ją na dziecko! Tyran znajdzie kolejną ofiarę

W 2339 odcinku "Barw szczęścia" dumna z siebie Dominika faktycznie zmyje głupawy uśmieszek z twarzy Anety. Niestety szybko się okaże, że nie na długo! Sam Stawicki zadzwoni do Anety i za placami partnerki umówi się z dentystką! Pod pretekstem piaskowania zębów umówią się na randkę. Dominika nie będzie wiedziała co ma robić, wykorzysta już swoje podkłady pomysłowości. W 2339 odcinku "Barw szczęścia" Aneta znów zatriumfuje, a Zbigniew dalej nie będzie widział problemu w spotykaniu się z nią, chociaż żyje z Dominiką. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze