Barwy szczęścia, odcinek 2343: Bożena naśle policję na naćpaną Izę! Zabierze jej córkę Paulinkę

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2343: Bożena naśle policję na naćpaną Izę! Zabierze jej córkę Paulinkę

Barwy szczęścia, odcinek 2343: Bożena naśle policję na naćpaną Izę! Zabierze jej córkę Paulinkę

2020-12-02 20:49

W 2343 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) zobaczy na własne oczy jak Iza Małek (Agnieszka Warchulska) po pijaku i narkotykach zabawia się ze swoim nowym kochankiem, Adamem (Dariusz Majchrzak). Toksyczny romans malarki z narkomanem będzie trwał w najlepsze! Iza do tego stopnia straci nad sobą kontrolę, że zapomni o Paulince (Lena Jastrzębska). Otrzeźwienie przyjedzie kiedy w 2343 odcinku "Barw szczęścia" Bożena przyjedzie do niej do Nowej Huty z córką. Zagrozi Izie policją i odebraniem dziecka!

"Barwy szczęścia" odcinek 2343 - środa, 9.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Romans Izy i Adama z "Barw szczęścia" doprowadzi do tego, że Paulinka straci matkę?! Rozłąka 7-latki z Izą będzie dla dziewczynki tak bolesna, że w 2343 odcinku "Barw szczęścia" Bożena i Bruno (Lesław Żurek) zabiorą córkę Małek do Nowej Huty. A wszystko po to, by Paulinka nacieszyła się Izą, która zajęta projektem artystycznym z nowym kochankiem, zupełnie zapomniała o dziecku. To co zastaną na miejscu wyprowadzi ich z równowagi. Iza będzie kompletnie pijana, pod totalnym wpływem Adama!

Patrz też: Barwy szczęścia. Powrót Kasi do Łukasza. Fatalne święta z mężem i synem - WIDEO

Zamroczona alkoholem przyjaciółka Bożeny w 2343 odcinku "Barw szczęścia" w pośpiechu odstawi drinka i z pretensją zapyta co ona tu w ogóle robi. Bożena wyjaśni, że przywiozła jej córkę, bo Paulinka nie radziła już sobie z ich rozłąką. Iza udając, że wszystko jest w porządku, przedstawi Stańskiej swojego kochanka. Bożena uzna, że w takim stanie Paulinka na pewno nie może jej zobaczyć. W 2343 odcinku "Barw szczęścia" okłamie więc dziewczynkę, że jej mama źle się czuje, że boli ją brzuch i przyjadą do niej następnego dnia. Noc spędzą w hotelu w Nowej Hucie.

Powrót Kasi do Barw szczęścia. Uratuje małżeństwo z Łukaszem przed rozwodem

Po wytrzeźwieniu Iza w 2343 odcinku "Barw szczęścia" zażąda spotkania z córką. Bożena się zgodzi, ale uprzedzi przyjaciółkę, że nie pozwoli, żeby Paulinka przez nią cierpiała. Ostrzeże, że przez takie zachowanie może na zawsze stracić dziecko. - Masz problem ze środkami odurzającymi, toksycznymi relacjami i masz pracę, której poświęcasz całą swoją uwagę. W tej chwili nie jesteś gotowa, żeby zająć się Paulinką...

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2341: Dominika przyłapie Stawickiego z Anetą! I tak ją zmusi do posłuszeństwa

Matka Paulinki w 2343 odcinku "Barw szczęścia" nie zgodzi się, żeby to Stańska dyktowała jej warunki. - Ona zostaje ze mną - uprzedzi przyjaciółkę. A wtedy Bożena postraszy ją policją. - Albo pozwolisz nam spokojnie odjechać, albo będę zmuszona wezwać policję. Niech sprawdzą ci krew. Biorąc pod uwagę twój wczorajszy wieczór, jestem pewna, że będą pod wrażeniem! Ogarnij się, bo w przeciwnym wypadku stracisz córkę!

Barwy szczęścia, odcinek 2328: Paulinka (Lena Jastrzębska)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odcinek 2328: Łukasz (Michał Rolnicki), Paulinka (Lena Jastrzębska)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze