Nowa Kinga w Na Wspólnej?! Michał sprowadzi do domu kobietę, która ukradnie tożsamość Kingi - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Nowa Kinga w Na Wspólnej?! Michał sprowadzi do domu kobietę, która ukradnie tożsamość Kingi - ZDJĘCIA

Nowa Kinga w Na Wspólnej?! Michał sprowadzi do domu kobietę, która ukradnie tożsamość Kingi - ZDJĘCIA

2021-06-02 17:50

Kinga wróci do "Na Wspólnej" z nową twarzą. Ilona Wrońska już nie zagra Kingi Brzozowskiej, ale w 3254 odcinku "Na Wspólnej" pojawi się tajemnicza kobieta (Sandra Staniszewska-Herbich), która będzie podawała się za żonę Michała (Robert Kudelski)! To właśnie przez nią nie dojdzie do ślubu Michała i Igi (Lidia Sadowa), a Brzozowski będzie przekonany, że Kinga żyje! Nie dość, że podejrzana nieznajoma ukradnie tożsamość Kingi, będzie używała jej dokumentów, to jeszcze w 3254 odcinku "Na Wspólnej" Michał sprowadzi ją do swojego domu! A Iga będzie musiała znieść obecność nowej Kingi. Poznajcie szczegóły.

"Na Wspólnej" odcinek 3254 - wtorek, 13.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Powrót Kingi do "Na Wspólnej" nastąpi w dniu ślubu Michała i Igi! To właśnie podczas skromnej ceremonii w urzędzie do Brzozowskiego w 3239 odcinku "Na Wspólnej" dotrze wiadomość, że Kinga żyje, że w Trójmieście policja wpadła na trop kobiety, która twierdzi, że jest żoną Michała! Będzie miała jej dokumenty, ale niestety nie uda się jej rozpoznać. Bo po wypadku "Kinga" będzie miała zmasakrowaną twarz. Niestety Brzozowskiemu nie pozostanie nic innego jak odwołać ślub. Ta decyzja pociągnie za sobą kolejną - by zidentyfikować Kingę będzie musiał zostawić Igę.

Nie przegap: Lilka odeszła z M jak miłość, a teraz Monika Mielnicka zdradziła jak znana nestorka z serialu traktowała wszystkich! Awantury na planie i brutalny atak na ludzi

Dlatego w 3241 odcinku "Na Wspólnej" Micha pojedzie do Gdańska, by upewnić się, że to jego żona. "Kinga" będzie miała zmasakrowaną twarz, całą w bandażach, więc początkowo Michał jej nie rozpozna. Niedługo potem okaże się, że to nie Kinga! Tajemnicza kobieta naprawdę będzie się nazywała Klaudia Sobieraj (w tej roli Sandra Staniszewska-Herbich).

Dlaczego nowa bohaterka w "Na Wspólnej" będzie udawała Kingę? Skąd weźmie jej dokumenty? Czy widziała Brzozowską przed jej dziwnym zaginięciem ponad dwa lata temu? A może to Klaudia stoi za podejrzanym zniknięciem żony Michała? To wszystko wyjaśni się w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" w wakacje.

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3241: Michał odnajdzie żywą Kingę?! Będzie miała zmasakrowaną twarz. Nie rozpozna żony? - ZDJĘCIA

Jedno jest pewne, w 3254 odcinku "Na Wspólnej" Michał przywiezie Kingę do swojego mieszkania i przedstawi ją Idze. Śledztwo w sprawie zaginięcia Kingi ruszy od nowa, znów włączy się w nie Iga, a Brzozowski postanowi wyjaśnić do końca okoliczności zniknięcia żony. I nie spocznie póki nie dowie się gdzie jest Kinga i dlaczego Klaudia ukradła jej tożsamość.

Sandra Staniszewska-Herbich, która dołączyła do obsady "Na Wspólnej" ujawniła, że jej bohaterka  Klaudia Sobieraj wprowadzi dużo zamieszania w życiu Michała i Igi. - To mocny wątek i bardzo ciekawe zadanie aktorskie dla mnie - ujawniła aktorka, znana z roli Miriam w serialu "Barwy szczęścia".

Nowa Kinga w "Na Wspólnej", a właściwie Klaudia, która będzie się za nią podawać zagrozi związkowi Michała i Igi, a policjantka będzie musiała się zmierzyć z duchem żony swojego ukochanego.

Na Wspólnej odc. 3254. Iga (Lidia Sadowa), Michał (Robert Kudelski)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3254. Iga (Lidia Sadowa), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odc. 3254. Michał (Robert Kudelski), Ignaś (Bartek Kaszuba)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3254. Michał (Robert Kudelski), Ignaś (Bartek Kaszuba)
Na Wspólnej odc. 3254. Michał (Robert Kudelski), Klaudia Sobieraj (Sandra Staniszewska-Herbich)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3254. Michał (Robert Kudelski), Klaudia Sobieraj (Sandra Staniszewska-Herbich)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze