Na Wspólnej, odcinek 3241: Michał odnajdzie żywą Kingę?! Będzie miała zmasakrowaną twarz. Nie rozpozna żony? - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3241: Michał odnajdzie żywą Kingę?! Będzie miała zmasakrowaną twarz. Nie rozpozna żony? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3241: Michał odnajdzie żywą Kingę?! Będzie miała zmasakrowaną twarz. Nie rozpozna żony? - ZDJĘCIA

2021-06-02 9:56

Kinga (Ilona Wrońska) wróci do "Na Wspólnej" w 3241 odcinku?! Odwołany ślub Michała (Robert Kudelski) i Igi (Lidia Sadowa) po poruszającej wiadomości, że Kinga żyje i się odnalazła pociągnie za sobą całą serię dramatycznych zdarzeń. Ponieważ policja w Gdańsku wpadnie na trop Brzozowskiej, a właściwie kobiety, która się będzie za nią podawać, Michał w 3241 odcinku "Na Wspólnej" pojedzie na Wybrzeże, by upewnić się, że to jego żona. "Kinga" będzie miała zmasakrowaną twarz, całą w bandażach, więc początkowo Michał jej nie rozpozna... To oznacza,że Ilona Wrońska znów zagra w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 3241 - czwartek, 17.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Kinga z "Na Wspólnej" zaginęła w tajemniczych okolicznościach ponad dwa lata temu, kiedy Ilona Wrońska odeszła z serialu. Do tej pory nikt nie wie gdzie jest Kinga, czy żona Michała w ogóle żyje, a jeśli tak to dlaczego przez tak długi czas nie dała o sobie znać. Nowy trop w sprawie zaginięcia Kingi pojawi się w dniu ślubu Michała i Igi, gdy w 3240 odcinku "Na Wspólnej" policjant Robert Tadeusiak wyjaśni, że musi przerwać ceremonię, bo Brzozowska żyje! Partner Igi z policji wyjaśni, że w Trójmieście znaleziono kobietę, która podaje się za Kingę.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3240: Ślub Michała i Igi odwołany! Kinga się odnajdzie? - ZDJĘCIA

To będzie prawdziwy szok w 3240 odcinku "Na Wspólnej" dla pary młodej i wszystkich gości, a zwłaszcza Ignasia (Bartek Kaszuba), który pogodził się już z tym, że jego mama nie wróci. Do tego Tadeusiak pokaże Brzozowskim zdjęcie "Kingi" w szpitalu. Okaże się bowiem, że kobieta przeżyła straszny wypadek. Twarz "Kingi" będzie jednak tak zabandażowana, że nie sposób powiedzieć, czy to rzeczywiście poszukiwana. W 3240 odcinku "Na Wspólnej" Michał postanowi natychmiast jechać do Gdańska, by odkryć prawdę o żonie. Iga będzie załamana, że duch "Kingi" niszczy jej szczęście. 

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość pokazała dziecko. Marcjanna Lelek była w ciąży i urodziła w tajemnicy? - ZDJĘCIA

Aż w 3241 odcinku "Na Wspólnej" nastąpi to, co nieuniknione. Pożegnanie Michała i Igi przed wyjazdem. Narzeczona Brzozowskiego nie będzie mogła uwierzyć, że ziszcza się jej największy koszmar. Ale jako policjantka nie zdoła postąpić inaczej, jak tylko doprowadzić sprawę zaginięcia Kingi do końca. Tuż przed podróżą Michał w 3241 odcinku "Na Wspólnej" Michał zapewni Igę, że to niczego między nimi nie zmienia, że on nadal bardzo ją kocha. Nawet jeśli Kinga żyje, to przecież nie byli już razem od dawna. Będzie musiał jednak prawdzić, czy kobieta, przy której znaleziono paszport Kingi, która się za nią podaje, to rzeczywiście ona.

Tymczasem w 3141 odcinku "Na Wspólnej" Ignaś okłamie wszystkich, wymknie się z domu i ruszy pociągiem za ojcem, by też zobaczyć mamę. Na wieść o ucieczce syna, Brzozowski rozpocznie nerwowe poszukiwania Ignasia. Znajdzie go dopiero przed szpitalem w Gdańsku. Obaj pójdą zidentyfikować pacjentkę o nazwisku "Kinga Brzozowska". Czy to będzie ona? Okaże się w nowych odcinkach "Na Wspólnej" w czerwcu i podczas wakacji!

Na Wspólnej odc. 3241. Iga (Lidia Sadowa), Michał (Robert Kudelski)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3241. Iga (Lidia Sadowa), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odc. 3240. Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa), Ignaś (Bartek Kaszuba)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3240. Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa), Ignaś (Bartek Kaszuba)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze