Na Wspólnej, odcinek 3240: Ślub Michała i Igi odwołany! Kinga się odnajdzie? - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3240: Ślub Michała i Igi odwołany! Kinga się odnajdzie? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3240: Ślub Michała i Igi odwołany! Kinga się odnajdzie? - ZDJĘCIA

2021-05-19 13:26

W 3240 odcinku "Na Wspólnej" ślub Michała (Robert Kudelski) i Igi (Lidia Sadowa) nie dojdzie do skutku! Dlaczego? Wszystkiemu winna będzie Kinga (Ilona Wrońska). Zaginiona ponad dwa lata temu żona Brzozowskiego nagle się odnajdzie. Podczas ślubu w urzędzie para młoda dostanie od Roberta Tadeusiaka (Dariusz Wnuk) wstrząsającą wiadomość, że pojawił się nowy trop w sprawie Kingi. Nie dość, że w 3240 odcinku "Na Wspólnej" Michał i Iga dowiedzą się, że jakaś kobieta podaje się za Kingę, to potem policja ustali, że właśnie ona doskonale wie, gdzie jest Kinga i co się jej przydarzyło. Poruszona Iga w 3240 odcinku "Na Wspólnej" zrezygnuje ze ślubu z Michałem, by znaleźć żonę ukochanego!

"Na Wspólnej" odcinek 3240 - środa, 16.06.2021, o godz. 20.15  w TVN

Kinga z "Na Wspólnej" odnajdzie się w dniu ślubu Michała i Igi! Ponad dwa lata po tajemniczym zniknięciu Brzozowskiej życie Michała i jego narzeczonej wywróci się do góry nogami, a wspólna przyszłość stanie pod znakiem zapytania. Koszmar rozegra się w 3239 odcinku "Na Wspólnej" kiedy Michał i Iga w obecności rodziny i przyjaciół będą mieli złożyć przysięgę małżeńską w urzędzie. Nagle zjawi się tam Robert Tadeusiak, który powstrzyma młodą parę. Bo kolega Igi z policji, który razem z nią prowadził sprawę zaginięcia Kingi będzie miał mocne dowody, że uznana za zmarłą żona Michała jednak żyje. Przekaże je Brzozowskiemu i policjantce.

Iga w 3239 odcinku "Na Wspólnej" nie uwierzy własnym oczom kiedy zobaczy, że znalazła się kobieta, która podaje się za Kingę. Nieznajoma będzie miała przy sobie wszystkie rzeczy Kingi i wmówi policji, że naprawdę nią jest. Dla narzeczonej Michała stanie się jasne, że wobec tego o ślubie nie może być mowy. Wstrząśnięta tym co się stało w 3240 odcinku "Na Wspólnej" odwoła ślub, żeby wznowić śledztwo i odnaleźć żonę Michała, matkę jego syna Ignasia (Bartek Kaszuba).

Nie przegap: Stulecie Winnych 4 sezon. Kolejna zmiana aktorek grających Anię i Manię? Z obsady odejdzie wielu bohaterów

Decyzja Igi w 3240 odcinku "Na Wspólnej" będzie się wiązała z utratą ukochanego. Zagłuszy w sobie głos serca i zachowa się jak na policjantkę przystało. Szczęście Igi i Michał dobiegnie końca, akurat w chwili kiedy zaczęło im się wszystko układać.

- Niestety, na ślubie pojawia się informacja, że Kinga się odnalazła i całe misternie budowane szczęście w kilka sekund legło w gruzach. Iga, wiedząc, że właśnie traci miłość swojego życia, staje na wysokości zadania. Jako policjanta postanawia sprawę poszukiwania zaginionej żony Michała doprowadzić do końca. Odkłada na bok swoje uczucia i zranione serce - powiedziała Lidia Sadowa w wywiadzie na planie "Na Wspólnej".

Sprawdź też: Na Wspólnej. Kinga jednak żyje, ale jej nie znajdą? Tak zmieniła swój wizerunek - ZDJĘCIA

Gdzie jest Kinga z "Na Wspólnej"? Czy żyje i wróci do Michała?

W 3240 odcinku "Na Wspólnej" jeszcze nie będzie wiadomo gdzie dokładnie jest Kinga, ale nie będzie żadnych wątpliwości, że Brzozowska żyje. Nieco później okaże się, że kobieta, która się za nią podaje to oszustka. Przy identyfikacji wyjaśni się, że nie jest to jednak żona Michała, ale doskonale wie, gdzie jest Kinga i co się jej przydarzyło. Poszukiwania zaginionej Kingi ruszą od nowa w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej", a Iga obieca sobie, Michałowi i Ignasiowi, że nie spocznie póki jej nie znajdzie.

Zaginięcie Kingi w "Na Wspólnej" wciąż owiane jest tajemnicą i choć od zniknięcia żony Michała minęło już ponad dwa lata nadal nie wiadomo co się z nią stało. W 2810 odcinku „Na Wspólnej" Kinga, czyli Ilona Wrońska ostatni raz pojawiła się na ekranie. Brzozowska porzuciła samochód i pobiegła na spotkanie z właścicielem mieszkania, które miała wynająć. Potem ślad po niej przepadł. Nie pojawiła się na meczu syna Ignasia, ani na spotkaniu z przyjaciółką Basią (Grażyna Wolszczak).

Śledztwo w sprawie zaginięcie Kingi w "Na Wspólnej" od początku prowadziła policjantka Iga, w której potem Michał się zakochał. Niestety nie udało się odnaleźć zaginionej! Może w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" wszystko się wyjaśni.

Na Wspólnej odc. 3240. Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa), Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3240. Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa), Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk)
Na Wspólnej odc. 3239. Michał (Robert Kudelski), Roman (Waldemar Obłoza), Iga (Lidia Sadowa), Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3239. Michał (Robert Kudelski), Roman (Waldemar Obłoza), Iga (Lidia Sadowa), Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk)
Na Wspólnej odc. 3239. Michał (Robert Kudelski), Marcin (Piotr Nowak), Iga (Lidia Sadowa)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3239. Michał (Robert Kudelski), Marcin (Piotr Nowak), Iga (Lidia Sadowa)
Najnowsze