Na Wspólnej, odcinek 3247: Michał dowie się od tajemniczej Klaudii jak Kinga cierpiała przed śmiercią! Psychol patrzył jak się męczyła

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3247: Michał dowie się od tajemniczej Klaudii jak Kinga cierpiała przed śmiercią! Psychol patrzył jak się męczyła

Na Wspólnej, odcinek 3247: Michał dowie się od tajemniczej Klaudii jak Kinga cierpiała przed śmiercią! Psychol patrzył jak się męczyła

2021-06-30 9:11

W 3247 odcinku "Na Wspólnej" Michał (Robert Kudelski) dowie się okrutnej prawdy o cierpieniu Kingi (Ilona Wrońska). To Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich) zaprowadzi go do tajemniczego domu, w którym razem z Brzozowską przeżyły piekło. Do tej pory Michał z "Na Wspólnej" mógł tylko domyślać się, co spotkało żonę. Teraz, dostanie dokładny opis okrucieństwa, które zafundował kobietom porywacz. Nikt by się nie domyślał, że Kingę spotka coś podobnego. Psychopata patrzył, jak Brzozowska się męczy.

"Na Wspólnej" odcinek 3247 - wtorek, 29.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3247 odcinku "Na Wspólnej" Michał dowie się prawdy o cierpieniach Kingi. Klaudia zabierze go do domu, gdzie obie były przetrzymywane przez psychopatę. 

- Klaudia, nie musisz tu być cały czas. Najważniejsze, że pokazałaś nam, gdzie jest ten dom. To bardzo dużo...  - powie Michał do zmęczonej i zranionej Klaudii. - Kinga zrobiłaby dla mnie to samo, szukałaby mnie. Wiem to na pewno - odpowie kobieta w 3247 odcinku "Na Wspólnej".

Cały w nerwach Michał będzie czekał na informacje od policji, która dokładnie przeszuka teren. Niestety okaże się, że nie przekażą mu dobrych wieści. W starej chacie śledczy odnajdą krew. Ta informacja da Brzozowskiemu powody, by pomyśleć o najgorszym scenariuszu. 

Przeczytaj: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Michał z "Na Wspólnej" pozna wreszcie sekret o męczarniach Kingi. Klaudia zdobędzie się na odwagę i wyzna mu prawdę. 

- Zawsze był w masce, Milczał, otwierał drzwi, przynosił jedzenie i znikał - wyzna wystraszona Klaudia. - Michał, zostaw nas na chwilę - powie do Brzozowskiego policjant. - Nie, nie zostawię - skwituje Brzozowski. - Porywacze zawsze mają jakiś cel. Robią to dla okupu, albo z zemsty, albo... - nie dokończy policjant. - Wydaje mi się, że on po prostu chciał nas mieć. Trzymać nas i patrzeć jak się męczymy... - powie Klaudia.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Agnieszka straci pamięć i stanie się zupełnie inną kobietą! - ZDJĘCIA

W 3247 odcinku "Na Wspólnej" Michał dowie się, że w strasznym domu znaleziono pierścionek Kingi.

- Ponieważ nie było widocznych śladów, użyliśmy luminolu i znaleźliśmy ślady krwi. Nie wiem czyjej... Luminol tylko ujawnia krew, ale nie DNA - wyjaśni policjant. - A jeżeli on ją złapał jak uciekałyśmy i zaciągnął Kingę tutaj i coś jej zrobił? - zacznie panikować Klaudia.

Okaże się, że jest wielkie prawdopodobieństwo, że to krew Kingi, którą psychol tak męczył... Michał oszaleje z rozpaczy i pojedzie do Igi (Lidia Sadowa), która nie wytrzyma dłużej bycia "piątym kołem u wozu".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze