Na Wspólnej 3255: Michał doprowadzi do tragedii. Iga straci zdrowie przez jego obsesję na punkcie Kingi

i

Autor: X-news Na Wspólnej 3255: Michał doprowadzi do tragedii. Iga straci zdrowie przez jego obsesję na punkcie Kingi

Na Wspólnej, odcinek 3255: Michał doprowadzi do tragedii. Iga straci zdrowie przez jego obsesję na punkcie Kingi

2021-06-29 8:46

W 3255 odcinku "Na Wspólnej" Michał (Robert Kudelski) doprowadzi do tragedii Igi (Lidia Sadowa). Wykończy ją obsesją na punkcie Kingi (Ilona Wrońska), która zacznie przybierać niebezpieczny poziom. Brzozowski będzie zajmował się wszystkim, tylko nie nią. Rozpęta się afera, a Przybysz straci resztki cierpliwości. W 3255 odcinku "Na Wspólnej" Michał rzuci podłe oskarżenia, a Iga dłużej tego nie zniesie. Przypłaci ten stres zdrowiem, a temat Kingi będzie przybierał na sile.

"Na Wspólnej" odcinek 3255 - wtorek, 13.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3255 odcinku "Na Wspólnej" Michał przekroczy granicę cierpliwości Igi. Odkąd dowiedział się, że Kinga najprawdopodobniej żyje, dostał obsesji na punkcie dotarcia do prawdy. Zrobi Idze aferę, że ta potajemnie rozmawiała z Klaudią (Sandra Staniszewska-Herbich). Przybysz przestanie wytrzymywać napiętą atmosferę i wieczne pretensje.

W 3255 odcinku "Na Wspólnej" Michał straci nad sobą panowanie. Każdy rozumie, że martwi się o losy zaginionej żony, ale zachowa się bezczelnie w stosunku do Igi. Policjantka poczuje się koszmarnie odrzucona i zepchnięta na ostatni plan. Padną mocne słowa, których nie zdoła już odwrócić. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida odkryje przerażający sekret Falkowicza odnośnie Kasi Smudy. Nie będzie umiał się wytłumaczyć

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Ślub Michała i Igi przerwany przez Tadeusiaka! Anastazja przyzna się do romansu z księdzem. Iza pobije Basię

Wkrótce w "Na wspólnej" sytuacja z zaginięciem Kingi będzie podwójnie dziwna. Klaudia, która najpierw podawała się za Brzozowską, będzie utrzymywała, że Kinga żyje. Trudno jednak określić, czy zamiary kobiety są szczere i jakie naprawdę ma intencje. Niebawem w "Na Wspólnej" Michał zdziwi się jeszcze bardziej, bo dostanie tajemniczy list i od razu wywnioskuje, że słowa skierowała do niego Kinga. Przeczyta, że bardzo go kocha i nic jej nie grozi. Takie rzeczy tylko spotęgują jego obsesję, z czym nie poradzi sobie Iga. 

Przeczytaj: Kinga i Piotrek z M jak miłość nie są już razem. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek oddali się nowemu zajęciu

W 3255 odcinku "Na Wspólnej" Michał doprowadzi Przybysz na skraj załamania. W końcu kobieta zagrozi zerwaniem związku! Nie wytrzyma ciągłego tematu zaginięcia Kingi. Prawda będzie taka, że Michał bardzo się zmieni i przestanie zwracać uwagę na przyszłą żonę. Ona straci cierpliwość i nerwy. Taki stres może jej poważnie zagrozić. Związek Michała i Igi z "Na Wspólnej" stanie pod wielkim znakiem zapytania. Niestety sprawa zacznie się robić coraz bardziej skomplikowana. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze