Kinga i Piotrek z M jak miłość nie są już razem. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek oddali się nowemu zajęciu

i

Autor: MTL Max Film Kinga i Piotrek z "M jak miłość" nie są już razem. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek oddali się nowemu zajęciu

Kinga i Piotrek z M jak miłość nie są już razem. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek oddali się nowemu zajęciu

2021-06-29 20:03

Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" to jedna z ulubionych par widzów. W minionym sezonie przeżyli poważny kryzys małżeński, bo Zduński chciał robić karierę za granicą, gdzie bardziej był oddany skupianiem się na wdziękach Kamili (Anna Gorajska), niż na samej pracy. Teraz Kinga i Piotrek znów nie są razem, a wszystko przez jeden projekt. Gwiazdy "M jak miłość" pokazały pracę nad nowym, wspólnym projektem, który wymaga od nich poświęceń.

Kinga i Piotrek z "M jak miłość" nie są razem, bo oddali się całkiem innemu zajęciu 

Kinga i Piotrek z "M jak miłość" są ze sobą niemal od początku istnienia serialu. Doczekali się dzieci, mają wspólny dom i są zgraną rodziną. W minionym sezonie "M jak miłość" przydarzył się im kryzys, który niemal zaważył na ich małżeństwie. Wszystko przez wyjazd Piotrka do Ameryki, gdzie blisko współpracował z Kamilą, która ewidentnie się w nim zakochała. Zduński przekroczył granicę, całował się z koleżanką, a Kinga nie mogła wybaczyć mu zdrady.

ZOBACZ TEŻ: Wakacje na plaży z widokiem na... Dolomity. To niejedyne atrakcje tego regionu! Są jeszcze góry, jeziora, wodospady

W końcu jednak sytuację w "M jak miłość" udało się uspokoić, a Zduńscy na nowo zaczęli cieszyć się swoim towarzystwem. Kamila odeszła w niepamięć, a Piotrek obiecał, że będzie poświęcał więcej uwagi żonie i dzieciom. Nawet problemy w bistro nie zachwiały ich dobrej relacji. 

Przeczytaj: Poważny wypadek aktora z M jak miłość na planie! Tomasz Oświeciński trafił do szpitala i przeszedł operację. Pokazał obrażenia - ZDJĘCIA

Katarzyna Cichopek na planie podczas huraganu! Gwiazda "M jak miłość" doszczętnie przemoczona! Nie uwierzysz, co się stało z jej fryzurą!

Póki co, Kinga i Piotrek z "M jak miłość" nie są razem, bo poświęcili się nowym rolom. Marcin Mroczek udostępnił wideo, na którym widać, że aktorzy są w drodze do Poznania na spektakl teatralny. Zarówno on, jak i Katarzyna Cichopek wcielają się w zupełnie inne postaci niż Kinga i Piotrek. Chwilowo więc nie skupiają się na roli w "M jak miłość", a innych zobowiązaniach. Widać jednak, że rewelacyjnie się ze sobą bawią i dogadują. Ćwiczą role w busie i przygotowują się na nowe wyzwania. 

Przeczytaj: 17-letni gwiazdor z M jak miłość pokazał boskie ciało i dziewczynę! Iwo Wiciński prywatnie nie jest z Kariną Woźniak? - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 kryzys nie powinien znów dopaść Zduńskich. To nie oznacza, że nie będą mieli żadnych problemów. W ich bistro pojawi się Majka (Laura Samojłowicz), która nieźle namiesza w rodzinie. Póki co Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek muszą zrobić sobie chwilową przerwę od planu "M jak miłość", bo skupiają się na rolach w teatrze. Wrócą jednak jako Zduńscy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze