Na Wspólnej, odcinek 3247: Ignaś nie wytrzyma dłużej bez Kingi! Nigdy nie dowie się czy matka jeszcze żyje

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3247: Ignaś nie wytrzyma dłużej bez Kingi! Nigdy nie dowie się czy matka jeszcze żyje

Na Wspólnej, odcinek 3247: Ignaś nie wytrzyma dłużej bez Kingi! Nigdy nie dowie się czy matka jeszcze żyje

2021-06-24 16:05

W 3247 odcinku "Na Wspólnej" Ignaś (Bartek Kaszuba) wyzna Michałowi (Robert Kudelski) przerażającą prawdę... Nie dość, że Brzozowski odchodzi od zmysłów, co dalej z Kingą (Ilona Wrońska), to jeszcze syn dołoży mu kolejnych problemów. Ignaś z "Na Wspólnej" nie poradzi sobie dłużej z niewiedzą odnośnie matki. Losy Kingi nadal nie będą pewne, ale Michał zacznie odkrywać kolejne karty ponurej zagadki. Niestety nie tylko on będzie na skraju załamania. Syn zwierzy się ze swoich brutalnych myśli.

"Na Wspólnej" odcinek 3247 - wtorek, 29.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3247 odcinku "Na Wspólnej" Michała czeka kryzys rodzinny. To Iga (Lidia Sadowa) miała być żoną Brzozowskiego i to z nią miał stworzyć bezpieczny dom dla Ignasia. Niestety po informacji od Tadeusiaka (Dariusz Wnuk) w poprzednich odcinkach "Na Wspólnej" nic już nie będzie takie samo. Michał skupił się na odkryciu prawdy o żonie, a Igę i syna odstawił na dalszy plan.

O ile Przybysz to dorosła policjantka, która jeszcze umie to sobie jakoś wytłumaczyć, tak Ignasiowi trudno zrozumieć całą zagmatwaną sytuację wokół zaginięcia matki. Niestety chłopiec coraz mniej będzie radził sobie z sytuacją, co w końcu odbije się na jego relacji z Michałem. Uzna, że czas powiedzieć ojcu prawdę. 

Przeczytaj: Armagedon nad mieszkaniem Katarzyny Cichopek! Gwiazda musiała ratować wszystko w ostatniej chwili - WIDEO, ZDJĘCIA

Wkrótce w "Na Wspólnej" Michał zacznie odkrywać kolejne karty tajemnicy zniknięcia Kingi. Pojawi się w miejscu, gdzie była przetrzymywana żona, a doprowadzi go tam Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich). Pacjentka, która najpierw podszywała się pod Kingę, później zacznie współpracować z policją. Nie wiadomo na ile jej zamiary będą uczciwe, ale to właśnie ona pokaże dom pod miastem, gdzie była przetrzymywana Brzozowska. Na miejscu w "Na Wspólnej" okaże się, że w starej chacie znajduje się pierścionek Kingi oraz plamy krwi, co nie będzie wróżyło zbyt dobrze. 

Przeczytaj: M jak miłość. Żałoba u Mostowiaków po Mateuszu! Tylko Marek nie będzie wiedział co się stało z jego synem

Michała w "Na Wspólnej" czeka bardzo poważna rozmowa z Igą, która obwieści, że nie ma siły żyć w cieniu Kingi i codziennie myśleć czy Brzozowska żyje, czy też nie. Mało tego, Ignaś wyzna ojcu prawdę o swoich uczuciach. Przekaże mu, że ma dość niepewności i strachu o mamę. Michał będzie musiał podjąć poważne kroki, by jego rodzina się nie rozpadła. Pomimo że znajdzie się bliżej rozwiązania zagadki o Kindze, musi się zastanowić czy woli żyć przeszłością, czy skupić się na teraźniejszości. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze